Reklama

Sociální dávky zpětně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leon
Nováček 2 příspěvky 01.08.09 22:43
Sociální dávky

Chtěl bych se zeptat jestli jdou soc.dávky získat zpětně,třeba od začátku r.2009.Děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

Daniela88
Kecalka 154 příspěvků 02.08.09 01:04

Jen 3 měsíce zpětně.
D.

Leon
Nováček 2 příspěvky 02.08.09 21:45

Díky

Třešnička1
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.05.13 11:42

Ahojky…chci se zeptat, jestli jsou sociální dávky podmíněné trvalým bydlištěm? Naši „né moc oblíbení známí“ tvrdí, že aby něco dostali, musí být někde hlášeny…že nestačí být přihlášený na úřadě…nevíte někdo jestli je to pravda??? Přijde mi to dost divný…proč by třeba neměla budoucí mamina nárok na rodičák, pokud bude mít TP pouze na úřadě…vždyť dneska spousta lidí bydlí v podnájmech, kde nikdy TP nedostanou…Máme s tím někdo zkušenost??? Jen mě to zajímá, jestli náhodou nekecají…díky :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62925 příspěvků 3 inzeráty 05.05.13 11:45

@Třešnička1 No, záleží jak které dávky, pro rodičák a třeba přídavky na dítě je to jedno, ale třeba pro příspěvek na bydlení musíš v tom bytě trvalé bydliště mít.

Třešnička1
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.05.13 11:57

@j.a.n.i1 jasně…chápu… :) super díky moc…takže jsou to keci…jsem si to myslela, že kecaj, že nic nedostanou… :) :) :) na příspěvek na bydlení nemá spousta lidí nárok…oni totiž přemlouvají, kde koho, aby je přihlásil…takže je to pěkná blbost…protože třeba příspěvek na bydlení by ani u někoho neměli, protože by tam byl další příjem…díky moc za info :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >