Dokument Karolína

106
8.1.21 06:45

Dokument Karolína

Nedá mi to a musím se zeptat. Viděli jste nový časosběrný dokument od p. Třeštíkové? Zkoukla jsem a jsem nadšená. Jak to na začátku vypadalo všelijak, tak nakonec se paní vše krásně povedlo. Obdivuju její nekonečný optimismus a odhodlání nevzdávat se a jít dál za svými sny. To co dokázali udělat z tý rujny a ty 3 krásný děti, to je prostě super :potlesk: Kdyby bylo takových lidí víc. Až se stydím za to jaká jsem občas fňukna a celkem mě to nakoplo, abych začala brát život trochu s nadhledem, přestala o všem dlouhosáhle přemýšlet a začala dělat něco pro to, abych taky žila tak jak chci :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62234
8.1.21 06:49

@LolaAA chystám se na něj už pár dní.. Třeštíková má skvělé dokumenty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3506
8.1.21 06:55

Viděla jsem včera a byla jsem nadšená, jak to Karolíně přes nelehký start vyšlo. Krásný zdravý děti, krásné bydlení, super chlap, co víc si přát. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30659
8.1.21 07:38

Viděla jsem. Obdivuju to odhodlání s jakým vybudovala domov :potlesk: A bavilo mě, jak „neplodná“ k třem dětem neplánovaně přišla :lol:
Práci paní Třeštíkové mám ráda :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.21 08:07

Na dokument jsem zvědavá, ještě jsem ho neviděla. Já si Karolínu vybavuji z předchozího filmu od Třeštíkové „Sestřičky“. Tam byla velice nesympatická, všichni pro ní byli idioti, ona nejchytřejší, no…jsem moc zvědavá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2814
8.1.21 08:11

Koukala jsem a moc se mi to líbilo. Jen já jsem takovej pesimista, její opak, tak jsem se pořád bála, co přijde, co se stane hroznýho a ono nic :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
8.1.21 08:16

Viděla jsem a dokument se mi líbil. Karolína je moc sympatická ženská, co ví, co od života chce (teda spíš postupem času na to přišla, v mládí asi byla pěkné číslo :lol: ). Jediné k čemu bych osobně měla výhrady byl její vztah k miminkům (nebo jak to napsat), ale to je jen můj postoj. Chápu, že ne každá ženská chce (anebo může) být mámou na plný úvazek a s dětmi po narození delší dobu doma.

Příspěvek upraven 08.01.21 v 08:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
8.1.21 08:17

@Fiducia jo to mě přesně taky zaujalo, západní medicína dá ženský verdikt „jste neplodná“ a ona má nakonec tři zdravé děti počaté přirozenou cestou :mrgreen: Myslím, že to pro spoustu žen může být naděje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
8.1.21 08:31

Me se na tom libilo videt ten vyvoj z,, nas*anyho pubertaka na cely svet,, pres naivni mladou holcinu touzici po prachach az nakonec maminu, co nasla svuj smysl a zacala mluvit rozumne:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20133
8.1.21 08:45

Viděla jsem a bylo to hezký pokoukání. Klobouk dolů před její energií, v 46 letech tři malý děti a takovou ratejnu… Ten barák udělali fakt parádně, to se mi líbilo moc. Zredukovala bych ty čokly, ale to je detail :lol: líbilo se mi, jak se ničeho nebála a se vším se poprala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9034
8.1.21 08:51

Mně se to líbilo. Připomíná mi mojí ségru, která je taky až moc schopná a těžko hledá chlapa. Karolína se s tím poprala dobře a přeju jí, aby se jim tam hezky žilo. Ten barák byl fakt na strhnutí. Jinak jsem pochopila, že průběžně pracovala a teď dělá většinou z domova a dětem se stíhá věnovat. Ono zase přílišné věnování se dětem není jim ku prospěchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
8.1.21 09:06

Viděla jsem a happy end, krásné a emotivní :potlesk: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7238
8.1.21 09:48

Koukala jsem na pani s uzasem. Ja mam uplne jinou naturu, ale ona je fakt hodne inspirativni clovek a mela jsem o cem premyslet.
Fakt teda pred ni smekam a preji ji vse ceho dosahla, protoze si to proste zaslouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30659
8.1.21 12:25

@Jana525 taky jsem úplně jiná a asi bychom si nebyly sympatický, ale to je věc jiná. Ta ženská dokázala věci, který bych rovnou vzdala. Takže :potlesk: Edit překlep

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
8.1.21 13:26

Já s mojí povahou si právě taky vždycky říkala kdy dojde na to, že to prostě nedává a zbaví se aspoň toho šílenýho baráku a ono ne. Ona se s tím vším fakt krásně poprala. Přiznávám, že jak na ten dům zůstala sama a do toho čekala mimčo, tak to už jsem se o ní fakt trochu bála :) Ale jak jde vidět, tak i dýl po třicítce může ženská najít super chlapa a vytvořit si tu rodinu a krásný zázemí :) Doteď nechápu, jak je možný, že jí chtěli hnát na umělý oplodnění, když pak počali přirozeně 3 děti. A vztah ke zvířatům za mě taky super. Určitě stojí za zkouknutí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat