Dopis od Ježíška

2237
4.11.10 05:39

Dopis od Ježíška

dnes jsem na FCB našla tohle a koukám, na čem vše se dá vydělat http://www.dopisyodjeziska.cz/ zajímalo by mě, jaký je nebo může být o tohle zájem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1769
4.11.10 07:06

me se to líbí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
4.11.10 07:31

Mne se to libi,ale ne za tu cenu… To si muzu udelat sama,aj s potvrzenim od andelicku a krasnou obalkou, postou to poslat muzu taky a mam to za 30,– misto 230,– :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
4.11.10 07:37

Je to kráááááásný ale dost drahý. Klukovi jsme vloni pslat nechala, měla bych v tom pokračovat..... :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
4.11.10 07:41

Aha, tak já to nechávala asi na jiných stránkách, ale princip úplně stejnej. Jen tam bylo daleko víc předloh na výběr a větší možnost vlastního textu… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
4.11.10 09:39
Angua píše:
Mne se to libi,ale ne za tu cenu… To si muzu udelat sama,aj s potvrzenim od andelicku a krasnou obalkou, postou to poslat muzu taky a mam to za 30,– misto 230,– :nevim: :lol:

Přesně tak,dneska se dá udělat na PC cokoli,spíš koukám,že si někdo za to řekne tolik,a čeká,že na tom vydělá 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Honkytonky
16.12.11 13:36

Dopis od Ježíška

Nás stál dopis od Ježíška 14 Kč, které jsme dali za zpáteční známku do obálky. Navíc dostala dcerka skládačku, nabídku do soutěže za nakreslený obrázek a opravdické fixky. Byla z toho nadšená. A nejdůležitější bylo, že ji Ježíšek v dopise slíbil, že jí pošle nějaké dárky a my, rodiče, jsme opravdu nic nemuseli psát ani tisknout…

• Nahlásit
  • Citovat
16.11.14 15:33

Můžu se zeptat jaký odkaz to byl? Díky Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
11.12.17 09:15

Holky, chtěla bych dítku poslat taky dopis od Ježíška, ale doma dělaný a potřebuju nějakou inspiraci, co do něj a jakým způsobem, napsat :-) Něco mám vymyšlené, ale zdá se mi to málo :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
11.12.17 10:01

@Salorka Dělala jsem letos pro vnoučata takto: Milá…,
tak už brzy tady budou opět Vánoce. A kdopak Ti to tedy píše? Přeci Ježíšek, který každý rok obdarovává na Štědrý den všechny hodné lidi a děti.
Celý rok na Tebe hledím a vím, jak moc jsi šikovná holčička. Proto Ti posílám tento dopis, abys věděla, že jsem rád, jak jsi hodná, že posloucháš maminku a tatínka, učíš se spoustě novým věcem. Už se velice těším, až se na Štědrý den zastavím u Tebe doma a zanechám Ti pod stromečkem plných ozdob spousty dárků. A až je na Štědrý den rozbalíš, podívej se z okna. Jestli tam uvidíš hvězdičku, vyber si nějakou a pošli mi po ní pozdrav. Ona mi to vyřídí a já budu mít radost, že jsi šťastná a spokojená. Tvůj Ježíšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
11.12.17 10:48

@Jedna babička No bezva, dííííííííky moc. Ještě bych potřebovala poradit, jak na hladké podlaze vykouzilt stopy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
11.12.17 12:23

@Salorka Udělala bych si šablonu stopy ze čtvrtky a vysypala jí umělým sněhem, který se dá v pohodě zamést. Teď ho mají v Pepcu za 29 Kč balíček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4876
11.12.17 13:32

@Jedna babička A půjde to z podlahy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
11.12.17 14:00

@Salorka pujde to zamest. jeste me napadla bila obyc krida to pujde taky setrit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
11.12.17 15:54
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie