Doporučení UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moni-kka
Nováček 6 příspěvků 2 inzeráty 29.07.19 13:19
Doporučení UM

Dobrý den,
mám měsíčního chlapečka. Od porodnice kojení plus prikrm.. nakonec plně krmíme UM…
začala jsem na Kendamil… ale malý se nevykadil a po rourkovani lékařkou máme Kendamil zrušit, protože to bylo pro malého velmi tuhá stolice…
na její rady jsme na Beba Sensitive… maličký trpí na prdiky a většinou když zabere a usne, tak se vzbudí kroucením a tlačením… tedy cvičíme a dáváme do každého UM Espumisan plus laktobacily…
Stejně se trápí a kroutí a tlačí..
dá se říct, že i denně ublinkne…
na to že je to přímo UM na zažívání, tak mu dobře nedělá…

Zkusili jsme Hipp Combiotik, ale beze změny, tak jsme se vrátili bez lékaře zpět na Bebu Sensitive…
Když jsem volala lekarce s problémy a nezlepšením… tak říkala ať zkusíme Bebu HA…
A já teď nevím zda bude dobré u Beby vůbec zůstat nebo ještě zkusit tu řadu HA.

Máte někdo zkušenost třeba i s přechodem u stejné značky, že byla změna?

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reakce:
Uživatel je onlineBubla Bůčková
Echt Kelišová 7953 příspěvků 29.07.19 13:58

Mám Omneo Comfort, třetí vyzkoušené mléko. 10 dní Sunar, 7 dní Hipp a oboje problém s tuhou stolici a ublinkavani. Espumisan mi laicky přijde jako něco, co brání prdum a tudiz opět blbý pohyb střev. Za mě Baby calm.

twinkletwinkle
Kecalka 159 příspěvků 29.07.19 14:09

Bebu HA byt tebou radsi nezkousim, po ni to bylo snad nejhorsi…:(
Taky jsem vyzkousela vsechno mozne, nakonec jsem zustala na Sunaru AR. Ale kdyby existovalo idealni UM proti kolikam, tak by si vyrobce zaslouzil Nobelovku… Kombinovala jsem Babycalm a Espumisan, mirne zlepseni.. Jinak vse ostatni zklamalo (biogaia, cviceni, nahrivani..). Odeznelo to po 4. mesici, uplne pak po prvnich prikrmech. Musis to vydrzet, kdo to zazil, ma pocit, ze to vydrzet nejde, ale za par mesicu bude lip!

Moni-kka
Nováček 6 příspěvků 2 inzeráty 29.07.19 15:03
@twinkletwinkle píše:
Taky jsem vyzkousela vsechno mozne, nakonec jsem zustala na Sunaru AR. Ale kdyby existovalo idealni UM proti kolikam, tak by si vyrobce zaslouzil Nobelovku… Kombinovala jsem Babycalm a Espumisan, mirne zlepseni.. Jinak vse ostatni zklamalo (biogaia, cviceni, nahrivani..). Odeznelo to po 4. mesici, uplne pak po prvnich prikrmech. Musis to vydrzet, kdo to zazil, ma pocit, ze to vydrzet nejde, ale za par mesicu bude lip!

děkuji moc… já už si to říkám právě také!! Že už to tak je a že to zažívání je jedna velká zkouška všeho možného a stejně to přejde a odezní
tak uvidím a počkám :)

Moni-kka
Nováček 6 příspěvků 2 inzeráty 30.07.19 18:13
@twinkletwinkle píše:
Taky jsem vyzkousela vsechno mozne, nakonec jsem zustala na Sunaru AR. Ale kdyby existovalo idealni UM proti kolikam, tak by si vyrobce zaslouzil Nobelovku… Kombinovala jsem Babycalm a Espumisan, mirne zlepseni.. Jinak vse ostatni zklamalo (biogaia, cviceni, nahrivani..). Odeznelo to po 4. mesici, uplne pak po prvnich prikrmech. Musis to vydrzet, kdo to zazil, ma pocit, ze to vydrzet nejde, ale za par mesicu bude lip!

Tak zkoušíme Sunar… vždy vypil dávku 120ml teď Sunar ne… ale možná je to tou změnou a je stejně čas na zjištění…
Tlačí a kroutí se stejně zatím, tak jsem zvědavá co další dny.

Moni-kka
Nováček 6 příspěvků 2 inzeráty 31.07.19 16:50
Sunar

Máte někdo zkušenost, že změna na Sunar vám dítko zacpala, ale po zvyknuti nového mléka se to srovnali nebo jste to hned změnili či vrátili na původní mléko? Děkuji

Růžička17
Povídálka 33 příspěvků 31.07.19 21:20

@Moni-kka Ahoj. Malý je také skoro od porodnice na Um. Po všech um co jsme vyzkoušeli jsme nakonec zůstali u Naše mléko. Je to um z kozího mléka, malého vůbec nebolelo bříško a stolice byla taky ok. Kozí mléko je prý nejbližší tomu mateřskému a nezatěžuje tolik bříško miminka. Pro nás jasná volba a určitě doporučuji :palec:

Váš příspěvek
Reklama