Domácí pamlsky pro psy

69
10.9.18 13:20

Domácí pamlsky pro psy

Ahoj, nezkoušel jste někdo vyrábět doma pamlsky pro psy? Pokud ano, nějaký tip na osvědčený recept? Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
195
12.9.18 20:54

Ahoj, zkoušela jsem recept z netu.
Uvařit kousek masa, játra, zeleninu, namlet na mlýnku nebo drobně nakrájet. Ve vývaru namočit vločky, smíchat s masem, naředit vývarem na hustější kaši, vylít na pečící papír a upéct v troubě jako buchtu. Nakrájet na kostky, skladovat v lednici. No, pro BSP aspoň tři plechy. Ale dalo by se i zmrazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
20.9.18 11:05

Ahoj, celkem často dělám tyhle játrové:
400g jater namletých najemno
200g ovesných vloček namletých najemno (některé na větší hrubost)
jeden stroužek česneku nastrouhaný najemno
jedno vajíčko
všechno smíchám, nechám trochu odležet aby se vločky pořádně nasákly. Je z toho pak taková hutná kaše. Tu nakydám na plech a peču na nejvyšší stupeň okolo 10-15 minut, nevím, nikdy jsem to nepočítala. Krájím pak na kostky. Je třeba to skladovat v ledničce, dají se i zmrazit. Všichni psi, kterým jsem kdy darovala, se po tom mohli utlouct :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
22.12.18 15:14
@ZorkaS píše:
Ahoj, nezkoušel jste někdo vyrábět doma pamlsky pro psy? Pokud ano, nějaký tip na osvědčený recept? Díky moc :)

A co se mrknout sem?: https://zena.aktualne.cz/…icle:810325/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
22.12.18 15:15
@yarenka777 píše:
A co se mrknout sem?: https://zena.aktualne.cz/…icle:810325/?…

Stačí do vyhledávače zadat: psí+ suchary+recept

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
31.10.19 10:24

Já bych péct chtěla ale nemám s dvouma psama a miminkem na to čas takže to řeším psím salámem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.12.19 09:18

Než rady co a jak upéct, spíš bych chtěl vysvětlení, proč vůbec psům složitě vyrábět pamlsky? Opravdu si myslíte že pes potřebuje něco takového? Odměna může být přece jednodušší a nebude to komplikovat rodinný život. Nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
16.12.19 11:02

@Jemito sumafuk Člověk chce psovi úpéct doma z důvodu, aby věděl co tam vše v pamlsku je. Ale jak říkám, já na to nemám čas a volím cestu kupovaných pamlsků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat