Jsou to jen hormony, nebo jsem v tom?

Anonymní
6.4.21 10:00

Dotaz na vás

Zdravím. Beru antikoncepční kroužek nuvaring. Přítel se do mě asi 2 týdny zpátky poprvé udělal, od včerejška mě hrozně pálí prsa. Nevíte jestli to jsou jen hormony, nebo jsem v tom? Dítě plánujeme nejdříve za 3 roky. Kroužek jsem omylem jednou vyndala dřív. Ale už je to dlouho. Děkuji moc, test jsem si zatím nedělala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
6.4.21 10:03

Dotaz na tebe; kdyz deti plánuješ nejdriv za 3 roky, proc se do tebe udelal? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:04

@leeniik já myslím, že tohle je teď fuk. Můj dotaz byl, zda v tom můžu být. Jestli mě kroužek ochránil nebo ne. A jestli s tím někdo má zkušenosti 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
596
6.4.21 10:08
@Anonymní píše:
@leeniik já myslím, že tohle je teď fuk. Můj dotaz byl, zda v tom můžu být. Jestli mě kroužek ochránil nebo ne. A jestli s tím někdo má zkušenosti 🤦🏼‍♀️
Žádná antikoncepce není 100%, takže se nech překvapit, anebo si udělej test. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
6.4.21 10:08
@Anonymní píše:

místo zbytečného vypisování na emiminu si udělej test, je všední den, takže výmluva, že obchody jsou zavřené, neobstojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
6.4.21 10:17

Jdi za gynekologem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
6.4.21 10:18
@Anonymní píše:

Ano, muzes. Anebo nemusis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:47
@leeniik píše:
Dotaz na tebe; kdyz deti plánuješ nejdriv za 3 roky, proc se do tebe udelal? :zed:

tak většinou se antikoncepce pořizuje, aby mohl být sex až do konce, ne? Ano, žádná antikoncepce není 100%,ale když jsem ji brala opravdu jsme to neukoncili pred vyvrcholením partnera a nehazeli to všude kolem..

• Citovat
  • Nahlásit
3573
6.4.21 11:28
@Ufonek444 píše:
Jdi za gynekologem

co by tam podle tebe měla dělat :nevim: ?

@Anonymní píše:
Zdravím. Beru antikoncepční kroužek nuvaring. Přítel se do mě asi 2 týdny zpátky poprvé udělal, od včerejška mě hrozně pálí prsa. Nevíte jestli to jsou jen hormony, nebo jsem v tom? Dítě plánujeme nejdříve za 3 roky. Kroužek jsem omylem jednou vyndala dřív. Ale už je to dlouho. Děkuji moc, test jsem si zatím nedělala.

Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
6.4.21 11:29

Jestli chceš mít jistotu tak si udělej test. Kroužek jsem měla pár let a nikdy jsem neotehotnela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
6.4.21 12:04
@stinga píše:
místo zbytečného vypisování na emiminu si udělej test, je všední den, takže výmluva, že obchody jsou zavřené, neobstojí

Ten test by ji asi nenapadl. Radši napíše sem a hádejte :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat