Bolest podbřišku v 16tt

Anonymní
5.4.21 15:20

Bolest podbřišku v 16tt

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda někdo máte zkušenosti
Od dnešního rána mě poboliva v podbřišku, jsem 16tt. Není to nic strasnyho, myslela jsem že mám zaražene větry, ale ty jdou normálně a na velké jsem byla taky..je to spíš bolest jen při chůzi a ve stoje, v klidu jsem bez obtíží.. a přijde mi to jako by mi to tlačilo na močák, přemýšlela jsem že bych si sjela na pohotovost, jenže nechci být za hysterku, tak jsem si říkala že třeba někdo z vás poradí…děkuju 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10448
5.4.21 15:24

Ja bych řekla, že kolem tohohle týdne je taková bolest normální, mimčo roste hodně rychle a děloha se roztahuje, to může bolet. Taky jsme bolesti měla v obou těhotenství. Ale pokud se ti opravdu něco nezdá, tak jeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
5.4.21 15:28

Já jsem v 18tt a mám to stejné. Když si lehnes a odpocnes, mělo by to pomoct :) holt nám ti drobecci rostou jako z vody, tak se není čemu divit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2974
5.4.21 15:42

Mě to bolí od toho cca 12tt pravidelně, pokud to nejsou vyloženě křeče, které zesilujou tak by to mělo být ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 16:51

@Aduš8 děkuji asi něco takového jsem chtěla slyšet..☺️ ono dneska to bolí poprvé víc, ale zase ne moc..a v klidu v sedě nic, takže aspoň tak..děkuji za uklidnění ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 16:52

@Lily Evans křeče to nejsou, tak asi hold rosteme..spíš jsem se jen lekla protože to dnes bylo trochu víc, než předtím ale zase ne nic drastického ☺️😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 16:53

@Magne jojo, asi to tak bude 😁 děkuju za uklidnění ☺️☺️

• Citovat
  • Nahlásit
10448
5.4.21 16:59

Mě to nejvíc bolelo při chůzi, co si pamatuji. Takové, jako když bolí natažené svaly. Taky jsem se bála i chodit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
5.4.21 17:05

Podle mě je to naprosto normální. Nikam bych nejezdila. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 18:38

@Aduš8 joooo to přesně zažívám 😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 18:41

@kavenka já jsem ani nechtěla nikam jezdit, to spíš manžel 😁 😁připadala bych si jako hysterka největší ale naštěstí už vím od vás tady, že nejsem jediná, takže dobrý. 😁 První těhotenství a tohle poprvé tak jsem se trochu lekla..☺️ bála jsem se spíš nějakýho zánětu ale ten by nebolel pouze ve stoje a při chůzi 😁
Dám si čokoládu a bude dobře 😁 😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
2549
5.4.21 19:54
@Anonymní píše:
@kavenka já jsem ani nechtěla nikam jezdit, to spíš manžel 😁 😁připadala bych si jako hysterka největší ale naštěstí už vím od vás tady, že nejsem jediná, takže dobrý. 😁 První těhotenství a tohle poprvé tak jsem se trochu lekla..☺️ bála jsem se spíš nějakýho zánětu ale ten by nebolel pouze ve stoje a při chůzi 😁
Dám si čokoládu a bude dobře 😁 😁 😁

Určitě :kytka: Já jsem se jednu dobu bála i pšíknout :mrgreen: jak mě bolely vazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
5.4.21 20:09

To bude prcek, jak roste. Mám to občas taky, cca od 15tt. Teď jsem 25tt, dnes jsme byli na 2 hodinové procházce a už po 15 minutách jsem myslela, že to otočím. Po hodině už mě málem nesl přítel :mrgreen: V klidu je to dobrý, při chůzi, a zvlášť rychlejší, to začne bolet. Co mi říkala třeba máma nebo kámošky, tak to měly podobně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
5.4.21 20:51

Já v 15tt a ve (tuším 24tt) jsem měla takové bolesti z roztahování dělohy, že jsem nedošla z procházky domů a v posteli jsem se nemohla ani otočit.. trvalo to par dni a pak zase vše v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat