Sociální dávky zpětně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leon
Nováček 2 příspěvky 01.08.09 22:43
Sociální dávky

Chtěl bych se zeptat jestli jdou soc.dávky získat zpětně,třeba od začátku r.2009.Děkuji za odpověď.

Reakce:
Daniela88
Kecalka 154 příspěvků 02.08.09 01:04

Jen 3 měsíce zpětně.
D.

Leon
Nováček 2 příspěvky 02.08.09 21:45

Díky

Třešnička1
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.05.13 11:42

Ahojky…chci se zeptat, jestli jsou sociální dávky podmíněné trvalým bydlištěm? Naši „né moc oblíbení známí“ tvrdí, že aby něco dostali, musí být někde hlášeny…že nestačí být přihlášený na úřadě…nevíte někdo jestli je to pravda??? Přijde mi to dost divný…proč by třeba neměla budoucí mamina nárok na rodičák, pokud bude mít TP pouze na úřadě…vždyť dneska spousta lidí bydlí v podnájmech, kde nikdy TP nedostanou…Máme s tím někdo zkušenost??? Jen mě to zajímá, jestli náhodou nekecají…díky :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63713 příspěvků 3 inzeráty 05.05.13 11:45

@Třešnička1 No, záleží jak které dávky, pro rodičák a třeba přídavky na dítě je to jedno, ale třeba pro příspěvek na bydlení musíš v tom bytě trvalé bydliště mít.

Třešnička1
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.05.13 11:57

@j.a.n.i1 jasně…chápu… :) super díky moc…takže jsou to keci…jsem si to myslela, že kecaj, že nic nedostanou… :) :) :) na příspěvek na bydlení nemá spousta lidí nárok…oni totiž přemlouvají, kde koho, aby je přihlásil…takže je to pěkná blbost…protože třeba příspěvek na bydlení by ani u někoho neměli, protože by tam byl další příjem…díky moc za info :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >