Reklama

Dost nepravidelný menses

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 10:35
Dost nepravidelný menses

Uz jsem fakt bezradna. Je to dele nez rok od vysazeni HA a menses stale neni pravidelny. Od vysazeni jsem na nej cekala 3 mesice. Pak prisel, prirozene bez vyvolani, potom asi 3 mesice chodil pravidelne a ted zase jednou za 2 mesice. Momentalne mam 27 dni zpozdeni. Gynekolozka rekla, ze moje vajecniky vypadaji unavene a mam brat kyselinu listovou, kdybych chtela otehotnet tak Nosifol. Co poradite?

Reklama

Reakce:

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 08.01.18 10:41

Me na nepravidelnou MS pomohl sarapis mensis (na doporučení me gynekolozky).

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 08.01.18 10:57

Ještě nevím jaké budou výsledky, ale odjakživa mám dlouhé cykly (61dní před prvním těhu).. Teď jsem rok a půl po porodu a je to půl roku co jsem přestala kojit. Moje cykly mají momentálně přes 100dní, nejdelší byl 136dní. I přesto se v říjnu podařilo otěhotnět, bohužel to skončilo potratem (bohužel se i to stává). Po potratu beru nosifol a gynex a doufám alespoň ke vrácení oněch původních 61dní. Abych ovu nezmeškala, tak kontroluju čípek a zda se mi, že už teď (33DC) se to pěkně hýbe, a že by snad mohla být ovu 47.den jako kdysi.. Uvidíme.. Ještě piji kontryhel na podporu sliznice.. Každému zabere něco jiného, ale jsem důkazem, že i přes tyto dlouhé cykly lze otěhotnět.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 08.01.18 11:11

Za sebe doporucuju Gynex a caj z kontryhele ;) mne krasne hned naskocil cyklus po potratu a Gynex nekolika kamaradkam cyklus srovnal. Cetla sem, ze rovna i ten konteyhel ;) bylinky snad telu neublizi…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >