Domácí výplach uší? Jak zlepšit sluch

39
18.2.21 15:15

Domácí výplach uší?

Zdravím všechny :kytka:
Od mala jsem trpěla na záněty středního ucha.. vždy přeléčeno pomocí antibiotik. Začala jsem pociťovat zhoršený sluch ale nedávala jsem tomu moc velkou váhu protože mi testy sluchu vyšly v pořádku. V poslední době ale je to o dost horší. Několikrát se ptám na to co mi kdo řekne protože mu nerozumím. Slyším jako bych měla neustále špunt v uchu. Pracuji nějakou dobu také v hluku.. Pamatuji si že mi několikrát v nemocnici dělali výplach ucha.. jenže v této době nechci chodit do nemocnice když to není nutné. Dá se udělat výplach doma? A jak? Nebo jiné pomůcky aby se mi zlepšil sluch?
Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
263
18.2.21 15:41

Me se casto mazem ucpavaji usi, tak vezmu strikacku, do ni vlaznou vodu a prochuji si ucho, dokud maz nevyjde ven…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
18.2.21 16:04

Dcerka ted mela taky vetsi spunt, uz hur na to ousko slysela. Koupili jsme v lekarne olejickovy sprej primo na usni zatky urceny a strikali jsme a uz za dva dny bylo videt, ze zatka je polovicni a ted uz je skoro fuc a slysi zas normalne.
V lekarne poradi, je vic druhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
18.2.21 16:24

Ano, stříkačka s vlaznou vodou už se parkrat osvědčila v naši domácnosti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat