Reklama

Výroba gelových nehtů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 22:35
Výroba gelových nehtů?

Zdravím chci se zeptat co vaše potřebuji na výrobu gelových nehtů? Co se týče lampu, brusku, pilníky, třpytky, laky, ÚV gel v prášku mám ještě mi tedy schází nějaká ta voda na ten práškový gel, ale nevím přesný název proto se ptám zde, nějaké zkusene ženy. A co dál bych tak měla mít?

Reklama

Reakce:

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 09.09.18 00:39

Ahoj já si to tedy objednávám přes ali, asi tu bude hodně odpůrkyň že je to čína ale já jsem spokojená

používám :
brusku
led lampu nebo uv
pomerančová dřívka (pokud nemáš nástavec na odstranění kůžičky u brusky tak se hodí )
pilníky, pilníkové bloky štětec (na odstranění prachu z pilovaného uv gelu)
odlakovač nebo odstraňovač výpotku ( jsem víc spokojena s odlakovačem ) štětce na nanášení gelů
primer (odmašťovač )
base coat ( pro lepší přilnavost gelu )
papírové šablonky na dlouhé nehty mám raději než tipy
building gel ( modelovací gel, mám nejraději průhledný )
barevné uv gely nebo uv laky
top coat ( více méně bezbarvý lak pro lesk a větší odolnost proti poškrábání)

Pokud máte prášek a vodu ze které uděláte hmotu tak to nejsou gelovky ale akryl - akrylové nehty

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 09.09.18 06:37

Ale prášek nejsou gelovky ale akryl

Karolina2710
Nováček 2 příspěvky 09.09.18 15:06

@potvurka89 děkuji už jsem taky na to přišla že je to akryl. Akorát os paní co jsem to kupovala ta mi tvrdila že gelové. A na akrylové nehty když mám ten prášek tak jak se jmenuje ta voda nevíte?

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 09.09.18 15:38

@Karolina2710 ja jsem našla že se tomu říká tvrdidlo , ale když na netu zadáte akrykove nehty tak najdete stránky kde prodávají vše na ně :)

nozu
Extra třída :D 11576 příspěvků 09.09.18 18:44
@Karolina2710 píše:
@potvurka89 děkuji už jsem taky na to přišla že je to akryl. Akorát os paní co jsem to kupovala ta mi tvrdila že gelové. A na akrylové nehty když mám ten prášek tak jak se jmenuje ta voda nevíte?

do akrylu bych nesla. radsi to vyhod a kup gel.

Karolina2710
Nováček 2 příspěvky 10.09.18 21:38

@nozu a co bych si tedy měla koupit na gel? Co čtu tak bruska a lampa, pilníky, třpytky, atd půjde použít i na gel akorát potřebuji na gelové nehty nějaké přípravky a jaké to jsou? Opravdu tomu nerozumím začínám s tím. Už jsem si i objednala knížku kde vše bude napsané jak to delat

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 10.09.18 21:50

@Karolina2710 já si dělám gelovky a co vše je k tomu potřeba jsem ti napsala výše. Hlavní je koupit ten modelovací gel a ty báze a primer

nozu
Extra třída :D 11576 příspěvků 11.09.18 03:34

@Karolina2710 bohuzel neporadim, ale radu jsi dostala vyse. ja chodim na gelovky k manikerce a ta akryl silne nedoporucuje. tak jen posilam dal ziskany nazor.

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 11.09.18 13:31

Chodila jsem nejakou dobu na gelove nehty a silne nedoporucuji ani to :D

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 11.09.18 14:03

@Katulinek88 kvůli čemu ?

Katulinek88
Povídálka 33 příspěvků 11.09.18 14:18

I kdyz jsem chodila k perfektni slecne, ktera je nyni moji kamaradkou.. prirodni nase nehty i pres ruzne osetreni proste trpi .. je to pul roku co je gelaky nemam a stale se mi nedari svoje nehty hodit do poradku i pres ruzne olejicky, masticky apod..

potvurka89
Závislačka 2788 příspěvků 11.09.18 14:35

@Katulinek88 myyslím si že je to na použitých věcech a hloubce broušení. Já jsem si nehty sundala v lednu a za dva měsíce byli jak kdybych je ani neměla teď jsem se zas k nim vrátila. A gelovky na nohách mám přes léto pak je sundám a na další léto jsou nehty vždy krásné a tak jen vyberu novou barvičku. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >