Šílené křeče v břiše

Anonymní
30.4.20 22:27

Šílené křeče v břiše

Dobrý den,
Podobných témat už tu bylo pár, ale nikde nemůžu najit někoho kdo by měl podobny problem a věděl si s tim rady.
Pár let uz trpím na nevolnosti, dvakrat jsem podstoupila gastroskopii ( šílené už na to nejdu ). Na nic pořádného nepřišli, nicméně jsem nakonec přišla na to že vše bylo od stresu, hlavne z meho bývalého přítele. Od nevolnosti mám už celkem pokoj.
Nyní mam ale dalsi problem a to jsou křeče v břiše. Něco jako při nadýmání, většinou na to funguje i Espumisan, takže nadýmání to může byt, ale je to šílené. Zvrdne mi břicho, tak že nemůžu ani chodit, hrozne boli pri jakemkoliv pohybu a musim sedet, nejelepe ležet. Strašné moc krecuje a trva to minuty az hodiny. Jak kdy. Je to hodne omezujici, nikdy nevim kdy to přijde. Teda nejcasteji je to po vecerech a hlavne po 12 hodinove sichte v nemocnici. Ovšem nemyslim si ze by to mel byt strest, ve stresu se necitim, špatně od žaludku mi neni a mam pritele ktery je uzasny. A stejně se mi tyhle krece spousti tak 3-4× do týdne a skoro denne kvuli tomu beru Espumisan a Biopron. Ale cpat se pořád lekama neni moc dobre. Nevi nekdo proc a z ceho? Podotykam ze na kolonoskopii sei fakt nechce ???? omlouvam se za rozsahly dotaz ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1014
30.4.20 22:29

Já to měla při potr. alergii. poté co jsem zjistila na co jsem alergická a potraviny vysadila tak v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.20 22:32
@smajlik345 píše:
Já to měla při potr. alergii. poté co jsem zjistila na co jsem alergická a potraviny vysadila tak v pohodě

A na jakou potravinu jste tu alergii mela? Ja vyzkousela mleko, pecivo, ale stejně ty křeče přišli

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13383
30.4.20 22:34

Budeš muset na alergologii a opět na gastro entero. Fakt nejde dát diagnozu přes internet, natož na dost nespecifické břišní příhody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1014
30.4.20 22:35
@Anonymní píše:
A na jakou potravinu jste tu alergii mela? Ja vyzkousela mleko, pecivo, ale stejně ty křeče přišli

to by možna chtěla alergologa, protože můžete být alergická na mléko, ale na jogurt ne. Protože mléko se skladá ze stopadesáti složek na které můžete či nemusíte být alergická, já jsem je měla prvně na mléko (přitom pečivo mohu bez problému a mléko je v něm také obsaženo) a poté na vejce ale když jim jen žloutek (na který nejsem alergická) tak v pohodě když jsem snědla i bílek tak děs a hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
30.4.20 22:42

Muze to byt i zlucnik, dokonce strili az mezi lopatky, no bolest hrozna. Nicmene i zarazeny vetry dokazou silene potrapit, hlavne pokud ses v praci a zadrzujes, k tomu staci jidlo ve spechu, stres je defakto v kazdym zamestnani taky. A simethiconum a probiotik se nemusis bat, ze by ti skodily pri castem a dloohodobem uzivani. Hodne zalezi i na tvem jidelnicku a celkove zivotnim stylu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
30.4.20 22:51

Jíš pravidelně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13369
30.4.20 23:53

Neblazni, tady odpověď nenajdeš.
V první řadě bych možná zkusila probiotika pravidelně. Nejíst nadýmave potraviny.
Dal si zajdi na alergo ať vyloučí potravinové alergie ABKM, lepek atd.
Pokud tam nic musíš se vrátit na gastro :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama