Šnečí ulita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronnie
Povídálka 26 příspěvků 25.05.19 00:15
Šnečí ulita

Ahoj holky. Dneska jsem hlídala sestřenici a od ní mi přistála otázka: když najdu šneci ulitu a je prázdná, kde je ten šnek? Kam zmizí?
Takže jaká je odpověď? ????????

Reakce:
sirikit
Vesmírná mluvilka 30316 příspěvků 25.05.19 00:28

@Veronnie Chcipnul a vyhnil, nebo - a to spíš - jeho mrtvolku vyžrali mravenci.
Drsnou pravdu zjemni dle věku sestřenice. :kytka:

Janli
Echt Kelišová 8854 příspěvků 25.05.19 00:30

Když chceš být něžná duše, tak se šnek odstěhoval do většího. Pokud realista a cynik, tak prostě chcípnul, červíci ho sežrali, pak se zakuklili a vylíhly se z nich mouchy. A ty si teď se šnečkem v žaludku poletují vzduchem…

Veronnie
Povídálka 26 příspěvků 25.05.19 00:33

Díky, díky, já jí řekla, že šel na návštěvu domu k jinému šnekovi :D ale kdyby se mě ptala podruhé, řeknu, že se odstěhoval :D je ji 4,5 roku

sirikit
Vesmírná mluvilka 30316 příspěvků 25.05.19 00:36
@Veronnie píše:
Díky, díky, já jí řekla, že šel na návštěvu domu k jinému šnekovi :D ale kdyby se mě ptala podruhé, řeknu, že se odstěhoval :D
Jsou ji 4,5 roku

To jo, tady spíš tu verzi „do většího“.
Taky je dobrá otázka, co dělá vítr, když nefouká? :think:
Já plácla, že odpočívá 8), a zabralo to. :andel:

AnastazieB
Echt Kelišová 8709 příspěvků 25.05.19 01:08

@Veronnie neříkej jí žádný takovýhle kraviny. Prostě jí řekni, že už byl starej, tak umřel a sežrali ho mravenci a červíci.

beruska9
Extra třída :D 11184 příspěvků 25.05.19 01:23

@AnastazieB : svemu diteti jo, ale kdyz hlidam „cizi,“ tak bych mozna taky nechtela vest debaty o vecech jako smrt :mrgreen:
Univerzalni moznost, kdyz clovek nechce/nevi odpovidat - To je zajimava otazka, co si myslis ty? :mrgreen: Deti dokazou prijit se zajimavymi vecmi :D

janickaIII
Závislačka 4086 příspěvků 25.05.19 05:30

@sirikit :lol: deti vazne dokazou prekvapit. Je fakt, ze by jim clovek nemel lhat, jenze dve, tri podobne otazky za den a clovek je z vysvetlovani unaveny :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 25.05.19 07:15
@Veronnie píše:
Díky, díky, já jí řekla, že šel na návštěvu domu k jinému šnekovi :D ale kdyby se mě ptala podruhé, řeknu, že se odstěhoval :D je ji 4,5 roku

Stejně starému synovi teda říkám pravdu, šnek zemřel a nakrmil tím jiná zvířata. Cizím dětem bych rekla to samé, však to tak je

tulipán
Závislačka 4413 příspěvků 25.05.19 07:30

Nejhorsi je bulikovat deti v domeni, ze je to pro jejich dobro. At vlastni nebo cizi. Normalne rikam, ze snek uz neni, brouci a mravenci ho snedli a ulita vzdycky zustane. Pokud nejde o sex a zpusob rozmnozovani, tak rikam vsechno, ve forme pro deti. Bulikyy pak deti resi ve skolce a kdyz si vzpomenu, jake kraviny si nosi ze skolky od deti, tak mi hlava stoji.

Tableta
Kelišová 5158 příspěvků 25.05.19 07:38
@tulipán píše:
Nejhorsi je bulikovat deti v domeni, ze je to pro jejich dobro. At vlastni nebo cizi. Normalne rikam, ze snek uz neni, brouci a mravenci ho snedli a ulita vzdycky zustane. Pokud nejde o sex a zpusob rozmnozovani, tak rikam vsechno, ve forme pro deti. Bulikyy pak deti resi ve skolce a kdyz si vzpomenu, jake kraviny si nosi ze skolky od deti, tak mi hlava stoji.

Nápodobně :palec:

g.sandova
Kelišová 5070 příspěvků 25.05.19 07:44

Dětem jsem neříkala takové kraviny, proč?

Horká.cokolada
Stálice 75 příspěvků 25.05.19 08:25

Taky říkám dětem pravdu, pokud ji vím. Akorát když se šestiletý včera u hokeje pořád na něco ptal, já vysvětlovala a vysvětlovala (co je to presilovka, co je… A proooooc?) tak v zaverecnejch nervech při odvolání brankáře ( „a kde je a proooooc?“) jsem mu suše řekla : " šel čůrat!" A byl klid :lol:

Fazulina
Závislačka 4502 příspěvků 25.05.19 09:20
@tulipán píše:
Nejhorsi je bulikovat deti v domeni, ze je to pro jejich dobro. At vlastni nebo cizi. Normalne rikam, ze snek uz neni, brouci a mravenci ho snedli a ulita vzdycky zustane. Pokud nejde o sex a zpusob rozmnozovani, tak rikam vsechno, ve forme pro deti. Bulikyy pak deti resi ve skolce a kdyz si vzpomenu, jake kraviny si nosi ze skolky od deti, tak mi hlava stoji.

A co říkáš, když jde o sex a rozmnožování? Protože se mě tuhle pětiletá dcerka ptala, jak se stane, že se miminko dostane do břicha. No tak jsem v té rychlosti tak nějak vyhrkla, že se dva mají hodně rádi, tulí se spolu a tím se to stane:-). A prý jestli to pak bolí, když se miminko narodí. Tak nebudu lhát, žejo, říkám, jo, bolí to, ale stojí to za to, pak máš to milované miminko. Jenže dcerka to vyhodnotila tak, že teda když to bolí, tak ona bude s klukama jen kamarádit, aby se s nima nemusela tulit a mít miminko. Když to bolí:-))).

tulipán
Závislačka 4413 příspěvků 25.05.19 14:02
@Fazulina píše:
A co říkáš, když jde o sex a rozmnožování? Protože se mě tuhle pětiletá dcerka ptala, jak se stane, že se miminko dostane do břicha. No tak jsem v té rychlosti tak nějak vyhrkla, že se dva mají hodně rádi, tulí se spolu a tím se to stane:-). A prý jestli to pak bolí, když se miminko narodí. Tak nebudu lhát, žejo, říkám, jo, bolí to, ale stojí to za to, pak máš to milované miminko. Jenže dcerka to vyhodnotila tak, že teda když to bolí, tak ona bude s klukama jen kamarádit, aby se s nima nemusela tulit a mít miminko. Když to bolí:-))).

Slapu okolo tematu. Takze dost podobne jako ty. Dva se maji radi, tuli se, omacka okolo. Dal prevadim tema na zviratka, ze vsechny samicky, teda i maminka, maji v brisku vajicka a samaecci maji v sourku ve varlatech spermie (proto ten pytlik maji). A kdyz se potkaji spermie a vajicko, tak vznikne miminko lidske a stejne vsechny ostatni druhy. Spermie se dostane dovnitr vaginou a stejnou cestou vyleze ven i miminko. Porod boli, ale to k tomu patri (nechci, aby se o me bali). A ze kluci maji mocovou trubici a ritni otvor a holky kvuli miminku maji mezi mocovou trubici a zadkem jeste vaginu. Mam dva kluky a eminentne je to take zajima, takze lhat nebudu, abych za rok rikala, ze jsem si vymyslela. Samozrejme zustava otazka, jak konkretne se dostane spermie k vajicku, na to rikam, ze to jim vysvetlim, az budou vetsi, ze ted by se to nehodilo, ze je to mezi dospelymi, deti mit potomky nemohou, az po puberte. Ze nic netajim, ale ted nevim, jak bych to vsechno vysvetlila, ale ze jim to vcas reknu. Nicmene koukaji na Davida Attenboroa a tam se to pari furt, takze predstavu maji ;), kdyz se zeptaji, tak reknu, ze se pari, rozmnozuji. Prohlizime knizky o tele, mame mrnavy byt, takze minimalne ve spodnim pradle me videli nebo ve vane (koupelna se zachodem moc soukromi neskyta). Ale take jsem se mockrat zapotila, hlavne starsi kluk neustale patra, jak to vlastne je. Koupila jsem nejake knizky pro deti, kde je sex vyobrazeny velmi realisticky a nechala jsem je na stole, kluk si je prohlizel, nastesti se neptal. Po dvou dnech stresu jsem je uklidila a ani nevim, kde jsou, jak jsem byla nervni. :lol: Pubertu jsem vysvetlovala na pohadce V hlave.

Váš příspěvek
Reklama