Reklama

Doplaceni snizeni materske

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 23.06.10 11:44
doplaceni snizeni materske

holky mam v tom bordel…udelejte mi v tom prosim nekdo jasno…pred volbama jsem cetla clanek ze se zvysila snizena materska zase na puvodni castku. a ze se bude i zpetne doplacet. je to pravda?? a pokud je..kdy se dockame toho doplatku…vzhledem k tomu ze sem se presne na chlup vesla s materskou na ten pulrok kdy to bylo snizeny tak to u me dela dooost hodne penez…tak jestli s nima muzu nebo nemuzu pocitat :-) diiiiky

Reklama

Reakce:

marin
Echt Kelišová 9106 příspěvků 23.06.10 12:04

Doplatek od ledna do června prý bude vyplácen někdy koncem září nebo začátkem října. Od června má být už mateřská ve zvýšené podobě.

nikollen
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 23.06.10 12:05

bude doplacená v říjnu letošního roku…nemusíš o doplatek žádat, příjde automaticky :wink:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 23.06.10 12:43

diky moc :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >