Vyšetření při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 17:56
Vyšetření při menstruaci

Ráda bych se zeptala, v pátek mě čeká operace břicha a musím mít předoperační vyšetření na gynekologii. Problém je v tom, že mám prohlídku domluvenou na zítra a dnes jsem to dostala. Vyšetří mě lékařka?

Reklama

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 2 inzeráty 07.01.18 18:01

No hlavne nevim jak s operaci pri menstruaci. Mam pocit ze se doktori cukaji kdyz to dostanes…

Maritha
Stálice 98 příspěvků 7 inzerátů 07.01.18 18:05

Nevim jak predoperacni vyšetření ale preventivni se pri menses nedela

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:06

@epsice v pátek už budu mít dávno po, mám to tak 4 dny.

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:07

@Maritha no to právě vím a bojím se, že mě odmítne a celá operace se bude muset posunout… 8o to bych se zbláznila

Hoa Mai
Kelišová 5430 příspěvků 14 inzerátů 07.01.18 18:28

@balkat nemůžu říct úplně s jistotou, ale teoreticky by to vadit nemělo, hlavně pokud je to v souvislosti s plánovaným zákrokem, jehož přeložení je komplikované. Krvácející těhotné se také vyšetřují a nikdo se tomu nebrání, naopak každá krvácející těhotná by měla jít k lékaři. Mě před měsícem právě tak vyšetřovali a to bylo krvácení mnohem silnější, než menstruace. U preventivky je to něco jiného, tam je přece jen jednak snadné prohlídku přeložit a jednak se tam taky vyšetřuje, jak vypadá čípek, jestli na něm nejsou nějaké předrakovinné změny a to by při menstruaci šlo asi hůř.

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:32

@Hoa Mai děkuji, no půjdu tam a děj se vůle boží :oops:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 07.01.18 18:33

Zajdi tam a uvidíš. Třeba tělísko se taky zavádí při MS.

Kecalka 239 příspěvků 07.01.18 18:34

@balkat uvidíš zítra co ti řeknou, ale myslím si, že se operace posune. Většinou se plánuje tak, aby zrovna žena nemenstruovala. :think:

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:36

@Online v době operace tj v pátek už ji mít nebudu. Tak mi přijde škoda to kvůli vyšetření odkládat.

Kecalka 239 příspěvků 07.01.18 18:47

@balkat to ano, je škoda odkládat, ale musí tě vyšetřit před operací a vyšetření v období menstruace nevím.. pro mě osobně by to bylo opravdu hodně nepříjemné… No, nějak to dopadne, doktoři budou vědět nejlíp jak postupovat. :)

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:55

@Online i pro mě to bude velmi nepříjemné, domluvím se s lékařkou co s tím. Snad to nějak vymyslíme.

Kecalka 239 příspěvků 07.01.18 19:00

@balkat určitě něco vymyslíte, hlavně klid, nějak to dopadne. :) Hodně štěstí :kytka:

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 19:04

@Online moc ti děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama