Reklama

Menstruace a psychika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 04.01.18 22:35
Menstruace a psychika

Zdravím holky a chci se zeptat na Vaše zkušenosti. Jsem po dvou porodech a menstruace byla až donedávna celkem v pohodě. Ale naposledy me totálně odrovnala, bylo mi zle, všechno mě bolelo, bylo mi na zvracení. Teď to mám opět dostat a je to ještě horší. Zablokovala se mi záda, dr. mi napsala Dimexol. Jenže beru už cca 5 let AD Zoloft a přijde mi, že ten Dimexol nějak vyrušil jeho účinek. Takže je mi zle i po psychické stránce :,(
Máte některá zkušenosti s náhlým zhoršením nálad a zdraví před MS? Co se vám na to osvědčilo? Moc děkuju za odpověď.

Reklama

Reakce:

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 05.01.18 10:04

@TerezkaW Jo mam taky brutalni PMS a jsem uz tak 4-5 dni predem na presdrzku :cert: Trosku mi pomohla zmena stravy ( presla sem na lehkou LCHF) a jediny co zabira je sport… poradne se obden fyzicky vybit

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 05.01.18 10:56

@Agrion A nemáš třeba vyzkoušené nějaké čaje, co zabírají? Já bych to zatím nerada řešila léky.
Nejsme my ženský chudáci?

Agrion
Závislačka 2782 příspěvků 05.01.18 17:23

@TerezkaW Caje sem zadny nezkousela… muj gyndar mi na srovnani menstruace doporucil Agnus castus ( bylinky - nevim jak se to jmenuje cesky, ziju v De) ale jediny cemu to pomohlo bylo moje libido a hned v prvnim cyklu uzivani jsem otehotnela :lol: a pri kojeni ( jeste kojim) se uzivat nema… takze vlastne nevim jestli to funguje :lol: 8o

TerezkaW
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 06.01.18 09:04

@Agrion Jejda, tak těhotná už být nechci :-) Mám dva rarachy a to stačí :pankac:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >