Reklama

Chci dát pryč psa, na kterého nemám čas, ale máma nesouhlasí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:21
Pes a mama

Dobrý den. Jak by jste řešily. Mám doma psa. Jenže na něj nemám čas a popravdě mě nebaví po něm pořád uklízet. Jsem celý dny dlouho v práci a pak chodím na různé konicky. Je mi psa lito, ale opravdu na něj nemám čas. Chtěla jsem hodně dát pryč. Máma říká, že pokud dám psa pryč nebude se mnou mluvit. Zeptala jsem se jí jestli ji chce a ona, že co má delat, že za mě vše vylize. Jak by jste se zachovaly? Pořád mi vyčítá, proč jsem si ji pořizovala.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 16.09.18 16:23

Protoze bagr!!!!

8o 8o

Prosim te kolik ti je let?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:26

25. Jsem dospěla, ale psa mi je líto.Nikoho v živote nemám, tak proto ji poslouchám.

Ester13
Kelišová 5728 příspěvků 16.09.18 16:27

Máma má pravdu, proč sis toho chudáka pořizovala? No comment. :roll:

nozu
Extra třída :D 11578 příspěvků 16.09.18 16:29

zachovala bych se stejne jako tva matka s tim rozdilem, ze peci o psa bych neprevzala. bud dospela a nes odpovednost za sve ciny.

kilčo
Kecalka 131 příspěvků 16.09.18 16:29

ano,dej ho matce,chudák pes,jehož páník nemá o něj vůbec zájem a ty si příště pořid plyšovýho,až na tebe zas přijdou touhy po psovi :zed:

Halamka
Závislačka 3571 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 16:29

A proč sis ji tedy pořizovala? Jako módní doplněk?
Vadí mi lidí s takovým myšlením. Najdi pro pejska domov, kde nebude na obtíž a ty si už nic živého neporizuj. Ani rybičky!

xammy
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 16.09.18 16:31

Pokud bych si pořídila psa, pak bych se o něj i zodpovědně postarala. S mámou souhlasím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:32

Pořizovala jsem si ji s bývalým přítelem.Prave, proto jsem ji chtěla najít lepší domov. Byvaly přítel ji take nechtěl.

J_Doe
Závislačka 2961 příspěvků 16.09.18 16:33
@Anonymní píše:
Dobrý den. Jak by jste řešily. Mám doma psa. Jenže na něj nemám čas a popravdě mě nebaví po něm pořád uklízet. Jsem celý dny dlouho v práci a pak chodím na různé konicky. Je mi psa lito, ale opravdu na něj nemám čas. Chtěla jsem hodně dát pryč. Máma říká, že pokud dám psa pryč nebude se mnou mluvit. Zeptala jsem se jí jestli ji chce a ona, že co má delat, že za mě vše vylize. Jak by jste se zachovaly? Pořád mi vyčítá, proč jsem si ji pořizovala.

A tvoje máma do práce nechodí?

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 16.09.18 16:34

Máma má pravdu, jsi nezodpovědná osoba, pes není věc aby se jen tak dával pryč.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 16.09.18 16:35

Proc sis toho psa pořizovala, když das prednost konickum? Mama ma pravdu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:35

To je pravda vím, že sem udělala chybu. :(

Denny97
Kecalka 299 příspěvků 16.09.18 16:40

Raději si nikdy nepořizuj dítě.. Pak tě přestane bavit a taky ho dáš pryč?? HNUS !! Měla sis to rozmyslet dříve… Takové lidi bych fackala… Tvé mámě se ani trochu nedivím…

Magdaleeena
Kelišová 5674 příspěvků 16.09.18 16:44

Tak ji naprav. Neházej problém na maminku. Omez koníčky. Věnuj se živému stvoření, které sis pořídila, které Tě potřebuje.¨
Edit: Chápu, že někteří lidi nejsou dvakrát chytří. A „nevadí“ mi to. Ale toto je něco jiného. :zed: :oops: Tebe vážně nenapadlo toto řešení? :oops:

@Anonymní píše:
To je pravda vím, že sem udělala chybu. :(
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >