LSIL + Hpv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 16:40
LSIL + Hpv

Dobrý den, dnes jsem si byla pro výsledky cytologie a dostala LSIL + HPV, nejdřív mě to trochu vydesilo. Chápu to správně, že se to v případě zhoršení vyřeší na 100% konizaci? Je možné, že se to stalo tím, že jsem před vyšetřenim měla velký zánět? Vždy jsem měla vše v pořádku, je mi 30 a mám jedno dítě 1,5 roku. Stalo se někomu, že měl tenhle výsledek jen jednou a pak už nikdy? Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 17:24

Měla jsem po porodu prvního dítěte nález LSIL, sám se vyřešil. Hlídali mě v ordinaci onkologicke prevence. Chodila jsem co půl rok. Až do začátku druhého těhotenství, tedy dva roky po první porodu.
Pritom jsem prvni dítě rodila císařem.

Vejrovka
Nováček 1 příspěvek 10.09.18 10:50

Ahoj, zdravim vsechny, chtela bych se zeptat, zda nekomu sam LSIL vymizel (ve vekove skupine nad 30 let), mam ho pres rok porad vcetne hpv. Take me zajima, zda nahodou nekdo nemate zkusenosti s onkoprevenci u Mudr. Anny Havrankove z Vinohradske nemocnice. Dekuji moc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >