Dojíždění za přesčasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:16
Dojizdeni za prescasama

Ahojte, pred materskou jsem pracovala na jednom urade a dost casto jsem mivala vecerni i vikendove prescasy. Fungovalo to tak, ze mi vedouic naridila prescas treba 2h v sobotu, pak 2h v nedeli apod. Jenomze jsem byla dojizdejici a busy zrovna vecer nebo vikendu moc nejezdily, tak vlastnim autem. No, vubec se to nevyplatilo, zabila jsem tim pul dne plus jeste jsem musela dodelavat veci doma, aby to bylo na pondeli hotove. Jak to vlastne funguje jinde? Proplaceji se nejak cestaky na prescasy nbeo je to ciste zamestnancova vec, ja se do prace dopravi?
S malym ditetem si toto nechci moc predstavit, manzel take pracuje o vikendu, takze by to ani neslo.

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.11.17 13:18

Nepřemýšlela jsi spíš nad změnou práce?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:19
@Paola21 píše:
Nepřemýšlela jsi spíš nad změnou práce?

Premyslela.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.11.17 13:23
@Anonymní píše:
Premyslela.

A k čemu jsi došla? Nevím o jakou práci jde teda, ale s dítětem bych si našla něco blíž a bez nucených přesčasových víkendů - to mi přijde jako ultra buzerace.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:38

@Paola21 jako ja se tam nevratim, ale zajimalo by me, jak je to teda jinde s tim dojizdenim za prescasama

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.11.17 13:43
@Anonymní píše:
@Paola21 jako ja se tam nevratim, ale zajimalo by me, jak je to teda jinde s tim dojizdenim za prescasama

Jo tak, já myslela, že to řešíš z toho hlediska, že se tam chceš vrátit. Tak v tom ti bohužel neporadím, u nás se neproplácí ale ani samotné přesčasy, natož dojíždění na ně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 13:44

@Paola21 jo, tak to tam se taky neproplacelo :lol: mohli jsme jkaoze driv odejit z prace domu, ale tu praci za nas stejne nikdo neudelal, takze zadna velka vyhoda to nebyla

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.11.17 13:51
@Anonymní píše:
@Paola21 jo, tak to tam se taky neproplacelo :lol: mohli jsme jkaoze driv odejit z prace domu, ale tu praci za nas stejne nikdo neudelal, takze zadna velka vyhoda to nebyla

Asi tak, taky dělám v kanclu, tak je to asi všude podobné

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 14:00
@Paola21 píše:
Asi tak, taky dělám v kanclu, tak je to asi všude podobné

Tot teda neni uplne kancl, ale i hodne prace v terenu a vystupovani na verejnosti a uz tehdy mi to vadilo, ale ted proste nebudu sidit vlastni dite

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >