Reklama

Čím krmit kocoura?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivka.b29
Nováček 1 příspěvek 18.09.18 13:01
Čím krmit kocoura?

Ahoj holky :) v poslední době se snažím zajímat o zdravou stravu a byla bych ráda, aby jedl zdravě i můj kocour… čím krmíte vy??? poradíte??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 18.09.18 13:04

Kvalitní granule a kvalitní konzervy ;)

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 18.09.18 13:05

Krmila bych vařeným masem smíchaným třeba s rýží. Známí měli statek a ti kočky krmili vyloženě čerstvýma rybama, ještě jsem neviděla kočky s tak dobrou srstí :D co naše kočky odmítaly žrát byly granule a k té prefabrikované věci mám docela odpor, i když marketing, jak to je zdravé a super, mají silný.

Janee19
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 18.09.18 13:13

Přidej se na Facebooku do první kočičí výživové poradny, poradí ti tam jak granule, tak konzervy, i maso atd. A jsou tam udělané tabulky s porovnáním jednotlivých značek granulí i konzerv ;-)

stinga
Závislačka 3728 příspěvků 7 inzerátů 18.09.18 13:14

@Lalelale kočkám maso syrové a střídat druhy, ryby také můžou být, ale ne všechny ryby jsou pro kočky zdravé, + kvalitní granule

MáškaMarie33
Kecalka 183 příspěvků 18.09.18 13:15

Jakékoliv syrové maso- jak kousky tak i namleté, vnitřnosti, žloutek, syrové ryby. Z kostí (vápník) namlácené paličkou kuřecí krky.

MáškaMarie33
Kecalka 183 příspěvků 18.09.18 13:17
@stinga píše:
@Lalelale kočkám maso syrové a střídat druhy, ryby také můžou být, ale ne všechny ryby jsou pro kočky zdravé, + kvalitní granule

Ryby jen mořské, ty neobsahují thiaminàzu.

Taače
Kecalka 260 příspěvků 18.09.18 13:17

Mám dvě - oba mají denně syrové přemrzlé maso - kupuju v barf prodejnách - většinou mleté hovězí, kuřecí, rybí…vnitřnosti moc nemusí, až na kuřecí srdíčka. Celý den mají přístup ke granulím - aktuálně máme rybí Acana, jsou sice dost drahé, ale zato nemají žádnou sůl a obilí a takové ty hnusy, které jsem chudinkam cpala dřív :oops: (whiskas a tak). Miciny by neměly moc vařené a obilniny prý…a kilo mletých kuřecích prs seženeš za 45 Kč a máš z toho do mrazáku nějakých 13-14 porci :pankac:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 18.09.18 13:18

Syrový maso je úplně nejlepší. Kuřecí musí být premrazene ale.

berusa.m
Závislačka 2727 příspěvků 18.09.18 13:28

Z granulí jsem shledala jako nejlepší Carnilove. Neobsahují obiloviny. A náš kocour je miluje. Syrové masíčko mu taky sem tam pohodím. Když můžu syrového lososa a hovězí jíst já, tak proč by nemohl kocour. ;)

stinga
Závislačka 3728 příspěvků 7 inzerátů 18.09.18 13:29
@MáškaMarie33 píše:
Ryby jen mořské, ty neobsahují thiaminàzu.

jo, já jsem si nemohla vzpomenout, které jsou ty škodlivé :oops: , my kočkám dáváme občas rybí filé - to milují, kapra by sice taky na vánoce chtěly, ale kdo by jim to vykosťoval :mrgreen:

stinga
Závislačka 3728 příspěvků 7 inzerátů 18.09.18 13:30
@yasmine5 píše:
Syrový maso je úplně nejlepší. Kuřecí musí být premrazene ale.

kuřecí se nemusí přemražovat, přemražovalo se vepřové, ale toto doporučení už neplatí, parazit, který ve vepřovém býval, se už v ČR nevyskytuje

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16552 příspěvků 18.09.18 13:32

hovězí, krůtí, kuřecí maso, občas ryba, občas vnitřnosti, syrový žloutek, jogurt.
Maso dávám syrové, předem nechávám přemrznout aspoň 24 hodin.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16552 příspěvků 18.09.18 13:33
@Lalelale píše:
Krmila bych vařeným masem smíchaným třeba s rýží. Známí měli statek a ti kočky krmili vyloženě čerstvýma rybama, ještě jsem neviděla kočky s tak dobrou srstí :D co naše kočky odmítaly žrát byly granule a k té prefabrikované věci mám docela odpor, i když marketing, jak to je zdravé a super, mají silný.

rýže ne, kočka je masožravec, sacharidy jí velmi zatěžují organismus a můžou způsobit i cukrovku v pozdějším věku

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16552 příspěvků 18.09.18 13:36
@stinga píše:
kuřecí se nemusí přemražovat, přemražovalo se vepřové, ale toto doporučení už neplatí, parazit, který ve vepřovém býval, se už v ČR nevyskytuje

tak to jsem netušila, já tak nějak pro jistotu mrazím. no a i z praktických důvodů, koupím víc a rozdělím na porce a dám do mrazáku. samozřejmě, když koupím hovězí pro nás a porcuju to, tak mu to dám tak jak to je, jinak by mě asi sežral, kdyby neochutnal. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >