Vyšetření při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 17:56
Vyšetření při menstruaci

Ráda bych se zeptala, v pátek mě čeká operace břicha a musím mít předoperační vyšetření na gynekologii. Problém je v tom, že mám prohlídku domluvenou na zítra a dnes jsem to dostala. Vyšetří mě lékařka?

Reakce:
epsice
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 07.01.18 18:01

No hlavne nevim jak s operaci pri menstruaci. Mam pocit ze se doktori cukaji kdyz to dostanes…

Maritha
Kecalka 115 příspěvků 2 inzeráty 07.01.18 18:05

Nevim jak predoperacni vyšetření ale preventivni se pri menses nedela

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:06

@epsice v pátek už budu mít dávno po, mám to tak 4 dny.

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:07

@Maritha no to právě vím a bojím se, že mě odmítne a celá operace se bude muset posunout… 8o to bych se zbláznila

Hoa Mai
Kelišová 5801 příspěvků 21 inzerátů 07.01.18 18:28

@balkat nemůžu říct úplně s jistotou, ale teoreticky by to vadit nemělo, hlavně pokud je to v souvislosti s plánovaným zákrokem, jehož přeložení je komplikované. Krvácející těhotné se také vyšetřují a nikdo se tomu nebrání, naopak každá krvácející těhotná by měla jít k lékaři. Mě před měsícem právě tak vyšetřovali a to bylo krvácení mnohem silnější, než menstruace. U preventivky je to něco jiného, tam je přece jen jednak snadné prohlídku přeložit a jednak se tam taky vyšetřuje, jak vypadá čípek, jestli na něm nejsou nějaké předrakovinné změny a to by při menstruaci šlo asi hůř.

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:32

@Hoa Mai děkuji, no půjdu tam a děj se vůle boží :oops:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 07.01.18 18:33

Zajdi tam a uvidíš. Třeba tělísko se taky zavádí při MS.

Kecalka 244 příspěvků 07.01.18 18:34

@balkat uvidíš zítra co ti řeknou, ale myslím si, že se operace posune. Většinou se plánuje tak, aby zrovna žena nemenstruovala. :think:

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:36

@Online v době operace tj v pátek už ji mít nebudu. Tak mi přijde škoda to kvůli vyšetření odkládat.

Kecalka 244 příspěvků 07.01.18 18:47

@balkat to ano, je škoda odkládat, ale musí tě vyšetřit před operací a vyšetření v období menstruace nevím.. pro mě osobně by to bylo opravdu hodně nepříjemné… No, nějak to dopadne, doktoři budou vědět nejlíp jak postupovat. :)

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 18:55

@Online i pro mě to bude velmi nepříjemné, domluvím se s lékařkou co s tím. Snad to nějak vymyslíme.

Kecalka 244 příspěvků 07.01.18 19:00

@balkat určitě něco vymyslíte, hlavně klid, nějak to dopadne. :) Hodně štěstí :kytka:

balkat
Kecalka 108 příspěvků 07.01.18 19:04

@Online moc ti děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >