Domeček pro panenky

4270
23.11.09 08:55

Domeček pro panenky

Zdravím, dcera chce na vánoce dům pro panenky. Dívala jsem se na netu, ale připadají mě malý - chtěla bych aby se tam vešla barbie nebo za šílenou cenu. Máte někdo tip na větší domek za cenu tak do 500,–-? Dík za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
23.11.09 10:10

My jsme letos koupili dřevěný domeček v Bille (byla tam nějaká akce na dřevěné hračky a my kupovali poslední domeček). Ale na Barbiny asi nestačí, to nevím. Jednak jsme ho ještě nesložili (to až pod stromečkem) a hlavně u nás se Barbiny naštěstí zatím moc nevyskytují :wink: . Obávám se, že za cenu do 5OOKč bude nejlepší upravená papírová krabice. Anežka chce domeček na panenky už delší dobu a já jsem o krabicích uvažovala (že ji domeček vyrobím sama), ale pak jsme narazili na tuhle akci a mně se to líbilo (ale cena - v akci - byla myslím 600Kč), je to i s vybavením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
23.11.09 12:20

Dcera ma dreveny patrovy, ale na Barbiny to neni. Mama ma plastovy jakoby kufrikovy nejaky no name, rozlozi se a dcera si s tim vyhraje. Je z Tesca a urcite nestal vic nez petikilo, pac to by mama za to ani nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama