Dorjan Prestige Basic Comfort

681
7.7.15 18:27

Dorjan Prestige Basic Comfort

Zdravím,
prosila bych Vás o zkušenosti s kočárkem Dorjan Prestige Basic Comfort - http://www.detskyraj.cz/…dacka-dorjan?…. Bohužel jsem nikde žádné recenze nenašla.
Kočárek se mi vzhledově moc líbí, ale chtěla bych znát plusy a mínusy (třeba ohledně té koženkové korby).
Moc Vám děkuji! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4232
7.7.15 18:35

Mám velice podobný Dorjan Prestige Lovely a jsem z něj nadšená.
https://www.malvik.cz/…rukojet-2015#…
Koženka bude super na údržbu, je lehko ovladatelný, příjemný, krásný, lehký a skladný. Zda víc či míň než jiné kočárky, moc neposoudím - jeli jsme do Malvíku na čumendu, nic neznaje a rovnou jsme si ho odvezli, protože se prostě líbil. Používám rovný týden a těším se na každou další vyjížďku :)
Máme i vajíčko téže značky a přehazování korby na vajíčko, instalace do auta, všechno šlape a je pohodlné. Za mě určitě jo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
7.7.15 18:50
@Icestar píše:
Mám velice podobný Dorjan Prestige Lovely a jsem z něj nadšená.
https://www.malvik.cz/…rukojet-2015#…
Koženka bude super na údržbu, je lehko ovladatelný, příjemný, krásný, lehký a skladný. Zda víc či míň než jiné kočárky, moc neposoudím - jeli jsme do Malvíku na čumendu, nic neznaje a rovnou jsme si ho odvezli, protože se prostě líbil. Používám rovný týden a těším se na každou další vyjížďku :)
Máme i vajíčko téže značky a přehazování korby na vajíčko, instalace do auta, všechno šlape a je pohodlné. Za mě určitě jo :palec:

Děkuji moc za reakci, snad se ozve i někdo, kdo má přímo ten, co chci… Zajímalo by mě třeba, zda má skutečně polohování nožiček u sporťáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
7.7.15 19:19

@knupka koukám,že úspěšně mění názvy a zvedají cenu :mrgreen:…Měla jsem taky, jistě, že jde polohovat nožičky. Kož. korba je super, jinak je to ale vcelku těžký kočárek. Byla jsem s ním ale spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
7.7.15 20:04
@berry4 píše:
@knupka koukám,že úspěšně mění názvy a zvedají cenu :mrgreen:…Měla jsem taky, jistě, že jde polohovat nožičky. Kož. korba je super, jinak je to ale vcelku těžký kočárek. Byla jsem s ním ale spokojená.

Jak moc těžký? Píší cca 14-15 kg, což myslím, že je u hlubokých normální… Nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
7.7.15 20:12

@knupka tak u hlubokých ano. Miminko je malé. Ovšem u sportáku se už nadřeš. Ael dítko tam má komfort. Kolem roku a půl jsem přešla na lehký sporták-hauck, rozdíl asi 10 kg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
3.9.15 11:53

Ahoj holky, tak jsme pro naše ještě nenarozené miminko vybrali tento kočárek, už ho máme i doma, zatím jsem s výměnou korbiček spokojená, jak je to snadné a jak se i snadno skládá do auta. Jen by mě zajímalo, jak to máte vy… Když mám kočárek zabržděný a je na něm nasazena hluboká korba a chytnu jednou rukou okraj hluboké korby, tak se lehce pohupuje, máte to taky? Nebo má prostě být pevný jak skála a ani se nehnout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.16 18:02
@janinka88 píše:
Ahoj holky, tak jsme pro naše ještě nenarozené miminko vybrali tento kočárek, už ho máme i doma, zatím jsem s výměnou korbiček spokojená, jak je to snadné a jak se i snadno skládá do auta. Jen by mě zajímalo, jak to máte vy… Když mám kočárek zabržděný a je na něm nasazena hluboká korba a chytnu jednou rukou okraj hluboké korby, tak se lehce pohupuje, máte to taky? Nebo má prostě být pevný jak skála a ani se nehnout?

Taky se trošku houpe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
4.4.16 18:03

Mám dotaz (zatím mám hlubokou korbu) - jde sporťák zcela do lehu? A při skládání sportovní kočárku to jde složit jako jeden celek? Nebo se musí sportovní korba sundat a složit podvozek zvlášť?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.16 09:27

Tak včera jsme konečně vybrali finálně kočárek a rozhodli jsme se pro tento dorjan prestige basic comfort. Vybíráme ale barvu a s tím se na vás obracím. Nemáte náhodou někdo doma tento kočárek model 2016 a to v barvě: oliva, capucino nebo red. Nikde na krámech je nemají a katalogové barvy bohužel neodpovídají skutečnosti. Kdo by měl a byl by ochoten nám ho vyfotit a dát na diskusi. Moc moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
3.5.16 14:39

Co jsme zkoušeli na prodejně, sporťák se musí sundat a pak se dá podvozek složit…jinak sporťák jde dát téměř až do lehu, žádný asi nebude úplně rovný jako korba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
3.5.16 15:12

@hanylu Myslela jsem si… děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.1.17 10:31

Dobrý den, @knupka @Hřibulka máte nakonec kočárek Dorjan prestige basic comfort? Jak jste s ním prosím spokojené? Předem díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
681
6.1.17 10:46

@nmit Ano, mám, víc než rok a jsem spokojená. Jen teď už budu kupovat lehké golfky, a proto ho prodám. Drobné mouchy má (jako každý kočárek), ale určitě můžu doporučit. Je bezva. :palec: Kdybys měla konkrétní otázky, ptej se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.1.17 10:48

@knupka Díky moc. A prodáváte kvůli váze, že se nechcete tahat se sporťkem? Zvládal terén v pohodě - bydlíme na vesnici. A měla jste ten s odlehčenou konstrukcí - 13 kg? A jakou barvu prosím a kde jste kupovala. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama