Štěně zdravotní problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 18.09.18 07:21
štěně zdravotní problém

Dobrý den, hledám pomoc nebo nějaký rady.. Před několika týdny jsem sem psala že mám tříměsíční štěně a žere výkaly.. Byla jsem s tím i u veterináře kde mi řekl že to některý štěňata dělají že mají takový perverzacky chutě. Hlídali jsme ji občas jsme neuhlidali a hned pokarali nebo vyndali z pusy. Minulý víkend nám zvracela jednou a pořád knucela a byla taková jiná tak jsme jeli v pondělí k veterináři kde nám řekli že je to velký pruser že má nejspíš zánět zaludku či zánět trávicího traktu. Dostala tři injekce a dneska máme ject znovu na další injekce doktor byl hodně negativní a mám strach aby se to dalo vyléčit. Měli jsme nasadit dietní stravu což rýži maso a zeleninu.. Chtěla jsem se zeptat nebo radu jestli s tím někdo uz něco zažil co se bude dít dal a jestli se to dá vyléčit. Doktor nic víc nemůže mi říct. A já jsem strachy v háji. Děkuji.

Reakce:
Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 18.09.18 07:40

@Lůů111 my teď ..po návratu z dovolené kdy nám ho hlídal jiný člen rodiny jsme ji viděli jak kňučí,zvrací a samovolně odtéká stolice co šíleně zapáchala..takže v pátek na veterinu..dostala silnou dávku antibiotik,na zastavení zvracení,na ochranu žaludku a střev a probiotikum v pastě.Na injekce jsme chodili tři dny dokud se nezbrchala a teď ještě dostala antibiotika na tyden.Je pohublá ale už je v pohodě.

stinga
Závislačka 4400 příspěvků 3 inzeráty 18.09.18 08:03

@Lůů111 samozřejmě, že to jde vyléčit, ale zaručit, že se vyléčí zrovna tvé štěně, ti asi nikdo nemůže
nezbývá nic jiného, než důkladně dodržovat léčebný plán, anebo pokud se ti to nezdá, navštívit jinou veterinu

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 18.09.18 09:02
@Malike píše:
@Lůů111 my teď ..po návratu z dovolené kdy nám ho hlídal jiný člen rodiny jsme ji viděli jak kňučí,zvrací a samovolně odtéká stolice co šíleně zapáchala..takže v pátek na veterinu..dostala silnou dávku antibiotik,na zastavení zvracení,na ochranu žaludku a střev a probiotikum v pastě.Na injekce jsme chodili tři dny dokud se nezbrchala a teď ještě dostala antibiotika na tyden.Je pohublá ale už je v pohodě.

A taky měla ten zánět???

Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 18.09.18 09:34
@Lůů111 píše:
A taky měla ten zánět???

Ano..dle veterináře někde něco sežrala ( pažrava je dost) a rozjeli se tam bakterie,vznikl zánět a už to bylo.
Bylo to zlý,ale je z nejhoršího venku.

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 18.09.18 10:01
@Malike píše:
Ano..dle veterináře někde něco sežrala ( pažrava je dost) a rozjeli se tam bakterie,vznikl zánět a už to bylo.
Bylo to zlý,ale je z nejhoršího venku.

Jak dlouho trvala léčba? Já byla včera s ní na prvních třech injekcich moc nepije víc čura a na kakani vůbec byla jen dvakrát a od té doby co jí davam tu dietní stravu nekadi, už nebleje. Dneska máme jít na kontrolu.. A docela se bojím

Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 18.09.18 11:12

@Lůů111 léčba ještě trvá..dle popisu hlídajícího problém vznikl v uterý..ve středu jsme se vraceli z dovolené večer a to už měla fest a ve čtvrtek ( psala jsem v pátek ale mám to nějak posunutý) jsme pelašili k veterináři..takže čtvrtek,pátek a sobota dostávala 3× injekce denně..od neděle bere antibiotika a dobere je v sobotu.Je dobrá..ale ještě není ve své kůži..

Lůů111
Povídálka 46 příspěvků 18.09.18 11:21
@Malike píše:
@Lůů111 léčba ještě trvá..dle popisu hlídajícího problém vznikl v uterý..ve středu jsme se vraceli z dovolené večer a to už měla fest a ve čtvrtek ( psala jsem v pátek ale mám to nějak posunutý) jsme pelašili k veterináři..takže čtvrtek,pátek a sobota dostávala 3× injekce denně..od neděle bere antibiotika a dobere je v sobotu.Je dobrá..ale ještě není ve své kůži..

Jsem ráda že je už lepší u vás, já uvidím dneska co mi řekne veterinář…

Malike
Extra třída :D 11812 příspěvků 18.09.18 13:17

@Lůů111 tak poznáš jak pejsek se chová..zda leží a furt spí bez zájmu …nebo zda je mu už lépe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >