1 měsíc zpožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym123645
Nováček 1 příspěvek 03.01.18 21:03
1 měsíc zpoždění ms

Dobrý den je mi 15 let neměla jsem žádný pohlavní styk. Už od 13 let mám ms a měla jsme vždycky pravidelnou. Tenhle rok jsem začala Chodit na střední školu a začalo zpoždění většinou to bylo 2-3 dny ale tenhle mesic ( prosinec) se mi už vůbec nedostavila potřebuju pomoc :( :nevim:
Děkuju za rady :)

Příspěvek upraven 04.01.18 v 16:24

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 03.01.18 21:05

Si zajdi k lékaři a píchne ti vyvolávající injekci :).. a píše se styk.

svetlac
Povídálka 15 příspěvků 16.01.18 16:36

Ahoj, já mám zpoždění 3 měsíce, k tomu se mi objevila bulka v pravém prsu nad dvorcem, objednaná jsem na 24.1.2018

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >