Doklady v Chorvatsku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.7.22 17:19

Doklady v chorvatsku

Jsme v Chorvatsku. Poprvé. Je to menší resort. Máme apartmán. Na recepci předali klíče a vzali si od nás doklady…dali do přihrádky, měli tam od všech pásy, občanky…je to běžný postup???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
185
6.7.22 17:21

Ne nepřijde mi to běžné..ano doklady musíš předložit, ale určitě bych jim je nenechávala 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
6.7.22 17:23
@Anonymní píše:
Jsme v Chorvatsku. Poprvé. Je to menší resort. Máme apartmán. Na recepci předali klíče a vzali si od nás doklady…dali do přihrádky, měli tam od všech pásy, občanky…je to běžný postup???

je to běžný postup, dělají to tak téměř všude,
jestli je to správné? to je druhá otázka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 17:26
@stinga píše:
je to běžný postup, dělají to tak téměř všude,
jestli je to správné? to je druhá otázka

A když pojedeme autem nebudou nás třeba stavět policajti?

• Citovat
  • Nahlásit
3706
6.7.22 17:28
@Anonymní píše:

Ježiš, tak jim snad řekni, ať vám je vrátí, ne? Normální, že si je půjčí, aby vás zapsali, stejně jako je normální, aby vám je vrátili.:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
6.7.22 17:31
@Anonymní píše:

Protože si je chtěli pak zkontrolovat a opsat. Jak půjdete znova okolo, tak si je vezmete. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
6.7.22 17:32
@Anonymní píše:

Neumíš otevřít pusu a říct ať vám je vrátí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34559
6.7.22 17:43
@Anonymní píše:

no přesně jak radí ostatní, řekněte na recepci, že doklady potřebujete, opsané to snad mají, a ať vám je vrátí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.22 17:48

@Cenarius @stinga zajímalo mě zda je to běžné. Viděla jsem tam spoustu dokladu…dle čísla apartmánů.

• Citovat
  • Nahlásit
21938
6.7.22 17:56
@Anonymní píše:
@Cenarius @stinga zajímalo mě zda je to běžné. Viděla jsem tam spoustu dokladu…dle čísla apartmánů.

ano, je to běžné…ale my pak jdeme třeba hned večer na recepci a řekneme jim, ať nám je dají…správně nesmíš dát doklady z ruky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3017
6.7.22 18:33
@Anonymní píše:

U nás si vzali občanku pouze od člověka, který nás šel přihlásit a ihned mu ji vrátili zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8423
6.7.22 18:34
@Anonymní píše:

Ne, není, doklady nenechávám ani ke skenování v bance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
6.7.22 18:39
@Zumpa píše:
Ne, není, doklady nenechávám ani ke skenování v bance.

Tím pádem tam jsi zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8423
6.7.22 18:55
@Cenarius píše:
Tím pádem tam jsi zbytečně.

Kupodivu existují banky, které netrvají na kopiích dokladů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
6.7.22 18:59

Nam se to v kvetnu taky stalo v Chorvatsku.. a teda ja dost koukala, protoze nikde jinde se mi to fakt nestalo, aby sbalili ctyri doklady a prijdte si pro ne zejtra, az my si to opisem.. a jeste se divili, ze ja se divim :lol:
Treba ted v Rakousku jsme vsechno vyplnili pres web online a pak uz nam jen dali klice, zadny doklady ani videt nechteli:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat