Domácí CRP test Veroval

Anonymní
1.5.20 15:29

Domaci CRP test Veroval

Zdravim vsechny,
potrebovala bych se poradit, jestli tady nekdo nema zkusenost s domacimi crp testy Veroval.Uz asi 3 nebo 4 tydny se citim strasne unavena, obcas zimnice, obcas horko, obcas bolesti svalu…Se synem ted mezi lidi nechodime, takze i mimo kontakt a protože je ted kvuli koronaviru jit k doktorovi problem, tak jsem si v lekarne koupila tento test. Kde mi vysel takovy slabe pozitivni výsledek (viz foto). Ma s tim nekdo zkusenost, muze to byt ze stresu nebo jsou tyhle testy naprd? Jeste dodam ze mam zpozdeni i s menstruaci, takze lekar me nemine, ale tehotna nejsem. Dik za radu a prosim, vim ze to budu muset resit s lekari, jen jestli s tim nekdo nema zkusenost…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4276
1.5.20 15:50

Virové? Mrkni do pribalaku. Já dělala jednou tátovi test a ten měl na T fakt "ducha'

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21293
1.5.20 16:03

Upřímně u nás dva tyhle testy nefungovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 16:20
@lampicka11 píše:
Virové? Mrkni do pribalaku. Já dělala jednou tátovi test a ten měl na T fakt "ducha'

A byl tata nakonec nemocnej nebo mu nic nebylo?

• Citovat
  • Nahlásit
4276
1.5.20 16:30
@Anonymní píše:
A byl tata nakonec nemocnej nebo mu nic nebylo?

On nikam nešel… Když tu to vyšlo jako virové. Měl jen zimnici a bolest v krku :nevim:. Pak ho to cca za týden preslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 17:04

Mám zkušenost se 2 rychlotesty a ani jeden nefungoval. Jeden byl na helicobacter pylori (ze stolice), vyšel jednoznačně negativní a o měsíc později mi na gastru vyšel výsledek masivní množství této bakterie a dostala jsem antibiotika. Druhý test byl na chlamydie (z pochvy), dělal ho gynekolog a vyšel slabě pozitivní. Nechala jsem si u jiného gynekologa udělat normální stěr s odesláním do laboratoře, kde je prý spolehlivost skoro 100% a vyšel negativní.
Od té doby na tyhle domácí testy moc nevěřím s výjimkou ovulačních a těhotenských, ty fungovaly dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.20 20:48

Po limitu

Měla jsem podezření na zánět tak jsem ten test zkusila. V limitu byl negativní asi po půl hodině u t vyskočil takový dousek znamená to něco? Na jaro když muž měl 40 horečky tak jsem to zkusila fungovalo to v limitu v pořádku, poradí mi někdo?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat