Chci dát pryč psa, na kterého nemám čas, ale máma nesouhlasí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:21
Pes a mama

Dobrý den. Jak by jste řešily. Mám doma psa. Jenže na něj nemám čas a popravdě mě nebaví po něm pořád uklízet. Jsem celý dny dlouho v práci a pak chodím na různé konicky. Je mi psa lito, ale opravdu na něj nemám čas. Chtěla jsem hodně dát pryč. Máma říká, že pokud dám psa pryč nebude se mnou mluvit. Zeptala jsem se jí jestli ji chce a ona, že co má delat, že za mě vše vylize. Jak by jste se zachovaly? Pořád mi vyčítá, proč jsem si ji pořizovala.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 16.09.18 16:23

Protoze bagr!!!!

8o 8o

Prosim te kolik ti je let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:26

25. Jsem dospěla, ale psa mi je líto.Nikoho v živote nemám, tak proto ji poslouchám.

Ester13
Kelišová 5826 příspěvků 16.09.18 16:27

Máma má pravdu, proč sis toho chudáka pořizovala? No comment. :roll:

nozu
Extra třída :D 11753 příspěvků 16.09.18 16:29

zachovala bych se stejne jako tva matka s tim rozdilem, ze peci o psa bych neprevzala. bud dospela a nes odpovednost za sve ciny.

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 16.09.18 16:29

ano,dej ho matce,chudák pes,jehož páník nemá o něj vůbec zájem a ty si příště pořid plyšovýho,až na tebe zas přijdou touhy po psovi :zed:

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 16.09.18 16:29

A proč sis ji tedy pořizovala? Jako módní doplněk?
Vadí mi lidí s takovým myšlením. Najdi pro pejska domov, kde nebude na obtíž a ty si už nic živého neporizuj. Ani rybičky!

xammy
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 16.09.18 16:31

Pokud bych si pořídila psa, pak bych se o něj i zodpovědně postarala. S mámou souhlasím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:32

Pořizovala jsem si ji s bývalým přítelem.Prave, proto jsem ji chtěla najít lepší domov. Byvaly přítel ji take nechtěl.

J_Doe
Závislačka 3064 příspěvků 16.09.18 16:33
@Anonymní píše:
Dobrý den. Jak by jste řešily. Mám doma psa. Jenže na něj nemám čas a popravdě mě nebaví po něm pořád uklízet. Jsem celý dny dlouho v práci a pak chodím na různé konicky. Je mi psa lito, ale opravdu na něj nemám čas. Chtěla jsem hodně dát pryč. Máma říká, že pokud dám psa pryč nebude se mnou mluvit. Zeptala jsem se jí jestli ji chce a ona, že co má delat, že za mě vše vylize. Jak by jste se zachovaly? Pořád mi vyčítá, proč jsem si ji pořizovala.

A tvoje máma do práce nechodí?

Alušáček
Závislačka 3245 příspěvků 16.09.18 16:34

Máma má pravdu, jsi nezodpovědná osoba, pes není věc aby se jen tak dával pryč.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 16.09.18 16:35

Proc sis toho psa pořizovala, když das prednost konickum? Mama ma pravdu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:35

To je pravda vím, že sem udělala chybu. :(

Denny97
Kecalka 299 příspěvků 16.09.18 16:40

Raději si nikdy nepořizuj dítě.. Pak tě přestane bavit a taky ho dáš pryč?? HNUS !! Měla sis to rozmyslet dříve… Takové lidi bych fackala… Tvé mámě se ani trochu nedivím…

Magdaleeena
Kelišová 5684 příspěvků 16.09.18 16:44

Tak ji naprav. Neházej problém na maminku. Omez koníčky. Věnuj se živému stvoření, které sis pořídila, které Tě potřebuje.¨
Edit: Chápu, že někteří lidi nejsou dvakrát chytří. A „nevadí“ mi to. Ale toto je něco jiného. :zed: :oops: Tebe vážně nenapadlo toto řešení? :oops:

@Anonymní píše:
To je pravda vím, že sem udělala chybu. :(
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >