Dopis nikde

Anonymní
4.6.20 18:53

Dopis nikde

Dobrý večer.
Přesně před měsícem jsem zaslala dopis doporučeně letecky do Kanady s tím, že jsem počítala se zpožděním kvůli momentální situaci.
Ale jak píšu, už je to měsíc a já nevím, jestli máme vůbec dál čekat. Chci se zeptat, jestli jste taky někdo někam posílal?
A jestli je vůbec možnost se někde zeptat?
Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9345
4.6.20 18:59

A měl ten dopis nějaké sledovací číslo? Máš od něj nějaký doklad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 19:02
@AnastazieB píše:
A měl ten dopis nějaké sledovací číslo? Máš od něj nějaký doklad?

Bohužel nemám :pensive: takže předpokládám, že to asi nejde nijak vyřešit…

• Nahlásit
  • Citovat
9345
4.6.20 19:03

Pokud nemáš, tak nezbývá, než počkat. Anebo se zkus zeptat na poště, jestli nemají zkušenost, jak dlouho to trvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.6.20 19:12

Ahoj, já jsem posílala před měsícem balík do Švýcarska a dorazil teprve dneska a to bylo „jenom“ po Evropě. Takže bych zatím počkala… Ale chápu, já už jsem se s balíčkem skoro rozloučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 19:17
@terycek píše:
Ahoj, já jsem posílala před měsícem balík do Švýcarska a dorazil teprve dneska a to bylo „jenom“ po Evropě. Takže bych zatím počkala… Ale chápu, já už jsem se s balíčkem skoro rozloučila.

Děkuju moc, dala jste mi naději :slight_smile:
Musíme počkat no, akorát před tímhle stavem jsem vždy poslala dopis do Kanady a do týdne tam byl, a s touto situací je jasné, že to půjde déle, ale po měsíci už jsem začala mít pochybnosti. Tak snad.

• Nahlásit
  • Citovat
825
4.6.20 20:35
@Anonymní píše:
Dobrý večer.
Přesně před měsícem jsem zaslala dopis doporučeně letecky do Kanady s tím, že jsem počítala se zpožděním kvůli momentální situaci.
Ale jak píšu, už je to měsíc a já nevím, jestli máme vůbec dál čekat. Chci se zeptat, jestli jste taky někdo někam posílal?
A jestli je vůbec možnost se někde zeptat?
Děkuju.

Pokud jsi posílala doporučené, tak na poště musí mít evidenci. Škoda, kdyby jsi si nechala papír, viděla bys hned, kde dopis trčí.
Zajdi tam a poptej se, určitě to do hledají podle adresy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama