Dočištění dělohy po samovolném potratu bez revize

65
2.7.21 10:10

Dočištění dělohy po samovolném potratu.

Ahoj holky,
dnes jsem se vratila z kontroly a jsem taková nesvá. Tak hledám zkušenosti a nic moc nemůžu najít.
Měla jsem ZT v 8+1tt, domluvila jsem se se svoji mudr. ze to necháme na přírodě a v 10+0tt došlo k samovolnému potratu, vzhledem k tomu, že jsem hodně krvácela jeli jsme pro jistotu do nemocnice, tam zjistili že tam mám ještě 1,2cm nějakeho zbytku a celý týden jsem chodila na injekce k podpoře zavinutí dělohy (celkem 3). Dnes na kontrolním uzv mi doktorka řekla, že je tam stále kousek 5mm…a už mi chtěla vypisovat papíry na revizi, což já úplně nepreferuji. Je možnost že se to s další MS vyčistí, teď už totiž vůbec nekrvácím, nemáte zkušenost? Chtěli bychom se snažit dál a co nejdřív, psychicky jsem na tom dobře a na další snažení se těším. Zatím mám čekat na MS, sex jen s kondomem kvůli bakteriím a žádný bazén a koupání :think:
Původně jsme se chtěli začít snažit hned, ale samo s nějakým zbytkem v děloze se bojím.
Moc všem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6439
2.7.21 10:22

Nechat věci na přírodě je fajn, ale v tomto případě teda fakt ne. Stojí ti případné komplikace za to? A teď nemluvím o zánětu, i když i ten by byl mazec. Předpokládám, žes byla poučená. S tímto fakt není radno si zahrávat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
2.7.21 10:25

@Luxi muzes jeste zkusit caj z maliniku, podporuje cisteni a treba to odejde..ale lepsi to moc nepodcenovat..revize neni nic hrozneho, ale chapu, ze se ti do toho nechce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
2.7.21 10:26
@Tableta píše:
Nechat věci na přírodě je fajn, ale v tomto případě teda fakt ne. Stojí ti případné komplikace za to? A teď nemluvím o zánětu, i když i ten by byl mazec. Předpokládám, žes byla poučená. S tímto fakt není radno si zahrávat :nevim:

Poučená, poučená…doktorka na mě nijak netlačila, řekla, že možnost toho samovyčištění je, jen je větší riziko zánětu, a pokud bych měla teplotu hned naklusat. Jako popravdě se se mnou nijak extra nebavila. Hodlám to probrat ještě s mojí doktorkou (tohle bylo v nemocnici)…samozřejmě si nikdo zahrávat nechce…jen bych teď chtěla znát nějaké zkušenosti ostatních…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
2.7.21 10:29
@Gigi7 píše:
@Luxi muzes jeste zkusit caj z maliniku, podporuje cisteni a treba to odejde..ale lepsi to moc nepodcenovat..revize neni nic hrozneho, ale chapu, ze se ti do toho nechce :palec:

Já mám již jednu revizi za sebou z jiného těhu, tenkrát se mě nikdo na nic neptal…
Maliníkem určitě ráda podpořím. A co kontryhel? Ten jsem pila i před těhu, hezky mi upravil délku cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
2.7.21 11:33

@Luxi jasny, kontryhel podporuje rust sliznice..ten je dobry treba po revizi prave..ted netusim, jestli by pomohl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
2.7.21 11:48
@Gigi7 píše:
@Luxi jasny, kontryhel podporuje rust sliznice..ten je dobry treba po revizi prave..ted netusim, jestli by pomohl :nevim:

Mozna spis jen k tomu aby mi ted ta MS prisla silnejsi a driv, jestli dobre chapu jeho ucel.
Ale malinik uz jsem objednala v lekarne, tak uvidime…dekuji!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat