Lámání a štěpení nehtů, záděry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
76
22.3.06 19:47

Lámání a štěpení nehtů, záděry

Ahojte maminky,

po porodu se mi hodně začaly lámat a štěpit nehty a dělat záděry. Ne, že bych na toto před těhotenstvím netrpěla, ale teď je to opravdu extrémní, nehty mám jak z papíru a stačí jenom trochu o něco ťuknout a je to :cry:
Kojila jsem 12 měsíců, tak jsem si říkala, že to třeba po ukončení kojení přejde, ale nemám ten pocit. V lékárnách jsem se ptala, ale co lékárna, to názor a pokud možno co nejdražší…
Díky za rady a nápady.
Kamila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22315
22.3.06 20:10

KAmilo,
ja mela spise problem s vlasy, strasne padali a v lekarne mi doporucili Hair booster od Natures Bounty, no vysledek je ten, ze vlasy temer nepaji a zlepsili se i nehty.. jsou pevne, zadery nemam

Jo, stalo to 180Kc na 120 dni, to docela jde.. zkus se zeptat od tehle firmy mozna budou mit i neco na nehty

Katka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5918
14.5.15 12:13

Poradíte, co se štěpícími se nehty??
Vždy se mi štěpí ukazováčky a už si fakt nevím rady. Beru 2 mněsíce biosil, výsledky žádné. Používám zásadně jen skleněný pilník, nehty nestříhám.
Zkoušela jsem nehet rozdvojit a zvrchu zapilovat, přetřít lakem a čekat, až to doroste, ale zase se to začne třepit a třeba i o kousek dál, než předtím. A když pořád jen piluju a piluju, štěpení nikdy neodroste :-/ Nějaká rada??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.15 13:27

Tak na rady ohledně nehtů si také počkám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
14.5.15 13:33

Tak to samé mám na palcích. Vitaminy nepomohly, speciální laky také ne. Jediné co na chvíli zabere je nemýt nádobí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30351
14.5.15 13:51

Mám to skoro na všech prstech (akorát malíčky a prsteníčky zůstaly záhadně ušetřeny), už strašně dlouho, takže jsem toho vyzkoušela fakt mraky (doplňky stravy, laky, zpevňnovače, nosit úplně nakratičko-taky naprd, nehet prostě praskne uprostřed, prasklinka se zvětšuje a akorát je to o strach, že se zatrhne). Jediné, co mi vždycky pomohlo (teď už dávno nechodím, bo jsem lempl) byla japonská manikúra P-Shine. Dá se to koupit i na domácí použití. První kúra je celkem nárazová (myslím že jsem chodila co dva týdny), ale asi jen 3× a pak se to stabilizuje a stačí tak 1× 6-7 týdnů a nakonec třeba už jen 2× ročně. Nehty jsou fakt nádherný, pevný, silný, růžový, jako bonus než se to ošoupe (tak dva týdny) vypadají jako nalakovaný bezbarvým lakem. Jen se tam dokopat ale :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat