Nevyspělý přítel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 22:24
Nevyspělý přítel??

Ahoj všem, mám jen takový zvláštní dotaz. Mně je 18 a příteli 20. Ne že by mi to nějak vadilo, ale vzhledem není jakoby vyspělí. V obličeji má stále ty dětské jemné rysy, žádné vousy, stavbu těla má taky takovou nevýraznou, ikdyz je strašně vysoký. Hrudník drobný. Chlupy má na nohách a „tam dole“. Jen mi to přijde takový zvláštní. I co se přemýšlení týče, je takový „pozadu“… Dětinské názory i přemýšlení. Setkala jste se s tím nějaká? :D :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 04.04.19 22:34

Tak myšlení je jedna věc, vzhled druhá. Mám hned několik kamarádů, kterým vousy v podstatě nerostou ani ve 30, mají jemné, takřka chlapecké rysy, na hrudníku ani chloupek, a pravidelně po nich chtějí v obchodě občanku. Ale psychicky jsou na tom stejně, jako jiní stejně staří, to nesouvisí.

A co je pointou dotazu? Vadí ti to moc? Tak buď si počkáš, jestli se ještě nějak dovyvine, nebo si najdi staršího, co na to říct? ;)

Renca8
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 04.04.19 22:38

Pokud ti to nesedi, tak s nim nebud :nevim: jo nekteri kluci at jsou starsi, hlavou jsou mladsi. Uz na zakladce jsou divky dospelejsi a kluci stale jako deti, byť chodi do stejne tridy. Ze je vzhledem mladsi je pro tebe docela vyhoda ptz i tebe to bude delat mladsi kdyz vedle neho stojis. Horsi je to s tou hlavou

ontar
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 04.04.19 22:44

A udělá tě bez problému?

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 22:54
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám jen takový zvláštní dotaz. Mně je 18 a příteli 20. Ne že by mi to nějak vadilo, ale vzhledem není jakoby vyspělí. V obličeji má stále ty dětské jemné rysy, žádné vousy, stavbu těla má taky takovou nevýraznou, ikdyz je strašně vysoký. Hrudník drobný. Chlupy má na nohách a „tam dole“. Jen mi to přijde takový zvláštní. I co se přemýšlení týče, je takový „pozadu“… Dětinské názory i přemýšlení. Setkala jste se s tím nějaká? :D :D

A cos čekala? Že bude geroj jako tvůj taťka?

Sbal čtyřicetiletýho a pak si popovídej jestli si dospělá nebo ne. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:04

@klamonožka
Opravdu mi to nevadí. Jen jestli je třeba možný že ještě dospěje.. :D :D
Jediný s čím je problém z mé strany je to, že z něj necítím takovou tu bezpečnost, už jen tím jak se chová :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:05

@ontar myslím že toto je trochu kimo :roll: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:07

@Průzkumník
Ne to opravdu ne :lol: :lol: jak píši nevadí mi to, ale když ho prostě srovnám s lidmi mužského pohlaví z mého okolí, tak i když je starší nebo stejně starý vypadá prostě o hodně mladeji :D

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 23:10
@Anonymní píše:
@Průzkumník
Ne to opravdu ne :lol: :lol: jak píši nevadí mi to, ale když ho prostě srovnám s lidmi mužského pohlaví z mého okolí, tak i když je starší nebo stejně starý vypadá prostě o hodně mladeji :D

Buď ráda, až mu bude šede, bude vypadat na 40 a ostatní na 80. :*

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 23:10
@Anonymní píše:
@ontar myslím že toto je trochu kimo :roll: :lol:

To je právě dost zásadní.

mrav
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 04.04.19 23:16
@Anonymní píše:
@Průzkumník
Ne to opravdu ne :lol: :lol: jak píši nevadí mi to, ale když ho prostě srovnám s lidmi mužského pohlaví z mého okolí, tak i když je starší nebo stejně starý vypadá prostě o hodně mladeji :D

Někdo není dospělý ještě ani ve čtyřiceti. Jde o to, jestli s ním i přesto dokážeš být. Někteří lidé jsou krásně až mile střelení. :D :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:19
@Průzkumník píše:
To je právě dost zásadní.

Dobře… Tak má odpověď je ano :lol: v tomto směru není žádný problém :roll:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 04.04.19 23:20
@Anonymní píše:
Dobře… Tak má odpověď je ano :lol: v tomto směru není žádný problém :roll:

Ses jen potřebovala ujistit, viď?

Meredithx
Kecalka 190 příspěvků 04.04.19 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám jen takový zvláštní dotaz. Mně je 18 a příteli 20. Ne že by mi to nějak vadilo, ale vzhledem není jakoby vyspělí. V obličeji má stále ty dětské jemné rysy, žádné vousy, stavbu těla má taky takovou nevýraznou, ikdyz je strašně vysoký. Hrudník drobný. Chlupy má na nohách a „tam dole“. Jen mi to přijde takový zvláštní. I co se přemýšlení týče, je takový „pozadu“… Dětinské názory i přemýšlení. Setkala jste se s tím nějaká? :D :D

Tak setkala se s tím asi každá, už jen když jdu po ulici vidím ty držgrešle. :mrgreen: A to, že psychicky taky ještě není vyspělý, to myslím taky nikoho nediví. Je mu 20 :nevim:, kluci prostě dozrávají později. Ale na něco se tě zeptám, proč s ním jsi? Jen proto, abys měla přítele? Možná se pletu, ale prostě mi to tak zní. Mě mladí kluci nikdy nepřitahovali, ani psychicky ani fyzicky.. Takže si takové nehledám. Co tě na tom vlastně udivuje? Není vám 30 :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 23:45

@Meredithx asi takhle…toho člověka opravdu miluju :* :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama