Jak velkou pravděpodobnost byste početí dali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Honza11119
Nováček 2 příspěvky 06.12.17 18:54
Dotaz (těhotenství)

Dobrý večer dámy a panové… Měl bych jednu otazečku… S mojí přítelkyní jsme měli nechráněný sex… na 100% vím že jsem se do svojí přítelkyně neudělal… protože ještě asi 15 sekund jsem si ho dohonil před ní… nasledně už sex nepokračoval, prostě konec… jenže moje přítelkyně mi nějak zapoměla říct že byla v prvním dnu tzv: plodného dne… se střední šancí… již jsem četl o kapkách lásky atd… takže vím že při přerušovaném sexu lze otěhotnět, ale upozorňuji že se nejednalo o přerušovaný sex ale pouze o sex dokud jsem se „neudělal“… a to ještě venku… Nějak mi to začalo vrtat hlavou… chtěl bych se tedy zeptat jak velká pravděpodobnost asi je na početí děťátka… podotknu že ani já a ani ona na to nejsme připraveni, a moje přítelkyně má strašné nervy z toho, já taktéž…
budeme. čekat do 20.12 na menst. Ale potřebuji uklidnit tak píši sem… moje otázka teda zní… jak velkou pravděpodobnost z lékařského hlediska by jste početí dali?
Děkuju za odpovědi: Honza ❤️

Reakce:
makynk
Povídálka 32 příspěvků 06.12.17 19:07

Ano spermie má křídla a přeletěla do přítelkyně budete mít miminko
jako to jsou otázky, tak co ti máme říct, když nepoužívate kondom nebo prášky tak možnost je vždycky, ale malá jako že vyhrajete ve sportce :D a jak mluvíš v množném čísle že čekáme na MS :roll: 8o 8o 8o

Pandemie
Kecalka 117 příspěvků 06.12.17 19:08

Ja jsem praktikovala 5 let prerusovany sex s ruznymi parntnery (at uz v plodne ci neplodne dny) a pak dalsich 5 let se soucastnym manzelem a ani jednou jsem neotehotnela. Bala jsem se, ze jsem neplodna, ale kdyz jsme zacali pracovat na miminku, hned se zadarilo. Kolegyne z prace ma vsak 3 deti a vsechny udajne z kapky. Takze nevim. Ale rekla bych, ze pravdepodobnos­t mala.

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 06.12.17 19:09

A jak víš že měla plodné dny? Podle testů nebo utz? Ovulacnich bolesti nebo podle měření teploty? Ale jinak. Byl sex bez ochrany, takže ano, může být těhotná.

andelka83
Generální žvanilka 20182 příspěvků 06.12.17 19:10

To co popisujes je přerušovaný sex, a otěhotnět lze. Pravděpodobnost sleduje Pearl index, přeruška ho má 10-20. Někomu funguje mnoho let bez nehody, někomu selže brzy. Příště použijte jinou metodu, pokud miminko ještě nechcete, je jich dost.

Honza11119
Nováček 2 příspěvky 06.12.17 19:20

Děkuji všem kteří odepsali, na telefonu v jejím kalendáři MS, zjistila to na druhý den… neměla ani ovulační bolesti ani nic, jen láska věřila tomu jejímu kalendáři ???? Ano vím že může být těhotná, ale ptal jsem se na pravděpodobnost… jinak děkuju jen ještě jestli bych mohl poprosit o přiblížení toho (pearl indexu) co to je, a jak to funguje? Nikdy jsem nic podobného nezaslechl…

andelka83
Generální žvanilka 20182 příspěvků 06.12.17 19:25

@Honza11119 použij Google.
Ve zkratce, jde o počet žen, které v průběhu roku otěhotní ze 100, při použití určité metody.

lachtanice86
Kelišová 6650 příspěvků 06.12.17 19:26

@Honza11119 kalendář v mobilu je nicneříkající.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 06.12.17 19:39

Ze krmite trolla :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16783 příspěvků 06.12.17 19:42

@Honza11119 bud v klidu, spermie nemají křídla :lol: I početí při přeruš. sexu je málo časté a obvykle to chlap prostě úplně nestihne, nebo zůstanou za předkožkou spermie z předešlého sexu.
Tys vyjel s velkým předstihem a už zůstal venku, nebála bych se.

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 06.12.17 19:59

Dnešní holky by bez kalendáře v tel umřeli :zed: no mohli jste dojít pro postinor :nevim:

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 06.12.17 20:03

Pokud by bylo případné dítko velký problém, tak přerušovaná soulož (=soulož se přeruší, před vyvrcholením muže) je naprosto nevhodná metoda antikoncepce. S manželem ji provozuji už 4 roky, ale nám by neplánovaný potomek nevadil ;). A občas, když si manžel myslí, že by to nedal, tak prostě použijeme kondom. Plodné dny jsou ošemetné - sestřenka plánovala mimčo a byla vzteky bez sebe, že v plodných dnech má chlapa někde na hranicích Francie-Německo. No, jaké bylo překvapení, když se povedlo dítko i mimo kalendářové plodné dny. :lol:

P4ja
Kelišová 6613 příspěvků 06.12.17 20:17

Kalendáři v telefonu bych nevěřila a přerušované souloži také ne.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43543 příspěvků 06.12.17 20:42

A když ti někdo napíše, že statisticky 8,27 procenta, pomůže ti ta informace hodně? Čistě statisticky ze sta párů, které se „chrání“ takhle, jich do roka otěhotní zhruba 10-20. Pokud se nechrání nijak, tak 85. Takže trošku to pomáhá.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 06.12.17 20:56
@ugluk píše:
A když ti někdo napíše, že statisticky 8,27 procenta, pomůže ti ta informace hodně?
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >