LSIL + Hpv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 16:40
LSIL + Hpv

Dobrý den, dnes jsem si byla pro výsledky cytologie a dostala LSIL + HPV, nejdřív mě to trochu vydesilo. Chápu to správně, že se to v případě zhoršení vyřeší na 100% konizaci? Je možné, že se to stalo tím, že jsem před vyšetřenim měla velký zánět? Vždy jsem měla vše v pořádku, je mi 30 a mám jedno dítě 1,5 roku. Stalo se někomu, že měl tenhle výsledek jen jednou a pak už nikdy? Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 17:24

Měla jsem po porodu prvního dítěte nález LSIL, sám se vyřešil. Hlídali mě v ordinaci onkologicke prevence. Chodila jsem co půl rok. Až do začátku druhého těhotenství, tedy dva roky po první porodu.
Pritom jsem prvni dítě rodila císařem.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama