Doporučený balíček

7277
11.12.10 14:16

doporučený balíček

Chtěla bych vědět, jak dlouho mám čekat na doručení doporučeného balíčku. Dne 29.11. jsem poslala doporučený balíček. Na stránkách pošty ho sleduji, v pondělí to bude 14 dní a tam je stále napsáno, že balíček je přepravován k dodací poště. Nevíte, do kdy ho musí doručit, jak dlouho mají na doručení. Pak vím, že existuje možnost reklamaca, ale nevím po jaké době. Poradíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6651
11.12.10 14:24

Na doručení mají týden, ale teď před Vánocemi bych to brala s rezervou… Já čekala na balík 12 dní a kupodivu se dočkala…Ale jestli v pondělí ještě nebude aspoň na pobočce, kam mířil, tak bych tam určitě zavolala !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.12.10 14:45

me vzdy pani na poste rikala za 4+1den,takze bych si na postu zasla nebo zavolala a a zeptala se,co se jako deje,protoze 14dni uz je celkem dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6651
11.12.10 14:52

My posíláme hodně balíčků- za poslední rok tak 80% balíků byla na místě už druhý den, zbytek šel tak 3 dny. Ale teď pošta fakt nestíhá, tak mě těch 14 dní ani nepřekvapuje…Spíš mě štve, že se pak ani neobtěžují ty balíky přivézt, prostě jen vhodí oznámenku a někdy ani to ne :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30421
11.12.10 16:35

Já posílala balík včera a to mi paní za přepážkou trvdila, že mám počítat minimálně týden, že teď před vánocema nestíhají a tak jsem to poslala jako EMS a to mají na doručení 24 hodin a je to jako přednostní balík a připlácela jsem jen 9kč. Ale 14 dní mi příjde už dost dlouhá doba, asi bych volala nebo šla na poštu a zjišťovala, co se děje :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
11.12.10 17:07
Jodi píše:
My posíláme hodně balíčků- za poslední rok tak 80% balíků byla na místě už druhý den, zbytek šel tak 3 dny. Ale teď pošta fakt nestíhá, tak mě těch 14 dní ani nepřekvapuje…Spíš mě štve, že se pak ani neobtěžují ty balíky přivézt, prostě jen vhodí oznámenku a někdy ani to ne :cert:

Jodi tak ja mam zase v posledni dobe zkusenost,ze cely den cucim na net kde se pise ze je dorucovan,do vecera nic,tak tam volam a ze pry se to nestihlo tak zitra a dalsi den do vecera zase dorucovan a balik nikde.
Ale jinak je pravda,ze v prubehu roku skoro kazdy balicek byl dalsi den na miste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
11.12.10 20:47

To jsi na tom ještě dobře, paní mi odesílala balíček údajně 24.11 a pořád mi nic nepřišlo :-/ :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
17304
11.12.10 21:37

Tak já teď několik věcí objednala a vše došlo do 3-4 dnů :wink: Určitě bych zašla na poštu a zeptala se kde je chyba :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama