Domácí pamlsky pro psy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZorkaS
Stálice 69 příspěvků 10.09.18 13:20
Domácí pamlsky pro psy

Ahoj, nezkoušel jste někdo vyrábět doma pamlsky pro psy? Pokud ano, nějaký tip na osvědčený recept? Díky moc :)

Reakce:
Hanyžka1
Stálice 75 příspěvků 12.09.18 20:54

Ahoj, zkoušela jsem recept z netu.
Uvařit kousek masa, játra, zeleninu, namlet na mlýnku nebo drobně nakrájet. Ve vývaru namočit vločky, smíchat s masem, naředit vývarem na hustější kaši, vylít na pečící papír a upéct v troubě jako buchtu. Nakrájet na kostky, skladovat v lednici. No, pro BSP aspoň tři plechy. Ale dalo by se i zmrazit.

Leny5
Kecalka 180 příspěvků 20.09.18 11:05

Ahoj, celkem často dělám tyhle játrové:
400g jater namletých najemno
200g ovesných vloček namletých najemno (některé na větší hrubost)
jeden stroužek česneku nastrouhaný najemno
jedno vajíčko
všechno smíchám, nechám trochu odležet aby se vločky pořádně nasákly. Je z toho pak taková hutná kaše. Tu nakydám na plech a peču na nejvyšší stupeň okolo 10-15 minut, nevím, nikdy jsem to nepočítala. Krájím pak na kostky. Je třeba to skladovat v ledničce, dají se i zmrazit. Všichni psi, kterým jsem kdy darovala, se po tom mohli utlouct :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >