Reklama

Kvasinková infekce při menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 22:00
Kvasinková infekce při menstruaci

Občas trpím na kvasinkové infekce, vždycky mi pomůže Gyno-Pevaryl 150. Tentokrát ale infekce začala den před menstruací, myslela jsem, že to s menstruací ustoupí, ale bohužel :(
Pálí mě celý spodek, pálí už to i při močení, je to tam celé „v nepohodě“ asi z toho výtoku - takto to mám vždycky, ale vždycky po jedné globuli gyno-pevarylu se to o moc zlepší.
Jak si můžu pomoci? Gyno-pevaryl by se při menstruaci neměl, jenom mastička nepomáhá, o Rosalginu jsem našla, že se asi použít dá - můžu zkusit výplach?
Používat vložky, nebo tampony? Četla jsem, že tampony by se neměly, ale když mám delší dobu vložky, je to taky hodně nepříjemné - můžu občas prostřídat s tamponem? Snažím se co nejčastěji mýt, ale nevím co víc můžu udělat.
Zítra mě čeká hodně pochůzek, potřebovala bych, aby to bylo lepší - nebo aspoň nebylo horší.
Budu ráda za každou radu.
Prosím o zachování anonymu, intimní problém.

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 07.01.18 22:13

Rosalgin se může i během menstruace, ale jestli už je infekce rozjetá, už moc nepomůže.

Netopirek
Echt Kelišová 7752 příspěvků 07.01.18 22:50

Tampony ti to jen zhorší. Raději bych zavolala doktorovi a poradila se sním. Já jsem třeba dostala na recept pilule a ty se můžou i při menstruaci. Po skončení MS jsem k tomu přidala globule a mast. Myslím, že to všechno mělo stejný název. Ale je to jen na recept

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 08.01.18 06:19

Treba GLOBULUS CUM NATRIO TETRABORICO maji v letaku, ze pri ms vhodne nejsou, ale ze lekar muze urcit jinak. Tak bych zkusila ty.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >