Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Mám prosbu, řešíme teď rekonstrukci domu a zvažujeme rekuperaci, což o to, po funčkní stránce to vypadá zajímavě. Ale co vzhled, nebude to vyloženě hnusné?
Reference, které námi oslovené firmy mají, jsou z nových domů, kde to jde schovat, u nás si to neumím představit, dělat na to nějaké kaslíky ze sádrokartonu, máte to někdo? Jak to vypadá? Byli byste se ochotní podělit o fotku?
Hele, ono je několik možností. Těma schovávanýma myslíš asi toto, že?
Klasická kostka rekuperace
Protože my jsme měli stejnej problém a hledali jsme něco malýho - hlavně placatýho ale nemohli jsme snižovat stropy. A našli jsme toto, dokonce to i vypadá nějak normálně a ne průmyslově… ![]()