Dost nepravidelný menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 10:35
Dost nepravidelný menses

Uz jsem fakt bezradna. Je to dele nez rok od vysazeni HA a menses stale neni pravidelny. Od vysazeni jsem na nej cekala 3 mesice. Pak prisel, prirozene bez vyvolani, potom asi 3 mesice chodil pravidelne a ted zase jednou za 2 mesice. Momentalne mam 27 dni zpozdeni. Gynekolozka rekla, ze moje vajecniky vypadaji unavene a mam brat kyselinu listovou, kdybych chtela otehotnet tak Nosifol. Co poradite?

Reakce:

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 08.01.18 10:41

Me na nepravidelnou MS pomohl sarapis mensis (na doporučení me gynekolozky).

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 08.01.18 10:57

Ještě nevím jaké budou výsledky, ale odjakživa mám dlouhé cykly (61dní před prvním těhu).. Teď jsem rok a půl po porodu a je to půl roku co jsem přestala kojit. Moje cykly mají momentálně přes 100dní, nejdelší byl 136dní. I přesto se v říjnu podařilo otěhotnět, bohužel to skončilo potratem (bohužel se i to stává). Po potratu beru nosifol a gynex a doufám alespoň ke vrácení oněch původních 61dní. Abych ovu nezmeškala, tak kontroluju čípek a zda se mi, že už teď (33DC) se to pěkně hýbe, a že by snad mohla být ovu 47.den jako kdysi.. Uvidíme.. Ještě piji kontryhel na podporu sliznice.. Každému zabere něco jiného, ale jsem důkazem, že i přes tyto dlouhé cykly lze otěhotnět.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2435 příspěvků 08.01.18 11:11

Za sebe doporucuju Gynex a caj z kontryhele ;) mne krasne hned naskocil cyklus po potratu a Gynex nekolika kamaradkam cyklus srovnal. Cetla sem, ze rovna i ten konteyhel ;) bylinky snad telu neublizi…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >