doufám že ne

Anonymni
26.3.06 16:23

doufám že ne

ahoy dámy. jak koukám na vaše příspěvky, všechny jen čekáte až vám test ukáže „pozitivní“. jenže právě to já nechci. jsem na střední škole, nejlepší věk, žádný stálý přítel, ale občas náhodný sex. bohužel před sedmi týdny nechráněný. hned ráno jsem si koupila Postinor. pak jsem dva dny špinila, ale od té doby nic. minulý týden jsem si koupila tt, který vyšel negativně. přesto se bojím že rozšířím zástupy svodobných mladých matek… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

250
26.3.06 16:52

Pokud byl těhotenský test šest týdnů po styku negativní, tak myslím, že nerozšíříš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
26.3.06 17:03

Jó Naro teď babo raď.Ale taky si myslím že žádné řady nerozšíříš.Kondom se ti vejde i do sebemenší kapsičky tak se pro příště vybav.Na kluka se nespoléhej nebo řady opravdu příště rozšíříš. Dost dobře si nedovedu představit že bych měla na střední nechráněný sex.Já si počkala na chráněný sex až po střední a nic mi neuteklo.Je mi 25 tak to neber jako poučování ale jako fakt a spoléhej sama na sebe.
Držím palce.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
26.3.06 17:18

I kdybys rozšířila řady, ať dřív, či později,
tak pochopíš, že dítě je dar, ne trest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
26.3.06 17:22

brojler - pěkně jsi to napsala a máš pravdu.

M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
26.3.06 17:42

Ahoj…ja sama jsem otehotnela na stredni a to i pres to,ze jsem pouzivala hormonalni antikoncepci 8O :D a ted mam skoro 7letou dcerku,skolu dodelanou a jsem stastna…urcite se da vse zvladnout :wink:
A jestli ti po 7tydnech vysel negativni,tak myslim,ze je vse v pohode,tehotna nebudes :wink:
Ale pro priste radeji tu ochranu,prece jenom je to lepsi nez ty nervy ne :?: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
26.3.06 17:48

chapu, ze v tve situaci si clovek opravdu pozitivni tt nepreje,urcite toto jedno „vetsi zavahani“ povede k tve vetsi zodpovednosti a zvolis nejakou metodu antikoncepce.Ted samozrejme vidis tehotenstvi jako problem, ale pak se clovek nekdy dostane do situace, ze to cekani na pozitivni tt je docela zoufale - cekala jsem 4roky… rikas si, kez by se ty // carky tam proste v pohode objevily..najednou zjistis, ze je to nekdy docela narocne a jen si to prat je strasne malo..

bonobo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
26.3.06 17:51

taky myslim, ze tehu spis nebudes…
postinor je pekny svinstvo a nejspis to mas rozhozeny po nem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
26.3.06 18:45

Ahoj naro,

úplně tě chápu, dítě je sice dar, ale všechno má svůj čas..

Hodně štěstí v životě :D

Pajina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
26.3.06 19:21

Ahoj Naro,

nechci ti tady udelovat lekce , ale prezervativ bys mela vyzadovat pri kazdem styku, at uz z duvodu neotehotneni tak hlavne z duvodu sexualne prenosnych nemoci. Myslim si, ze v dnesni dobe je pouzivani prezervativu proste nezbytne a bylo by smutne si vycitat par chvilek rozkose cely zivot. Jde hlavne o ten tvuj zivot.
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
26.3.06 19:25

Ahoj Naro!
Budu psát tak trochu mimo mísu, ale líbí se mi tvá přezdívka. Takhle se totiž jmenuje naše fenka ovčačka. Nara znamená období japonských dějin.
Jinak si taky myslim, že těhotná nebudeš. To by snad ten test ukázal, i když i mezi nimi jsou kšunty. Zkus ještě jeden, ale uvidíš, bude to v pohodě. A když ne, tak jednou budeš ráda, že máš tak brzo prcka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.3.06 19:38

díky za psychickou podporu, protože sem si asi vsugerovala těhotenský příznaky :D
a jedna kámoška co jí je 18 je v šestým měsíci. takže si fakt dám bacha..ale prcka rozhodně nechci…minimálně příštích deset let :D
to Luccie: období 8.století, jinak město v části Japonska Kansai :) fenku pozdravuj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.3.06 19:58

Nara, pokud jsi nedostala MS nezoufej, Postinor dokáže rozhodit menstruaci i na 3 měsíce!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
26.3.06 20:02

ahoj,
jen bych chtěla dodat, že to, že sis těhotenský příznaky pouze vsugerovala, je dost dobře možný.
Já už miminko mám, a nepoužívám antikoncepci (hormonální mi nevyhovuje - a teda musim říct že ani žádná jiná) - takže je to o důvěře manželovi…
No a můžu Ti říct, že už se mi asi 4× stalo, že jsem se cítila jako těhotná - je to tím intenzivnější, že už jsem těhotná byla, a tak vím, jak člověku je (bolavý prsa, nucení na čůrání, večerní nevolnosti -ranní jsem totiž neměla atd. atd.) - no ale vždy to zatím byla jen sugesce.
Tak přeju pohodový svobodný život :D
ale dětičky jsou taky fajn! Je to dar. Ale myslím, že o tom Ti teď vyprávět radši nebudu 8)
pa Peťul

• Nahlásit
  • Citovat
755
27.3.06 00:09

Naro, pokud jsi dva měsíce nedostala MS (snad jsem četla správně) a test je negativní, tak pravděpodobně těhotná nejsi. Ale jestli je to tak dlouho, tak bych na tvém místě šla k doktorovi na vyvolání MS.
A kondom bych používala pokaždé a nekompromisně, ten strach za to nestojí, ale to už jsi teď snad zjistila…
Hodně štěstí

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama