Doktorka stáhla předkožku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 14:27
Doktorka stáhla předkožku

Ahoj, prosím poraďte, dnes jsme byli na rok a půlroční prohlídce a řekla sjem doktorce, že nám nejde stahovat předkožka, takže mu ji stáhovala a říkala, že tam měl hodně mazu a tak to mu i vyčistila. Teď to má ale hodně napuchlé a když má čůrat začne se svíjet. Oplachuju mu to heřmánkem. Jak mu mám pomoc, aby ho to při čůrání tolik nebolelo :( .

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 07.07.09 14:32

pry curat ve vode… ale nevim presne nemam kluka- jaaaauuu ale boli me to za nej za prdolu… snad nekdo jiny poradi vic..

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 07.07.09 14:55

Asi ji má lehce popraskanou; pokud to jde, nech ho čůrat v teplé vodě nebo ho tam po čůrání posaď, oplachovat se dá tím heřmánkem nebo řepíkem a hýbat s předkožkou je teď už třeba (malý bude jistě celý nadšený :wink: ), kdyby tam měl nějakou větší prasklinku, ať se mu to nezajizví ještě hůř.
Jinak maz pod předkožkou nijak dramaticky nevadí, spíš bych se bála zanícení teď s těmi pidiprasklinkami.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 14:58

Maxik, asi jsem tu doktorku to neměla nechat dělat, že :( . Říkala, že toho tam měl hodně, žeby se mu to čas zanítilo. neměla nás raději poslat k urologovi?

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 15:01

Hlavně, že jsem o tom před tím četla různé diskuse, žeby se to násilím přetahovát nemá a já ji to nechám. Já jsem si myslela, že zas jenom trošičku to přetáhně, stejně jak to udělala v roce a my s manželem se pak budem postupně po koupeli snažit přetahovat.

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 07.07.09 15:25

Naše bývalá (klíčové slovo :wink: ) synovi přetáhla předkožku bez varování a bez zeptání na půlroční prohlídce - prasklé to měl do krve, dva dny s tím stukal a přes veškerou péči po zahojení předkožku zase úplně nepřetáhl a trvalo to cca do 3let.
Pokud to neměl zanícené, jen maz, bohatě by myslím stačilo při koupání ve vodě maz zlehka zkoušet vymačkávat ven a zkusmo přetahovat, jen co to jde.

Zdenik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 07.07.09 15:34

Andrejko,

radí se heřmánek, řepík co jsem tak četla, tak vydržte…určitě se to zlepší. Náš kluk má 2 a 5m a ještě jsme teda ani nezačali přetahovat, dr to neřeší vůbec, já se ani neptala…když není problém tak nespěchám. Víťa si s tím,jak tak pozoruju, asi poradí sám nejlíp ;-) uvidíme.

ať to prďolu přestane bolet co nejdřív

Zdenik

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 15:58

Bojím se aby čůral a nezdržoval moč.

Miňulka
Závislačka 2904 příspěvků 07.07.09 18:07

Andrej,

sice prcka teprve čekáme, ale mezi kamarádkama a příbuzenstvem je hodně chlapečků, takže celkem diskutované téma, záleží na Dr. jeden chce přetahovat hned jiný čeká, většinou ti, co čekají, pak přetáhnou násilím, aspoň, co jsem slyšela.

Tak před měsícem to udělala Dr. kamarádky synovi, bylo mi ho líto, prdely, ale říkala jí i mimo již zmíněných rad, hodně pít, aby ho to donutilo tu moč nezadržovat a aby nebyla tak koncentrovaná a méně ho to dráždilo.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47199 příspěvků 07.07.09 18:13

Naše dr mu to taky přetáhla bez upozornění a od té doby jsem mu na něj nenechala od ní šáhnout :lol: .Taky to měl rozpraskané a stejně přethovat to nejde.Tet se mu to zrovna nedávno nějak ucpalo a byli jsme na pohotovosti kde jsem hned hlásila nepřetahovat a oni se mnou souhlasily a jen doporučily mastičku na hojení a koupele v řepíku.Malej si ho v hrnečku z řepíkem cachtá obden sám,strašne ho to baví :lol: :lol: a je klid.tet mu s toho vypadli takové bílé kousky a asi se to trochu uvolnilo samo.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 18:27

A Kamčo, měl potom přetáhnutí také problémy s čůráním? Malý odmítá pít i jeho oblíbené pití. Fakt už jsem z toho nešťastná, nevím jak mu pomoct.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 18:29

Večer při koupeli mi dr říkala, že mu se to mám pokusit stáhnout a vymýt heřmánkem, už se toho děsím, vždy´t on si na to nedá šáhnout.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47199 příspěvků 07.07.09 18:30

Andrej s čuráním po přetáhnutí problém neměl,hned mu napsala mastičku na uzdravení a říkala že kdyby nemohl čurat nebo něco at s nim jedu odpoledne na pohotovost,ale byl v pohodě a ten další problém co měl tet už čurat nemohl a svíjel se bolestí a křičel tak jsem s ním jela hned na pohotovost a řekly že je dobře že jsem přijela.udělla mu rozbor moči a nčím mu to namazala že opuchnutí hned splasklo a hned se tam vyčural.Asi bejt tebou tak radši někam zajedu.Já byla hysterická,hned jsem ho popadla když se svíjel a letěla proto že jsem se bála aby mu snad neprasknul močák nebo něco takového.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 07.07.09 19:52

Tak jsem si oddechla, šli jsme koupat a začal čůrat. Má to fakt napuchlé, ale hlavně že čůra. Neměli jsme sílu mu to u koupání přetáhnout a vymýt, plakal a plakal, tak raději ráno zájdu k dr, ať to udělá :( .

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 07.07.09 20:10

Tak jak píše Kamča, pokud tak hrozně pláče, nepřetahovat - stejně se nenechá; spíš jen s předkožkou lehce hýbat, pokud synek dovolí - aby si zvykl, že to nebolí, nebo ho nechat samotného cachtat se. Ten otok může mít i jen z té nešetrné manipulace a dalším bojem o pindík se to jen zhorší. Do zítřka by měl otok víceméně opadnout.
Starosti, co :? ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >