Pocit těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makynk
Povídálka 32 příspěvků 04.12.17 14:19
pocit těhotenství

Ahoj,
neplánuji děti ale stala se mi strašně zvláštní věc. S přítelem provozujeme přerušovaný sex (vím není to 100% antikoncepce ale my už to máme vychytané a nikdy se nic nestalo) a teď zvlaštní věc. Po týdnu od sexu jsem si začala myslet že jsem těhotná. Říkám nechci být těhotná a ani to nějak neplanuji. Ale z ničehonic jsem si to začala myslet. Spočítala jsem si že ty přerušované sexy byl zrovna v ovulaci a v plodných dnech říkam si fajn ale pořád jsem věřila že nejsem. Pak mi bylo blbě v autobuse, dokonce se mi chtělo zvracet ale nezvracela jsem v obchodáku, jen mi natahovalo. Rekla jsem si no to je nahoda. Pak jsem jsem mela pocit ze jsem olizla neco spinavého mela jsem takovou hnusnou chut v puse. Pak jsem sla do kuchyne a zacala citit smrad z kose, jidlo atd. NO rekla jsem si zas no tak nahoda, mozna to fakt smrdelo. NO a bolelo me porad bricho prsa, jenze to pred MS taky. NO ale pak mi neprisla MS a to uz jsem zacala mit podezreni. Mam zpozdeni asi 2 dny a test TT byl nastesti prazdny. Nicméne mě děsi nejvíc ten pocit toho že si myslím už týden po těch sexech že jsem těhotná. Nechápu :( Ale zase žádné dvě čárky na TT nejsou. Jeste unavena, nejsem schopná ovladat svě telo chce se mi pořád spát a o vikendu jsem ani nevarila ani nic jen lezela a přislo mi ze ten den utekl rychle pritom jsem jen lezela a nic se mi nechtelo. Takže nemůže to být ted spíš tím že jsem ted nervní a čekám na tu MS jak na smilování? :roll: jsem ted nervozní :(

Reklama

Reakce:

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 04.12.17 14:23

@makynk Myslím, ze bys mohla byt tehotna. Vse nasvedcuje, ze ano. Mne taky test dva dny po zpozdeni nic neukazal a to jsem cekala dvojcata.

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 04.12.17 14:25

@makynk A s tou zvláštní veci, ze sis myslela, ze jsi těhotná. To tak nekdy byva. Ja jsem vedela, ze jsem těhotná ctyri dny po styku.

makynk
Povídálka 32 příspěvků 04.12.17 14:28
@tzipora píše:
@makynk A s tou zvláštní veci, ze sis myslela, ze jsi těhotná. To tak nekdy byva. Ja jsem vedela, ze jsem těhotná ctyri dny po styku.

Ano já jsem si prostě začala myslet že jsem těhotná. Nikdy se mi to nestalo. :roll:

makynk
Povídálka 32 příspěvků 04.12.17 14:29
@tzipora píše:
@makynk Myslím, ze bys mohla byt tehotna. Vse nasvedcuje, ze ano. Mne taky test dva dny po zpozdeni nic neukazal a to jsem cekala dvojcata.

a kdy ti test ukázal dvě čárky? :oops:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 04.12.17 14:30

@makynk na tt nemusíš mít 2 čárky ani když těhotná fakt jsi :lol: :mrgreen: jinak co chceš na přerušovaný souloži vychytávat - náhodu? vsaď si radši sportku, tam máš vyšší šanci, že to nevyjde :lol:

tzipora
Kecalka 499 příspěvků 04.12.17 14:32

@makynk Ja jsem hrozne chtěla být těhotná, byla jsem naštvaná, ze mi nic test neukazal. Tak jsem to neresila a az za dva tydny jsem si udelala test-pozitivni. Kdyz tak zajdi k Dr.at ti vezme odber krve, z ni to jde poznat.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 04.12.17 14:33

I psychika je mocná. ;) Možná ti už tikají biologické hodiny ( i psi to tak mají - falešná březost je jedním z hlavních důvodů kastrace u fen :mrgreen: ). No a těhotenství taky vyloučit nemůžeš, protože nejsi Pana Marie :pankac:. Počkej pár dnů a zopaku test. :palec:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 04.12.17 14:50

Varianty jsou možné obě dvě, buď jsi těhotná nebo máš zpoždění z nervů. To, že se ti hned neukázaly dvě čárky ještě neznamená, ne nemůžeš být těhotná. Já to taky tak nějak instinktivně vycítila, aniž bych si hned udělala test. Když používáte přerušovanou soulož, nemůžeš se divit. Takových vychytávek běhá po světě :lol:

PS: Zajímalo by mě, jak dlouho chodíte se džbánem pro vodu?

makynk
Povídálka 32 příspěvků 04.12.17 14:54

No tak jestli jsem tak mě jebne, protože na jaře mám státnicovat ale studuju dálkově takže u toho pracuju :nevim: :zed: :zed: :zed:

marka123
Kecalka 487 příspěvků 04.12.17 15:16

@makynk vychytaná přerušovaná soulož?:D a ještě v době ovulace? Co je na tom vychytaného?:D Těhotná být klidně můžete, test může ukázat až později dvě čárky. Však budete rodit až po státnicích, když pracujete, máte i nárok na mateřskou, žádná katastrofa. Taky to může být rozhozený cyklus, nebo nervy.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17949 příspěvků 04.12.17 15:30

@makynk Vůbec nechápu, že když je těhotenství takový strašák, že se nechráníte. To mi nebere hlava. Těhotná být samozřejmě můžeš.

lachtanice86
Kelišová 5426 příspěvků 04.12.17 15:49

Těhotná možná si. A pokud dítě nechci, tak sr chráním. Nechápu.

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 4888 příspěvků 04.12.17 19:44
@makynk
@makynk píše:
No tak jestli jsem tak mě jebne, protože na jaře mám státnicovat ale studuju dálkově takže u toho pracuju :nevim: :zed: :zed: :zed:

No zase před státnicema nebudeš tak vystresovaná, protože budou důležitější věci :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama