Domácí mazlíček na mazlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačka123123
Nováček 4 příspěvky 18.09.18 21:13
Domácí mazlíček

Dobrý den,
Chtěla bych poradit chci si kupovat zvířátko a nevím jaké chtěla jsem křečka ale tě je aktivní hlavně v noci a já chci aby se sním aspoň mohla pomazlit. Přemýšlím ještě o kralikovi fretce a ježkovi a o všem možném a nemůžu si vybrat Jake zvíře Teda?? Poradíte mi??
Psa ani kočku nechci.
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aillet
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 18.09.18 21:17

Potkana :palec:

Kačka123123
Nováček 4 příspěvky 18.09.18 21:24

@Aillet ne potkana ne moje mamka by to nepřežila

činčila1
Povídálka 25 příspěvků 18.09.18 21:41

Ahoj zakrslého králíčka, morče. Oba jsou ve dne vzhůru. Na mazlení a pohlazení ideální :palec:
Já měla spoustu druhů křečků. Většinou stávali kolem 5 hodiny večer. Tak na hraní bylo času dost. Jen v noci a brzo ráno dělali hrozný hluk. Tak museli spát na chodbě :mrgreen:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 18.09.18 21:41

Volila bych kralika, toho ochocis a pomazlis se.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 18.09.18 21:50
@Kačka123123 píše:
Dobrý den,
Chtěla bych poradit chci si kupovat zvířátko a nevím jaké chtěla jsem křečka ale tě je aktivní hlavně v noci a já chci aby se sním aspoň mohla pomazlit. Přemýšlím ještě o kralikovi fretce a ježkovi a o všem možném a nemůžu si vybrat Jake zvíře Teda?? Poradíte mi??
Psa ani kočku nechci.
Děkuji

Fretku nikdy i vykastrovana strasne smrdi..a jezek na mazleni taky neni, spise morce ci kralik

_0812_
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 18.09.18 21:57

@Kačka123123 skinny morče. Péče trošku náročnější, ale jsou mazlivý. Mě ta potvora chrápe přilepená a stočená u krku a drbej :lol:

sucuba
Kecalka 217 příspěvků 18.09.18 21:59

@činčila1 není pravda, všichni hlodavci jsou noční tvorové. Já měla králíka a žil převážně v noci, když jsem přišla ze školy tak jsem ho vzbudila, pomazlila se, nechala jsem ho běhat volně dokud jsem nešla špát, pak šel do klece …spal do té 5 odpo. pak byl vzhůru ale nejvíc aktivní byl v noci (kousal do klece, běhal po kleci a tak..hlavně to kousání a zvuk mříží byl nesnesitelný) ale už je to dávno.
Před pár týdny nám umřel křeček. (křeček zlatý, velká potvůrka) žil hlavně v noci, vstával okolo 6,7 večer. to bylo pro mě ideální když jsem přijížděla pozdě z práce, vytáli jsme ho. mazlivý teda moc nebyl mazlení probíhalo tak že jsme po něm přejeli rukou a oni ji ještě ani necítil a už zesebe udělal placku :D …bylo to vtipné, ale hlavně potřebuje hodně pohybu (takže do plastové koule a ven) anebo ho non stop hlídat…stačí chvilinka tak je fuč, nebo zaleze, nebo něco kouše. Ale jako vysavač byl dost dobrý, sbíral drobky po zemi, nebo vylizoval talíř od jídla :dance:
Morče bych si nepořídila, vadí mi na uši ten jejich pískot : :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 22:15

Tak já jsem z hlodavců vylecena. Nejsou moc na mazlení a když či vytahnes z klece morče si králíka může si odskočit kam koli. Ano nekdo rekne ze se daji naucit ale myslim ze se to nemusí pokaždé povést. Je to nemá tvar bez projevu emocí .
Za mě je nejlepší pes si kočka daji ti více své lásky. Se psem je to náročnější musíš denně venčit. Kočka je podle mého méně náročné zvíře. Postačí ji čistý wc , miska s vodou a granulema i na víkend ji můžeš v klidu nechat doma.

činčila1
Povídálka 25 příspěvků 18.09.18 23:03

@sucuba Souhlasím hlodavci jsou noční tvorové. Měli jsme doma králíčka. Ten byl normálně odpoledne vzhůru. Čekal až se vrátíme ze školy a dostane čerstvou zeleninu. V noci dělal občas hluk, křečci byli ale horší. Každé zvíře je originál :nevim: . Zakladatelka psala že chce zvířátko se kterým by se mohla pomazlit a to je podle mě bud králík nebo morče. Měla jsem džungarského, zlatého křečka, pískomila… Dali se ochočit a pohladit, ale jsou to zvířátka spíš na pozorování.
Jednou mi džungarák utekl a našli jsme ho spát v mé nové botě, dokonce si ji rozkousal, aby měl větší pohodlí :cert:
P.S křečka je mi líto :hug:

Bubla_Bučková
Závislačka 4044 příspěvků 18.09.18 23:12

Králíka prosím ne, je s nimi hodně práce a starosti a ty se chceš jen mazlit :nevim:

měsíční svit
Kecalka 464 příspěvků 19.09.18 19:29

@Kačka123123 Pokud opravdu nechcete kočku nebo psa, tak bych byla pro to morčátko. (Tedy měla by být alespon dvě, neměla by být chována po jednom.) My máme 4, v noci spí, maximálně se vzbudí, když jdeme na záchod. A to jdou baštit seno a jsou potichounku a pak zase spí. Začnou pískat, až když vstáváme my. :) Jsou to naši miláčkové, i když teda mazlíci moc nejsou. Ale nám to nevadí, je s nimi sranda i tak. Křečky jsem chovala jako dítě a pamatuji se, že v noci rachtali dost. S králíkem zkušenost nemám. Tak hodně štěstí při výběru.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.09.18 19:37

Já mám kočičku je strašně umazlená a hodná,ale ty chceš něco jiného tak asi bych brala morče.

Kačka123123
Nováček 4 příspěvky 20.09.18 20:02
Dekuju

Dekuju všem ale už jsem si aj vybrala budu mít morče (nebojte 2 samičky aby se nenudily). Ale jestli vás ještě nějaké napadne budu ráda za Příspěveky. :* Kačka

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 20.09.18 23:13
@Kačka123123 píše:
Dekuju všem ale už jsem si aj vybrala budu mít morče (nebojte 2 samičky aby se nenudily). Ale jestli vás ještě nějaké napadne budu ráda za Příspěveky. :* Kačka

Morce je taky super. Ja adoptovala od slecny tady z emimi 2 morceci holky a jsou to milacci. Kecaj jako o zivot, piskaji jen co slysi ze vstavam, oteviram lednici nebo prichazim domu :mrgreen: Jsou to nenarocny zviratka.

Dneska jsem sla od kadernice a potkala jsem klucinu - tak 12 let - a v naruci nesl nadherny angorsky morce, nesl ho na louku se napast. Skoro jsem se zastavila, uplne me to uchvatilo. Nejen to morce, ale ze jsou jeste vetsi deti, ktere se svymu mazlickovi venuji tak, ze ho vezmou na ksirky se napast na louku :srdce: Bydlim ve meste, jeste jsem to tu nevidela.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >