1 měsíc zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym123645
Nováček 1 příspěvek 03.01.18 21:03
1 měsíc zpoždění ms

Dobrý den je mi 15 let neměla jsem žádný pohlavní styk. Už od 13 let mám ms a měla jsme vždycky pravidelnou. Tenhle rok jsem začala Chodit na střední školu a začalo zpoždění většinou to bylo 2-3 dny ale tenhle mesic ( prosinec) se mi už vůbec nedostavila potřebuju pomoc :( :nevim:
Děkuju za rady :)

Příspěvek upraven 04.01.18 v 16:24

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 03.01.18 21:05

Si zajdi k lékaři a píchne ti vyvolávající injekci :).. a píše se styk.

svetlac
Povídálka 15 příspěvků 16.01.18 16:36

Ahoj, já mám zpoždění 3 měsíce, k tomu se mi objevila bulka v pravém prsu nad dvorcem, objednaná jsem na 24.1.2018

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama