Dorsiflex a ibuprofen - lze kombinovat?

354
19.11.18 19:51

Dorsiflex a ibuprofen

Mám jeden dotaz. Lze kombinovat lék Dorsiflex s Ibuprofenem? Dorsiflex jsem dostala na uvolnění bloknutých svalů, ale zároveň sem tam trpím migrénou, jenže jsem se zapomněla zeptat, zda mohu tyto dva léky kombinovat. Víc jak 1 tabletku ibuprofenu si neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

276
19.11.18 19:53

Ano,.určitě můžeš. Brala jsem oboje také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
19.11.18 20:38

Určitě můžeš. Ne dlouhodobě - týdny, měsíce, roky… já sama mám skoliozu a pracuji jako sálová sestra, takže v mém případě jde o souhru problému s páteří + profesního přetížení… na bolest páteře trpím opravdu hodně… a s tím jsou spojené i bolesti páteře a hlavy, které přecházi až do migrén… dorsiflex užívám několikrát do roka a když bolí i hlava, beru brufen… kdyžtak napiš soukromně… pokecáme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 08:46

Nekombinovat

Vím, že trošku s křížkem po funuse… Ale rozhodně nekombinovat! Viz. příbalový leták, nesmí se s žádnými analgetiky.

Bohužel jsem první četla odpovědi v této diskuzi a blbec nepřečetla příbalový leták, který jsem neměla u sebe. A po této kombinaci s ibalginem mi bylo pěkně zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 16:42

Ahojky prosím o radu. Mohla bych kombinovat dorsiflex a ibalgin rapid caps? Prave, ze jaem cetla letak, kde je napsano ze nekombinovat. A jsem jedna z tech, co jim byva nekdy po prasku zle :roll: tak vubec netusim a prosim o radu, mam to na krcni pater a do toho me chytl zub. Dorsiflex jsem mela pulku az tak pred 3 hodinami diky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama