dotaz

3
8.9.08 19:44

dotaz

ahoj. Slíbila jsem kamarádce,že se zeptám na těchto stránkách za ní, jelikož sama nemá net..dotaz zní- má někdo z vás zkušenost s otěhotněním takovým způsobem,že si spermie partnera sama zasune do pochvy?myslíte,že je nějaká pravděpodobnost? děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

926
8.9.08 19:50

To jako že partner ejakuluje mimo a spermie doběhne do pochvy, prosprintuje celou délkou, protáhne se čípkem a ještě dohoní vajíčko a hupsne na něj? :D Čistě teoreticky se to asi nedá vyloučit, ale podle mě se nemá cenu tak nízkou pravděpodobností vůbec zabývat. Alespoň jsem o něčem takovém nikdy neslyšela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
8.9.08 19:53

Jejda, teď jsem si pořádně přečetla dotaz … myslelas to spíše tak, že si ejakulát schová a pak si ho nalije dovnitř?
Osobně jsem to neslyšela, ale občas v bulvárních plátcích něco takového proběhne … podle mě záleží, jak dlouho a v jakém prostředí ty spermie před „nalitím“ pobývaly. Ale je to asi trošku přitažené za vlasy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
8.9.08 20:34

A hlavně to zavání pořádným podrazem.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
8.9.08 20:56

jojo, taky mám pocit, že ten pán vůbec netuší, co se chystá…

Jestli ho cheš ty nebo kámoška utáhnout na dítě, tak vřele nedoporučuju. TO NEFUNGUJE!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2103
8.9.08 22:39

Já myslím že ta pravděpodobnost otěhotnění je tu hodně malá…a souhlasím…někoho si „pojišťovat“ tímhle způsobem nemá smysl…spíš pak kamarádka zjistí sama že tohle opravdu nefunguje jako v telenovelách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2270
9.9.08 11:16

a proč hned pojišťovat? třeba chce „jenom“ dítě a o chlapa jí vůbec nejde. tak nebuďte zlí. A třeba je to úplně jinak :) A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.9.08 07:44

Děkuju za příspěvky. Já jsem říkala taky, že je blbost co dělá..ale jak už tady bylo jednou řečeno, nejde jí o chlapa, ale o dítě. Já si myslím, že touto cestou otěhotnět může, jen jsem slíbila, že ten dotaz tady dám, kdyby náhodou některá z vás takto otěhotněla, byť jenom náhodou..tak děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
10.9.08 08:55

Já vůbec nechci být zlá, jen mi to přijde jako pěkná ptákovina. A taky aby si po pár letech nevzpomněla, že chce k tomu dítěti taky aloše. To by se pak dobrovolný dárce asi divil…

A na dotaz: Myslím si, že to možné je, koneckonců tak nějak se dělá inseminace,ne? Akorát jde o podmínky „uskladnění“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2270
10.9.08 08:59

mischni: proč ptákovina? já něco podobného udělala taky,,,,né tedy úplně takhle, ale taky jsem chtěla dítě a ne chlapa........ a jak to asi dělají lesbičky, viď? Prostě je to taky život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.9.08 18:43

anik: děkuji za podporu :) je to moje nejlepší kamarádka, tak jí chci alespoň takto slovně pomoct..ona to vidí takhle- má svého (ne)dobrovolného dárce ráda, ale chce dítě a zkouší to touto cestou a zatím se jí nedaří(proto chtěla ať se tady zeptám, jestli některá z vás nemá takovou zkušenost, i když si někdo myslí, že je to podraz- a v podstatě má pravdu..)Jestli teda otěhotní, chce to uhrát na tzv.kapičky lásky, ale když dítě přitel chtít nebude, odejde a bude mít to co chtěla. Po něm nebude žádat nic.
Anik-můžu se zeptat jak si to teda udělala ty a jestli z toho vzešlo dítě?Ale jestli nebudeš chtít odpovědět,chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2270
10.9.08 20:26

eilen: já to měla jednodušší, já prostě příteli neoznámila, že jsem vy:,–(ila prášky. On je rozvedený, malinko starší, má už prakticky dospělé děti a z tohodle byl docela v šoku. Pokud mám říct úplnou pravdu, tak v době, kdy jsem otěhotněla, jsem se s ním chtěla rozejít, už mě to nebavilo, ale to dítě jsem strašně chtěla, bylo mi 31 let. Původně jsem mu to nechtěla ani oznamovat, jen bych se s ním rozešla, nakonec jsem vyměkla a řekla mu to......... doufala jsem, že už ho pak neuvidím :) Bohužel se zamiloval do malé, jezdí k nám vždy na jeden víkend v měsíci, on je Pražák, my v Brně, malá ho miluje, já sice ne, ale kvůli ní to ten víkend vždycky vydržím.
Mít dítě a ne chlapa je můj sen už asi deset let, teď se mi teda vyplnil a opravdu bych neměnila, nějak k instituci manželství nemám důvěru, nemám zrovna nejsprávnější příklady v okolí, tak snad se na mě nesesypete :)
Tak přeji kamarádce, ať se jí to podaří,,,,,, trošičku podvod to samozřejmě je, ale jsou horší věci na světě, a pokud toho svýho nebude do ničeho nutit, tak je vlastně vše OK..... svým způsobem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama