Premenstruační hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 03:28
Premenstruacni hlen

Ahoj, dnes rano 28dc jsem to dostala…mivam to pravidelne plus minus 2 dny…zadny problemy nemam..gynda pravidelne vcetne sona, vse ok. vcera 27dc jsem pri utreni zpozorovala takovej hlen lehce s naruzovelou nebo nahnedlou primesi..jen malinko..pak cely den nic a ted rano ms..jeste se mi to nestalo…muze to byt jen praskla zilka? mely jste to nekdo? diky

Reklama

Reakce:

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 05.01.18 06:17

Obcas se mi to stalo, ze nez se ms rozjela, ze to bylo, jak pises. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 06:20

@Desgreze diky! :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Konec „svůdných“ fotek s brčkem a dětských oslav? Zákaz plastů na jedno použití!

Plastová brčka, talíře, příbory. Požehnání pro rychlé občerstvení a spása... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama