Prý je plod mrtvý, já ale nechci uvěřit

Anonymní
26.6.21 04:20

Určena medikace

Dobrý den
Omlouvám jse ale už nevím čemu mám věřit a čemu ne jsem těhotná 7+0 no k dnešnímu dni 8+0 byla jsem na kontrole a doktor mi vzdelil že mu to je líto že jse to někdy stává ale že plod zahynul lidové řečené v sobě mrtví plod. Prostě zničeho nic a ze dne na den. byl to velký šok jak pro mě tak pro přítele v úterý nejpozději mám mít revizi za sebou smířili jsme se stim prostě jsme si řekli teď jse to nepovedlo tak viskousime znova dostalo nás to na. lopatky ale zase nevědomě hlavu protože jsme se moc těšili. ale proč píšu když by byl plod bez známky života proč bych dnes když jsem ležela na polobryse z minutí na minutu cítila takové bzlnaky, a ťukání a budování nevím jak bych to měla popsat přála bych vám to pocítit. jsem úplně propletené už to vůbec nechápu přece to nejde aby jsi jenom tak cítila tohle když je bez jevů života je možné že jse spletl. prosim pořádte mi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13066
26.6.21 05:17

To dite v 8+0 ma tak 2cm. Jak by mohlo tukat a bublat?

Jestli chces mit jistotu, ze se plod urcite nevyviji, tak si nech udelat dalsi ultrazvuk. Na revizi v utery nemusis, muzes pockat.
Mimochodem v tech 7+0 mel plod srdecni akci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36087
26.6.21 06:53

Ne, pokud něco cítíš, je to ve střevech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35061
26.6.21 06:58
@omites píše:
To dite v 8+0 ma tak 2cm. Jak by mohlo tukat a bublat?Jestli chces mit jistotu, ze se plod urcite nevyviji, tak si nech udelat dalsi ultrazvuk. Na revizi v utery nemusis, muzes pockat.
Mimochodem v tech 7+0 mel plod srdecni akci?

Další UTZ se dělá těsně před revizí.

Zakladatelko, je mi to líto. Ale stává se to. Moje příbuzná v době, kdy nebyl UTZ v každé ordinaci, v sobě nosila mrtvý plod několik týdnů. Na sál se dostala už s rozbíhající sepsí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30698
26.6.21 07:00
@Anonymní píše:
Dobrý den
Omlouvám jse ale už nevím čemu mám věřit a čemu ne jsem těhotná 7+0 no k dnešnímu dni 8+0 byla jsem na kontrole a doktor mi vzdelil že mu to je líto že jse to někdy stává ale že plod zahynul lidové řečené v sobě mrtví plod. Prostě zničeho nic a ze dne na den. byl to velký šok jak pro mě tak pro přítele v úterý nejpozději mám mít revizi za sebou smířili jsme se stim prostě jsme si řekli teď jse to nepovedlo tak viskousime znova dostalo nás to na. lopatky ale zase nevědomě hlavu protože jsme se moc těšili. ale proč píšu když by byl plod bez známky života proč bych dnes když jsem ležela na polobryse z minutí na minutu cítila takové bzlnaky, a ťukání a budování nevím jak bych to měla popsat přála bych vám to pocítit. jsem úplně propletené už to vůbec nechápu přece to nejde aby jsi jenom tak cítila tohle když je bez jevů života je možné že jse spletl. prosim pořádte mi

Proc se to jmenuje urcena medikace? A ted tezko jeste citis pohyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
26.6.21 07:31

Pohyby rozhodne nikdo neciti v 8. Tydnu, vetsinou az tak 20… Citila jsi streva. Stava se to casto, prozila to kazda druha, preboli to. Neco bylo spatne, tak to priroda zavcasu vzdala :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
26.6.21 08:46

Máš to jen vsugerovaný, takhle brzy nic neucítíš ani kdyby vše bylo v pořádku, ale neboj je nás takových hodně kdo si tim prošel a většinou to má dobrý konec a miminka se dočkáte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18078
26.6.21 08:57

V 8tydnu pohyby fakt necítís. Prostě zamlkle těhotenství, časté a stává se to. Další utz stejne udělají těsně před zákrokem a tam se to potvrdí. Revize je za 10-15 minut hotová a budeš to mít za sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 10:45
@lachtanice86 píše:
V 8tydnu pohyby fakt necítís. Prostě zamlkle těhotenství, časté a stává se to. Další utz stejne udělají těsně před zákrokem a tam se to potvrdí. Revize je za 10-15 minut hotová a budeš to mít za sebou.

Utz těsně před zákrokem rozhodně neplatí. Včera jsem se z revize vrátila z nemocnice.

V út potvrzení, že není srdeční akce na ambulanci FN, kam mě odeslala moje lékařka. Ve čtvrtek zákrok, před kterým už mi utz nikdo nedělal. FN Plzeň.

Podle mě záleží, kdo na ZT přijde. Pokud zakladatelky Dr., tak si to samozřejmě v nemocnici zkontrolují, pokud se to ale potvrdí na kontrole u nich, před zákrokem už utz není.

• Citovat
  • Nahlásit
18078
26.6.21 12:33
@Anonymní píše:
Utz těsně před zákrokem rozhodně neplatí. Včera jsem se z revize vrátila z nemocnice.

V út potvrzení, že není srdeční akce na ambulanci FN, kam mě odeslala moje lékařka. Ve čtvrtek zákrok, před kterým už mi utz nikdo nedělal. FN Plzeň.

Podle mě záleží, kdo na ZT přijde. Pokud zakladatelky Dr., tak si to samozřejmě v nemocnici zkontrolují, pokud se to ale potvrdí na kontrole u nich, před zákrokem už utz není.

Zazila jsem několikrát, vzdy mi v nemocnici pred zákrokem dělali utz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 14:30

@lachtanice86 já ti to věřím. A přesto říkám, že to tak nefunguje všude a není to automatické.

• Citovat
  • Nahlásit
18078
26.6.21 14:49
@Anonymní píše:
@lachtanice86 já ti to věřím. A přesto říkám, že to tak nefunguje všude a není to automatické.

No ja bych si ho vyžádala vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31839
26.6.21 14:50

Je mi líto, upřímnou soustrast :hug: To, co tě potkalo je zamlklé těhotenství, je to velmi častý konec raného těhotenství. Není to překážka dalších těhotenství, máte velkou šanci na další těhotenství a zdravé dítě.
Nicméně rozhodně jsi nemohla cítit pohyby plodu. V prvním trimestru je to naprosto vyloučené.
Držím :palec: ať se brzy zadaří miminko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10082
26.6.21 23:46

Pohyby cítíš ve střevech nebo to taky můžou být záškuby nervů. Já to občas taky cítím, a těhotná nejsem vůbec. V 8. týdnu pohyby cítit nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.6.21 12:29
@Anonymní píše:
Dobrý den
Omlouvám jse ale už nevím čemu mám věřit a čemu ne jsem těhotná 7+0 no k dnešnímu dni 8+0 byla jsem na kontrole a doktor mi vzdelil že mu to je líto že jse to někdy stává ale že plod zahynul lidové řečené v sobě mrtví plod. Prostě zničeho nic a ze dne na den. byl to velký šok jak pro mě tak pro přítele v úterý nejpozději mám mít revizi za sebou smířili jsme se stim prostě jsme si řekli teď jse to nepovedlo tak viskousime znova dostalo nás to na. lopatky ale zase nevědomě hlavu protože jsme se moc těšili. ale proč píšu když by byl plod bez známky života proč bych dnes když jsem ležela na polobryse z minutí na minutu cítila takové bzlnaky, a ťukání a budování nevím jak bych to měla popsat přála bych vám to pocítit. jsem úplně propletené už to vůbec nechápu přece to nejde aby jsi jenom tak cítila tohle když je bez jevů života je možné že jse spletl. prosim pořádte mi

Je mi to líto, ale není to Vaše chyba. Nemůžete za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat