Bostonský teriér - kde seženu štěně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niki.svecova
Nováček 1 příspěvek 18.09.18 16:05
Bostonský teriér štěňata

Ahoj všichni ;)
Chci si pořídit pejska a to konkrétně Bostonského teriéra, tato rasa se mi neskutečně líbí a vyhovuje mi i co se týče povahy. Nemohu, ale štěňátko nikde sehnat, a když už najdu inzerci, která tyto pejsky nabízí, cena je okolo 20 000 - 30 000 Kč. Já chci pejska pouze jako rodinného společníka, žádné výstavy a soutěže, proto je pro mě tato cena docela nesmyslná. Prosím, kdyby měl někdo radu jak seženu takového pejska, jsem schopna za něj zaplatit tak okolo 10 000 Kč.
Předem děkuji za odpověď :)

Reakce:
Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 18.09.18 16:21

V první řadě je potřeba si uvědomit, že pořizovací cena je to nejmenší. Strava, vet. péče, výbava, hračky atd. budou stát mnohem více.
Najděte si chovatelské stanice, pošlete jim email, zda plánují vrh. Na štěně si počkejte, je možné, že v nabídce se objeví i štěně nestandardní a tím pádem levnější. Hlavně nekupujte psa bez PP (průkaz původu). Tím podpoříte mnozitele.

35ja
Kecalka 402 příspěvků 18.09.18 16:40

@Niki.svecova s tou cenou máš pravdu,dnes jsem viděla tohoto psíka za 37 tisíc..vím že toužíš po tomto plemeni ale co třeba mopsik,brabantik, buldoček…mají také podobnou povahu a cenově jsou levnější..

Afrikana
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 18.09.18 16:59

@Niki.svecova Obepis chovatelske stanice a poptej se, kolik stoji nestandardni stene, nebo jestli neumoznuji splatit castku po castech. Hlavne, jak uz tu zminovali vyse, nenalet zadnemu mnoziteli typu „rodice s PP, stenata bez PP bratru za desitku“. Tuhle situaci vzdycky prirovnavam k tomu, kdyz se nekomu libi kabelky Louis Vuitton a chce jednu mit. To mas taky dve moznosti - bud jit do butiku a vysolit za to vysokou castku a mit tu Vuittonku, nebo si zajit do holesovicke trznice a tam si koupit tasku, ktera bude mozna z dalky jako Vuittonka vypadat, ale jinak to bude totalni fejk.

Ja k tomu vzdycky pristupuju tak, ze pes je holt investice a kdyz se mi libi nejake plemeno, musim pro to neco obetovat, nebo si poridit neco jineho, co je v mych moznostech. Ale nasetrit se po castech urcite da i vyssi obnos, kdyz neco hodne chci. Mne se zase treba libi Lamborghini, ale je moc drahe, takze se budu muset spokojit s necim jinym :mrgreen:

20 000 mne za stene prijde jako docela v pohode castka, kdyz vezmu v uvahu, ze tu ten pes takovych dejme tomu 15 let bude. Krome toho ty chces konkretni plemeno a to konkretni plemeno existuje prave proto, ze nekdo ty psy na vystavy a souteze slechti, aby to plemeno tak vypadalo a melo takovou povahu.

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 18.09.18 20:20

Za 10 tis.nesezenes ani bezpapiraka. Nohy na zem. Odchov tohoto a podobných plemen není jednoduchý, císař žádná výjimka, všechno to stojí peníze.

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 28.09.18 06:59
@Niki.svecova píše:
Ahoj všichni ;)
Chci si pořídit pejska a to konkrétně Bostonského teriéra, tato rasa se mi neskutečně líbí a vyhovuje mi i co se týče povahy. Nemohu, ale štěňátko nikde sehnat, a když už najdu inzerci, která tyto pejsky nabízí, cena je okolo 20 000 - 30 000 Kč. Já chci pejska pouze jako rodinného společníka, žádné výstavy a soutěže, proto je pro mě tato cena docela nesmyslná. Prosím, kdyby měl někdo radu jak seženu takového pejska, jsem schopna za něj zaplatit tak okolo 10 000 Kč.
Předem děkuji za odpověď :)

Bostonka za 10tisic nesezenete, pokud ho doopravdy chcete, nasetrite si, taky nechodím na výstavy a dala jsem za ní 25tisic, prostě to je cena za toto plemeno, můžete sehnat nestandardní štěně, to by jste se mohla s cenou dostat na 15tisic, ale budete čekat, hledat a pořád dokola, je po nich velká poptávka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >