Překlad návodu na háčkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 00:34
Překlad návodu na háčkování

Ahojk, prosím našel by se někdo hodný a přeložil mi návod na háčkovaného slona do češtiny? moc prosím děkuji! http://amigurumilacion.blogspot.com/…utorial.html

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10940 příspěvků 22.08.18 01:05

Uff, tak todle nedám. Zkus si tam jedině zapnout titulky s automatickým překladem na cz/eng a nějak to přelouskat eště pomocí obrazu (dolní pravý roh u videa a tam nastavení - ozubené kolečko)

Obeli
Kecalka 147 příspěvků 22.08.18 05:01
@Anonymní píše:
Ahojk, prosím našel by se někdo hodný a přeložil mi návod na háčkovaného slona do češtiny? moc prosím děkuji! http://amigurumilacion.blogspot.com/…utorial.html

Proč anonym? Na tom to nevidím nic strašnýho.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 22.08.18 06:38

co přesně chceš přeložit? ty základní zkratky jsou v pohodě, jsou tam i anglicky a francouzsky, zbytek se musí odkoukat :) nebo to jako chceš otitulkovat? s tím je hrozně práce…

Mala.ještěrka
Kecalka 292 příspěvků 22.08.18 06:40

Když jsem si překládala návody z angličtiny, tak to stačilo hodit do google translator. Můžeš to zkusit

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 22.08.18 06:53

AM = magický kroužek, Pb = krátký sloupek, Pe = pevné oko, A = přidání oka, D = ubrání oka, Mp = polodlouhý sloupek, Pa = dlouhý sloupek, cad = řetízek, rep., v. = opakování, počet
a je jí krásně vidět pod ruce, takže se to z toho dá odkoukat :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 09:00

@Obeli ježiši a proč ti to tak vadí??tyhle komenty nesnáším…bud se vyjádři k otázce nebo nepiš nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 09:01

@sinapis.alba to mi stačí,jen přeložit zkratky..zkoušela jsem na překladačích a nic moc mi to neříkalo.Děkuji moc!
Pro všechny už nekomentujte,je vyřešeno :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 09:22

@sinapis.alba ještě otázka co znamená ubrání a přidání oka?

Obeli
Kecalka 147 příspěvků 22.08.18 09:38

Protože si nemyslím, že je to tak závažný problém, aby byl anonymní.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 22.08.18 10:00
@Anonymní píše:
@sinapis.alba ještě otázka co znamená ubrání a přidání oka?

přidání je, že do jednoho oka z minulé řady uháčkuješ dvě, ubrání, když naopak dvě sháčkuješ do jednoho - píchneš do prvního, protáhneš přízi - máš na háčku dvě smyčky, píchneš do druhého, protáhneš přízi - máš tři smyčky na háčku, nahodíš a protáhneš všema třema najednou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 11:48

@sinapis.alba díky,to sem si myslela že to bude 2ks a sháčkování,ale nebyla sem si moc jistá.Háčkuju už páŕ let,tak vím..ale tyhle překlady..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 12:05

@sinapis.alba tak mám to celé přeložené a jdu se na to vrhnout…je krásnej a děti si ho přejí,takže mě čeká 4× +manželovi do auta pro štěstí tzn.5kousku :mrgreen: :)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 22.08.18 13:15

Jééé, taky tetramatka :mrgreen: z toho vždycky rostu, že musím všechno čtyřikrát, dělala jsem jednou taky slony, jen jinačí, první dva mě bavili, u třetího už jsem skřípala zuby, čtvrtý mi vyloženě lezl krkem a pátý pro dcery kamarádku byl jen s velkým přemáháním :mrgreen: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >