Kvasinková infekce při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 22:00
Kvasinková infekce při menstruaci

Občas trpím na kvasinkové infekce, vždycky mi pomůže Gyno-Pevaryl 150. Tentokrát ale infekce začala den před menstruací, myslela jsem, že to s menstruací ustoupí, ale bohužel :(
Pálí mě celý spodek, pálí už to i při močení, je to tam celé „v nepohodě“ asi z toho výtoku - takto to mám vždycky, ale vždycky po jedné globuli gyno-pevarylu se to o moc zlepší.
Jak si můžu pomoci? Gyno-pevaryl by se při menstruaci neměl, jenom mastička nepomáhá, o Rosalginu jsem našla, že se asi použít dá - můžu zkusit výplach?
Používat vložky, nebo tampony? Četla jsem, že tampony by se neměly, ale když mám delší dobu vložky, je to taky hodně nepříjemné - můžu občas prostřídat s tamponem? Snažím se co nejčastěji mýt, ale nevím co víc můžu udělat.
Zítra mě čeká hodně pochůzek, potřebovala bych, aby to bylo lepší - nebo aspoň nebylo horší.
Budu ráda za každou radu.
Prosím o zachování anonymu, intimní problém.

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 07.01.18 22:13

Rosalgin se může i během menstruace, ale jestli už je infekce rozjetá, už moc nepomůže.

Netopirek
Echt Kelišová 7582 příspěvků 07.01.18 22:50

Tampony ti to jen zhorší. Raději bych zavolala doktorovi a poradila se sním. Já jsem třeba dostala na recept pilule a ty se můžou i při menstruaci. Po skončení MS jsem k tomu přidala globule a mast. Myslím, že to všechno mělo stejný název. Ale je to jen na recept

Verun83
Echt Kelišová 8430 příspěvků 33 inzerátů 08.01.18 06:19

Treba GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO maji v letaku, ze pri ms vhodne nejsou, ale ze lekar muze urcit jinak. Tak bych zkusila ty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama