HA zpožděná menstruace a

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ulinnka
Nováček 3 příspěvky 06.01.18 22:37
HA zpožděná menstruace a

Ahoj, obracím se na vás, jestli by jste mi byly schopné poradit. Beru HA třetí měsíc (dobírám poslední plato) Lindynette 20. Nejenže jsem z ni moc nestastna protože se mi začaly delat doslova vředy na zadech.. ale hlavně proto, ze se mi opozdila menstruace a do toho mám kvasinky, kterých se nemuzu zbavit, přítel byl i u doktora, dal mu krem ale stejně si to furt mezi sebou vracíme. A šíleně mě bolí i zevnějšku při sexu hlavně při vstupu dovnitř????..u dok­torky jsem byla (když mě to začalo bolet) ale nic mi nezjistila.. měla jsem lehký nález streptokoka, ale p. Doktorka řekla ze jen mírně, ze jinak normální nález a dala mi gynocaps jen n udržení mikro flóry..Ale zpět k antikoncepci, chtěla jsem se zeptat, jestli mě nějak muže ohrozit to, ze beru prášek +- vždy o pul až hodinu déle. Jsem z toho nervózní, nevím přesně kdy měla má menstruace dorazit, ale myslím ze 23.12.017.. mám občas opravdu pocit ze to přijde, ale furt nic. V podbrisku mě poboliva, prsa natekla a chutě přehnaný???.. včerejší test negativní.. nevím zda by se to neukazalo, ale pokud měla mens dorazit 23, tak už by tam něco vidět určitě bylo.. Jaký na to mate názor vy? Myslíte ze ta hodinka zpoždění při bráni HA, je špatné?? Nebo ze by kvasinky mohly mens oddálit také? Moc Dekuju za pomoc :srdce:

Reakce:

Janina B1
Kecalka 402 příspěvků 06.01.18 23:30

Hodinka zpoždění nevadí. Těhu test ještě nic ukázat nemusí, ale pochybuji, že by jsi byla těhotná. Spíš tvoje tělo moc neustálo tu nálož hormonů. Za mě antikoncepce ne. :)

Ulinnka
Nováček 3 příspěvky 06.01.18 23:48

@Janina B1 zapomněla jsem připsat, ze přítel do mě vždy i několikrát za sebou ejakuluje.. :zed:
Nevím prave, zda se mám bát nebo ne, ale ze mám i bolesti v podbrisku, natekla prsa.. tak jsem neklidná..cítím ze to nedostanu v nejbližších dnech, jsem jedna z těch co se týden předem už sviji v bolestech..

Ulinnka
Nováček 3 příspěvky 07.01.18 16:34
Poradi mi někdo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Workoholik Kopřivová si po návratu do Čech stěžuje: Potřebuji siestu!

Návrat do České republiky jí příliš nesvědčí! Veronika Kopřivová (27), známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >