Domácí psychické týrání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 01:46
Domácí psychické týrání

Dobrý večer, omlouvám se za anonym, ale jinak bych nemohla veřejné prosit o radu. Mám pocit, ze se jedna u nás o domácí psychické týrání. S přítelem jsem necelé 2 roky a máme 6 měsíční dítě. Ze začátku bylo vše úžasné a byla jsem pro nej vším. Na mateřské se to cele změnilo. Jsem doma s dítětem a muz zajištuje vše. Pořídil dům, finančně vše platí… ale… poslední dobrou mě hodně ponozuje a urazí. Stále mi říká jak se chovat mám a jak ne, jak bych se měla nad sebou zamyslet. Ukazuje mi jak všechny ostatní jsou lepší a skvěle. Jako bych v jeho očích strašila jakoukoliv účtu… nevím čím jsem si to zasloužila, ale tím jak jsme na mateřské mě má víc pod kontrolou. Doma uklizeno jak z časopisu, navareno, postaráno o dítě, doma funguje vše jak má. Ale stále jsem dylina, měla bych se léčit atd. Co s tím? Nejhorší je, ze se s nim už necítím dobre. Sama začínám nad sebou pochybovat. Přitom mám nasetreno hodně peněz a umím také vydelat peníze. Ale za nic mě nepochvali ale ostatní ano… jako by se mnou soupeřil… přitom jsem na mateřské. Co mám v takové situaci dělat? Chtěla jsem odejít, nechci aby mě urážel před dítětem až z toho bude mít rozum, ale vždy přijde se sladkýma recma a já zůstanu. Přitom spolu ani nespime, nemáme spolu nic už přes 2
měsíce - z jeho strany… jsem v koncích. Chtěla bych s nim byt, ale za takovou vysokou cenu? Za moji psychiku… několikrát jsem mu to řekla, ze mě tyra, byl 14 dnů hodný a pak zase… porad mě kybicuje, poučuje, skolí jak malé dítě. Co byste prosím v mé situaci dělali? Na druhou stranu nám nic nechybí. Jsme zdraví, máme kde bydlet, můžeme si dopřát všechno co chceme… ale říkám si ze vše má své hranice a tohle už je za… není typ co by křičel, spis naopak… pomalicku a zvláštně se mě snaží deptat… Pak si až říkám ze má asi pravdu. A pak se vzpamatuju a řeknu si proboha! Co to na mě zase zkouší… :,( co delat? Odejít? Děkuji za vaše názory.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 05.04.19 01:52

Odejít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 01:55

@Božislava Kez by to bylo tak jednoduchý jak se to nápise… děkuji za odpověď. Snad budu mít dostatek odvahy.

poučená
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 05.04.19 03:05

Když máte dost peněz, pořiď si denní částečné hlídání, a v té době rozvíjej své zájmy. Udělej ze sebe osobnost. Vrátíš si zpátky ztracenou sebeúctu a přítele to vrátí do obdivu k tobě. Nějak se stalo, že si tě přestal vážit, tak to musíš zase dát na pravou míru. A pokud ho to špatné chování k tobě nepřejde, tak pak už si sama poradíš.

jannina1
Závislačka 4476 příspěvků 05.04.19 05:40

Nebo je to psychopat,ktery te chce mit v hrsti.Ale je videt ze nad tim premyslis,to je znamka toho,ze te snad nezdepta uplne.Co se ihned po jeho utoku ohradit?,Rict tak takhle ne!
Ale zrejme je takovy typ osoby od ktere je snazsi utect.Za chvili to bude zkouset ina dite..

Zoe1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 05.04.19 06:00

Tak ta jeho povaha by se možná projevila až by opadlo to zamilovaní. Píšeš, že máte spolu šestiměsíční miminko a jste spolu necelé dva roky, takže jste spolu byli tak 5 měsíců a hup na děcko, to je podle mě dost nerozumný, za tu dobu se nestačil projevit, možná byl ještě dost zaláskovanej, ale ta zamilovanost časem odpadne a pak se ten člověk projeví, jakej doopravdy je. Co na to říct, byla to tvoje hloupost si s ním takhle brzy udělat dítě, teď i když se rozejdete, tak se ho nikdy stejně pořádně nezbavíš, protože on bude mít taky nárok na svého potomka. No jo, tu situaci ti nezávidím, ale můžeš si za ní sama. Já nevím, proč hodně žen tak spěchá s miminem.

Tarjei
Závislačka 4586 příspěvků 05.04.19 06:30

Pokud neodejdeš, nejspis Te psychicky znici. Ver mi, prožila jsem neco podobnyho.

Russet
Neúnavná pisatelka 15025 příspěvků 05.04.19 06:34
@Anonymní píše:
Dobrý večer, omlouvám se za anonym, ale jinak bych nemohla veřejné prosit o radu. Mám pocit, ze se jedna u nás o domácí psychické týrání. S přítelem jsem necelé 2 roky a máme 6 měsíční dítě. Ze začátku bylo vše úžasné a byla jsem pro nej vším. Na mateřské se to cele změnilo. Jsem doma s dítětem a muz zajištuje vše. Pořídil dům, finančně vše platí… ale… poslední dobrou mě hodně ponozuje a urazí. Stále mi říká jak se chovat mám a jak ne, jak bych se měla nad sebou zamyslet. Ukazuje mi jak všechny ostatní jsou lepší a skvěle. Jako bych v jeho očích strašila jakoukoliv účtu… nevím čím jsem si to zasloužila, ale tím jak jsme na mateřské mě má víc pod kontrolou. Doma uklizeno jak z časopisu, navareno, postaráno o dítě, doma funguje vše jak má. Ale stále jsem dylina, měla bych se léčit atd. Co s tím? Nejhorší je, ze se s nim už necítím dobre. Sama začínám nad sebou pochybovat. Přitom mám nasetreno hodně peněz a umím také vydelat peníze. Ale za nic mě nepochvali ale ostatní ano… jako by se mnou soupeřil… přitom jsem na mateřské. Co mám v takové situaci dělat? Chtěla jsem odejít, nechci aby mě urážel před dítětem až z toho bude mít rozum, ale vždy přijde se sladkýma recma a já zůstanu. Přitom spolu ani nespime, nemáme spolu nic už přes 2
měsíce - z jeho strany… jsem v koncích. Chtěla bych s nim byt, ale za takovou vysokou cenu? Za moji psychiku… několikrát jsem mu to řekla, ze mě tyra, byl 14 dnů hodný a pak zase… porad mě kybicuje, poučuje, skolí jak malé dítě. Co byste prosím v mé situaci dělali? Na druhou stranu nám nic nechybí. Jsme zdraví, máme kde bydlet, můžeme si dopřát všechno co chceme… ale říkám si ze vše má své hranice a tohle už je za… není typ co by křičel, spis naopak… pomalicku a zvláštně se mě snaží deptat… Pak si až říkám ze má asi pravdu. A pak se vzpamatuju a řeknu si proboha! Co to na mě zase zkouší… :,( co delat? Odejít? Děkuji za vaše názory.

Chovat se k němu stejně? Začít vychvalovat souseda, jakou má zahradu, svou mámu proti tchýni, že je daleko šikovnější… Nenechala bych se týrat a hned se ohradila. Taky bych mu řekla, ať se nad sebou zamyslí. Že jsem jeho žena, o teplo rodinného krbu se starám, jak nejlépe umím a zasloužím si, aby se se mnou jednalo slušně. Jestli to nehodlá akceptovat, odejít. Možná si nejdřív zajistit na pár hodin hlídání a chodit kamkoliv. Aby tě pokaždé nenašel doma a nemohl tě stírat. Fakt nechápu, kde se takoví chlapi berou. Mají vše a stejně prudí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 06:47

@Zoe1 je mi 34 let, o dítě jsem se s ex snazila přes 3 roky, mám za sebou IVF atd. ale můj problém byl ze jsem neměla vajíčka. Mé dítě je pro mě ten největší dar a děkuji za nej každý den. Takže je to pravé naopak i když se to nezda díky tomuto příteli jsem tou nejstastnejsi ženou na světě, protože jsem se smířila již s tim, ze vlastní dítě mít nikdy nebudu. A to malé co leží v postýlce je můj pohon díky kterému jsem přes rok nasetrila peníze na které bych v kanceláři vydelavala 4 roky. Díky němu dokážu všechno. Děkuji za názor.

Russet
Neúnavná pisatelka 15025 příspěvků 05.04.19 06:51
@Anonymní píše:
@Zoe1 je mi 34 let, o dítě jsem se s ex snazila přes 3 roky, mám za sebou IVF atd. ale můj problém byl ze jsem neměla vajíčka. Mé dítě je pro mě ten největší dar a děkuji za nej každý den. Takže je to pravé naopak i když se to nezda díky tomuto příteli jsem tou nejstastnejsi ženou na světě, protože jsem se smířila již s tim, ze vlastní dítě mít nikdy nebudu. A to malé co leží v postýlce je můj pohon díky kterému jsem přes rok nasetrila peníze na které bych v kanceláři vydelavala 4 roky. Díky němu dokážu všechno. Děkuji za názor.

Ale nemůžeš kvůli dítěti rezignovat na partnerský život. Děti jsou dar, ale žít s tyranem jen proto, že ti dal dítě, asi není zrovna super…

Mauri08
Stálice 92 příspěvků 05.04.19 06:51

Milá zakladatelko … u mě to bylo jak přes kopírák… manžel vše obstaral ale choval se ke mě jako kdybych měla lepru … po 8 měsících mého trápení jsem šla na kafe s kamarádem a najednou jsem viděla jiný pohled na svět a účtu k ženám … s manželem jsme to před 14 dny ukončili a já schanim pro sebe a dceru bydlení … včera jsem si koupila na tajnacku svoje první auto ( manžel ví ze toho nejsem schopna ) no a až to zjisti tak bude koukat ze závislá na něm nejsem a nebudu … jsem teď šťastná - konecne volna … ty si musis říct- opravdu ti to zato on stojí? Je plno jiných chlapů který by té na rukou nosili tak buď volna a šťastná pro sebe i prcka…

růžový achát
Kelišová 7037 příspěvků 05.04.19 07:13

Ještě než bych odešla tak by dostal jednu mezi voči 8o .

MeganB
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 05.04.19 07:15

Nemá milenku? :think:

stock
Echt Kelišová 8431 příspěvků 05.04.19 07:24
@Zoe1 píše:
Tak ta jeho povaha by se možná projevila až by opadlo to zamilovaní. Píšeš, že máte spolu šestiměsíční miminko a jste spolu necelé dva roky, takže jste spolu byli tak 5 měsíců a hup na děcko, to je podle mě dost nerozumný, za tu dobu se nestačil projevit, možná byl ještě dost zaláskovanej, ale ta zamilovanost časem odpadne a pak se ten člověk projeví, jakej doopravdy je. Co na to říct, byla to tvoje hloupost si s ním takhle brzy udělat dítě, teď i když se rozejdete, tak se ho nikdy stejně pořádně nezbavíš, protože on bude mít taky nárok na svého potomka. No jo, tu situaci ti nezávidím, ale můžeš si za ní sama. Já nevím, proč hodně žen tak spěchá s miminem.

Proč tohle vlastně píšeš? Vypadá to, že máš nějaký problém sama se sebou. V tom případě si založ diskuzi. Protoze tohle říkat je naprostý nesmysl, který zakladatelce v ničem nepomůže.
Nehlede na to, ze neznáš okolnosti narození mimca. Nebo jsi vstávala levou nohou napřed.
Máš pro zakladatelka nějakou kloudnou radu?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 07:28

@poučená děkuji za rozumný nápad. Kez by ho tohle nakoplo v tom najít opět ke mě účtu… ale situace je trosku jiná. Vydelavam stále, nepracují ale investují. Díky tomu mi měsíčně chodí xy tisíc na účet a přítel to pravé ví. Takže i když ví, ze jsem schopna vydelat hodně peněz, ponozi mě tím, ze řekne ze je to jen díky němu, protože mě k tomu přivedl. Ano to je pravda ale sama jsem si je vydělala… v minulosti měl hodně žen, ale žádná nebyla tak pracovita, aby tolik peněz vydělala… pravé naopak, dostala jsem se na vyssi latku výdělku a ani tohle ho neohromi, protože říká ze je to jen díky němu. Čím více pracuji tím většího soupeře ve mě vidí :-( pravé potřebuje submisivniho člověka, kterého muže více deptat a který bude brecet. Jsem opak, jsem povahy dominantní a proto mě nezlomil i když se o to každý den snaží a stupňuje to. Odejít mužů kdykoliv, mám kam, mám byt atd. Ale povedlo se mu jedno, ze chci byt s nim. A on pravé svoji manipulativni povahou věděl jak toho docílit a i když vím, ze je to teď pouze ve mě, je to moje vlastní past :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama