Dobrý a levný sklenář a malíř?

400
1.4.17 15:15

Krásný den, chtěla bych poprosit, jestli neznáte nějakého dobrého sklenáře na výměnu okna v garáži a malíře na výmalbu garáže? Místo - Vysočina (okres Třebíč). Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2739
1.4.17 18:01

Zkuste stranky nejremeslnici, tam si muzete zadat poptavku nebo prohlednout recenze na zaregistrovane zivnostniky a firmy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
1.4.17 18:10
@smudlinky píše:
Zkuste stranky nejremeslnici, tam si muzete zadat poptavku nebo prohlednout recenze na zaregistrovane zivnostniky a firmy

Děkuji, ale raději bych někoho přímo, než hledala takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
26.5.17 07:52

DOTAZ

Krásný den, chtěla bych poprosit, jestli neznáte nějakého dobrého sklenáře na výměnu okna v garáži a malíře na výmalbu garáže? Místo - Vysočina (okres Třebíč). Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.17 08:14

Jen si dovolím poznámku: v řemeslníků platí dvakrát, že buď dobrý nebo levný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.18 23:57

Levné a kvalitní malování Brno

Pokud někdo shání levného a kvalitního malíře v Brně tak doporučuji mladého pána který původně pracuje v profesionální malířské firmě a o víkendech maluje sám na přivýdělek za levnější cenu, může vymalovat i s kolegou v týdnu, ale cena je podstatně vyšší. Sama jsem na něj dostala kontakt a nemohu si ho vynachválit, né jen že jsem čuměla že po vymalování nezůstal žádný nepořádek jak jsem zvyklá (zakryté země, vypínače oblepené páskou a hlavně přesná ruka, takže futra nic nebylo špinavé, jen jsem to lízla mopem a bylo hotovo), ale s kvalitou vymalování jsem byla maximálně spokojená a pán velmi sympatický ochotný, dokonce mi pomohl přestěhovat i nábytek, hodně to padalo tak mě to krásně zatmelil a není nic poznat (malovalo se v zimě 1+1 a zabralo 2 dny, bylo to na dva nátěry v bílé barvě včetně penetrace, maximální spokojenost a už jsem ho doporučovala více známým a také velmi spokojeni, takové šikovné lidi co netahají jen z lidí neúnosné sumy velmi ráda podpořím a ten kdo se topí v pěnězích tak ať krmí firmy, ale pro mě dát 15 000 a 8 000 za malování je sakra rozdíl, bohužel můj manžel na to není, to by byla značka ideál ZADARMO :D Ten kdo chce ušetřit a chce prostě jen hezky vymalovat tak určitě doporučuji, tady na něj přikládám email a případně telefonní kontakt vám napíše sám: *****

edit admin: smazány osobní údaje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama