Reklama

LSIL + Hpv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 16:40
LSIL + Hpv

Dobrý den, dnes jsem si byla pro výsledky cytologie a dostala LSIL + HPV, nejdřív mě to trochu vydesilo. Chápu to správně, že se to v případě zhoršení vyřeší na 100% konizaci? Je možné, že se to stalo tím, že jsem před vyšetřenim měla velký zánět? Vždy jsem měla vše v pořádku, je mi 30 a mám jedno dítě 1,5 roku. Stalo se někomu, že měl tenhle výsledek jen jednou a pak už nikdy? Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 17:24

Měla jsem po porodu prvního dítěte nález LSIL, sám se vyřešil. Hlídali mě v ordinaci onkologicke prevence. Chodila jsem co půl rok. Až do začátku druhého těhotenství, tedy dva roky po první porodu.
Pritom jsem prvni dítě rodila císařem.

Vejrovka
Nováček 1 příspěvek 10.09.18 10:50

Ahoj, zdravim vsechny, chtela bych se zeptat, zda nekomu sam LSIL vymizel (ve vekove skupine nad 30 let), mam ho pres rok porad vcetne hpv. Take me zajima, zda nahodou nekdo nemate zkusenosti s onkoprevenci u Mudr. Anny Havrankove z Vinohradske nemocnice. Dekuji moc.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >