Reklama

Premenstruační hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 03:28
Premenstruacni hlen

Ahoj, dnes rano 28dc jsem to dostala…mivam to pravidelne plus minus 2 dny…zadny problemy nemam..gynda pravidelne vcetne sona, vse ok. vcera 27dc jsem pri utreni zpozorovala takovej hlen lehce s naruzovelou nebo nahnedlou primesi..jen malinko..pak cely den nic a ted rano ms..jeste se mi to nestalo…muze to byt jen praskla zilka? mely jste to nekdo? diky

Reklama

Reakce:

Desgreze
Povídálka 48 příspěvků 05.01.18 06:17

Obcas se mi to stalo, ze nez se ms rozjela, ze to bylo, jak pises. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 06:20

@Desgreze diky! :hug:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >