Dokončení VŠ - Co teď

Anonymní
11.6.20 15:24

Dokončení VŠ - Co teď

Ahojte,
Zrovna jsem dokončila studium VŠ a ani z toho nemám radost :oops: vůbec nevím, co teď? Do práce už chodím, pracuji v oboru, který jsem vystudovala. Ale vůbec nevím, jak teď vyplnit zbývající volný čas. Čekala jsem, že to bude spíš úleva, ale cítím spíš prázdnotu. Stalo se to někomu? Jak jste to řešily?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16876
11.6.20 15:26

Co nejake konicky? Zacit sportovat treba? Nebo začít studovat neco jineho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 15:29

Jo resila. Najednou i s full time proste mega moc volnyho casu… doted nevim co delat…
Od zari to resim dvema plnymi uvazky… ale je to fakt jen z nudy

• Nahlásit
  • Citovat
2014
11.6.20 15:29

Já ti upřímně závidím, musí to být krásné. Ve tvém věku jsem řešila co budu jíst a jestli budu mít další měsíc na nájem. :D Ne vážně, tak si najdi nějaký kurz, jestli ti vzdělávání chybí, nebo koníčky, nebo chlapa, nebo cestuj. Vždyť máš spoustu možností, holt jedna etapa života skončila a začíná další a zas v nevim jiná a třeba lepší. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
11.6.20 15:58

Dobrovolnictví. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2899
11.6.20 16:03

Celou dobu studia jsem se živila sama. Po státnicích jsem byla totálně vyfluslá, radost žádná. Pomohlo mi vzít si dovču. Vyjela jsem i s manželem do zahraničí. Odpočinula jsem si, vypla. Vrátila jsem se plná energie. Volný čas jsem věnovala koníčkům a manželovi na které jsem před státnicemi a po dobu studia neměla čas. Jo a koupila jsem sama sobě dárek za odměnu, že jsem vše zvládla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
11.6.20 16:04

Využij ten čas pro cokoliv, klidně se nauč plést nebo skákat padákem. Pak přijdou děti, povinnosti kolem společné domácnosti a volný čas už neuvidíš ani z vrtulníku. :roll: Domluv si s kamarádama výlety, choď si na kafíčka, najdi si navíc brigádu, přihlaš se do kurzů nebo dobrovolničení, vylepši bydlení, šatník, nauč se vařit, sportuj. Prostě COKOLIV a užívej si to. Jejda jak já ti závidím. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
11.6.20 19:15

Ja teda jsem VŠ ještě nedodelala. A akorát mi teď zkoncilo zkouskoveho a taky mám nějak moc času. My tedy máme za měsíc svatbu, takže mě zamestnavaji přípravy, ale jinak asi nemůžu žít bez toho „stresu“ a povinnosti :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
11.6.20 21:52

Postupne jsem si povzpominala na veci, ktere jsem chtela zkusit, ale nebyl na ne cas, nebo penize, nebo oboji :grin: Ted, o sedm let pozdeji, bych spis potrebovala, aby za me chodil nekdo do prace a odevzdaval mi vyplatu, at mam ty zajmy a cestovani z ceho financovat :mrgreen: Ale tesne po statnicich jsem taky tak sedela a koukala a rovnala si v hlave, ze mam znicehonic spoustu volneho casu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama