Otěhotnění po MT ?

808
15.3.06 09:30

Otěhotnění po MT ?

Ahoj holky

chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho jste otěhotněly po mimoděložním těhotenství? Sice už mám dítka, ale prodělala operaci s následným odebráním vaječníku, a i když se nijak nechráníme, tak s otěhotněním mám problémy, což před operací jsem neměla..

Za jak dlouho jste otěhotněly vy, po mimoděložním těhotenství…

Děkuji předem za informaci
Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

755
15.3.06 09:35

Ahoj Věro,
nechceš se přidat do naší diskuze Těhotenství po potratu? Rádi tě tam uvítáme a jsou tam taky holky po mimoděložním těhotenství…

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
15.3.06 09:54

Vvik, koukám, že usilovně pracujete na 4.potomkovi:) to je super! :) jsem jen laik, ale myslím, že máš šanci jen každý druhý měsíc, ty vaječníky se střídají…je to tak, ne? každopádně vám držíme palečky, at to další vytoužené mimi přijde:)
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
15.3.06 10:57

no, pracujeme, ani tak ne, ani na ty předtím jsme nějak usilovně nepracovali, ale tak mě tak nějak vnitřně naštvalo, že to u toho čtvrtého tak blbě skončilo. Když už jsem se smířila a zvykla si na pocit, že bude Julinka, tak prostě by měla ještě být…

A s tím vaječníkem, po operaci mi řekli, že prostě ten jeden přebere funkci i toho druhého, takže by to mělo jít. Ale tak nějak se bojím, že už Julinka nebude. Chtěla jsem ji ještě s malým věkovým rozdílem, prostě já vím, že jsem asi nenormální, ale tak nějak s rostoucím časovým odstupem se mi do toho chce tak nějak míň a míň… Nechám to ještě tak asi 3 měsíce a uvidím…

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
15.3.06 11:07

ty jo a víš že jsem si říkala, že jméno Julie by se k vám pěkně hodilo? :) bylo by L+L a J+J a ještě se rýmují kluci a holky:) neboj, ona bude!:)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
13.4.06 15:49

Ahoj, už jsem to tu sice několikrát v různých diskuzzích psala,ale napíšu to teda ještě jednou. :lol:
Já jsem otěhotněla hned, jak jsme to začali zkoušet, tj. v dubnu 04 jsem byla na laparoskopii, vzali mi vejcovod a v srpnu 04 jsem otěhotněla, po prvním pokusu „naostro“. A to dokonce z toho vaječníku, ke kterému nemám vejcovod, sice nevím, jak je to možné, ale říkala mi to doktorka, že tam viděla folikul nebo co. Moc tomu nerozumím. Každopádně teď máme krásnou zdravou holčičku.
Andy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama