Reklama

doplatek do materske

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 08:40
doplatek do materske

Holky,chtela jsem jit zadat o rodicovsky prispevek ale pani mi rekla ze uz nezadam protoze mi doplaceli do tech 7600.Coz jsem byla trochu v soku.Pac jsem myslela ze musim zadat znova.

Reklama

Reakce:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 04.08.09 13:24

Nějak jsem nepochopila otázku. :?: :oops:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 13:33

No ona to nebyla ani tak otazka.Ale slo o to ze mi doplaceli materskou do rodicaku a pote uz nemusim zadat znova o rodicak.

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 04.08.09 14:47

Já si taky nejsem tak zcela jistá,že jsemsituaci pochopila,ale pokusím se reagovat.

Před porodem žádáš o mateřskou,tu ti začnou vyplácet a poté přecházíš na rodičovskou o tu jsem taky nijak nežádala,jen se měnil ten,co mi finanční obnos vyplácel (mateřskou-škola,rodičák-sociálka),jediné co jsem u rodičáku dělala,že jsem si zvolila na jak dlouho chci být doma.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 04.08.09 19:09

Paradis spravne.Jenomze ja myslela ze se musi podavat nova zadost.A ono ne.Akorat ta delka.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 05.08.09 08:11

Jo, takže ses jen chtěla podělit o překvapení. Teď už to chápu :lol:
Pěkný den :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >