Rekuperace ve starším RD - máte? Jak to vypadá?

7008
31.3.17 16:06

Rekuperace ve starším RD - máte? Jak to vypadá?

Mám prosbu, řešíme teď rekonstrukci domu a zvažujeme rekuperaci, což o to, po funčkní stránce to vypadá zajímavě. Ale co vzhled, nebude to vyloženě hnusné? :-D Reference, které námi oslovené firmy mají, jsou z nových domů, kde to jde schovat, u nás si to neumím představit, dělat na to nějaké kaslíky ze sádrokartonu, máte to někdo? Jak to vypadá? Byli byste se ochotní podělit o fotku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14.5.20 00:49

Rekuperace a rekonstrukce

Hele, ono je několik možností. Těma schovávanýma myslíš asi toto, že? :think: Klasická kostka rekuperace

Protože my jsme měli stejnej problém a hledali jsme něco malýho - hlavně placatýho ale nemohli jsme snižovat stropy. A našli jsme toto, dokonce to i vypadá nějak normálně a ne průmyslově… :lol:

Rekuperace Aldes

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný