Manžel zlobí

Anonymni
22.3.06 07:16

Manžel zlobí

Prosím o radu.

Máme s manželem miminko. A včera jsem zase zjistila, že si manžel podal na internetu 2 seznamovací inzeráty. První že hledá ženu - heslo důvěra a diskrétnost. A druhý že hledá muže - heslo preferuje gumu a je dominantní.
Vůbec nevím, co mám dělat. Od porodu jsme spolu ještě nespali. Manžel občas říká, že mě miluje, ale nechová se podle toho. Včera mi donesl růži, ale myslím, že to bylo proto, aby ve své mysli nějak zasklil ty inzeráty, tak abych si myslela že je vše v pořádku. Za pár dní mám odjet k rodičům, manžel bude něco předělávat v bytě. Bojím se, že si k nám někoho přivede, nebo že nebude spát doma a pojede si s někým užívat.
Těsně po porodu jsem zjistili, že jedné naší společné známé posílá divné smsky. A jasně mi z toho vyplynulo, že spolu něco měli. Udeřila jsem na něj, ale je to sketa a nic nepřiznal.
jsem bezradná. Máme spolu byt,auto, nádherný dítě a on si toho vůbec neváží, když dělá tohle. Je rozvedená, tak jsem si myslela, že nové šance, nové rodiny si bude víc vážit.

Děkuji za názory, rady a prostor k vypovídání.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1724
22.3.06 07:45

Ahoj Peťko,
je mi moc líto co v tomhle pěkném období s vaším děťátkem musíš prožívat.
Podobnou situaci jsem řešila nedávno.Já bohužel miminko ještě nemám,potratila jsem.Ale místo opory se mi dostalo taky pár inzerátů a nezůstalo jen při tom :cry:
Nechci to tu už rozebírat,ale pokud bys měla chuť,tak mi napiš SZ se svým emailem.A já si ráda s tebou popovídám.

Drž se holka!Budu na tebe myslet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
22.3.06 08:22

Ahoj Peto,

nevím jak staré máte mimi, ale u nás od porodu taky ještě k ničemu nedošlo.A když to tak vezmu, tak máme půst už od léta. Ale i kdyby to bylo dýl, rozhodně to není důvod, aby koukal a dělal jinde.
Vím že je dnešní doba těžká, ale asi bych tomu udělala rázný konec. Radši sama, než neustále ve stresu kde co a ským zas dělá…
Zkus si s ním promluvit, a ukaž mu ty inzeráty - to nezatluče a uvidíš, co ti na to poví. Ale jak jsem už řekla, asi bych šla od něj. . . .
Přeju hodně síly.

Andělka

• Nahlásit
  • Citovat
371
22.3.06 08:42

Ahoj Peťo,

chápu, že je to pro tebe velmi těžké, ale musíš si opravdu udělat v situaci jasno. Postav chlapa před hotovou věc. Ať ti všechno řekne a hotovo. I když ta pravda bude hodně bolet, ale určitě toho později nebudeš litovat. Pokud by to dopadlo tak, že by od vás odešel, tak to bude pořád lepší než aby mimčo bylo s hysterickou a nervózní maminkou. Chlapů je dost a klidně si můžeš nějakého najít i s mimčem. Seber odvahu a udělej s tím něco. Je to lepší než se pořád užírat a říkat si, že to třeba někdy bude lepší.
Pokud chlapi chtějí, tak to bez sexu vydrží dlouho (těhotenství, po porodu).

Držím pěsti a přeji, aby jsi se rozhodla dobře a nikdy toho nelitovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
22.3.06 08:44

Petro, já myslím, že tady je každá rada drahá :wink: . Já osobně bych podobnou záležitost konzultovala s odborníky. Určitě máš poblíž nějakou manželskou poradnu nebo psychologa. Existují i telefonické linky důvěry. Telefonicky vše funguje anonymně. Být tebou, tak bych se rozhodně obrátila na někoho, kdo má v dané věci zkušenosti a vzdělání.
Jenom se chci ještě zeptat, není možné, že by mu ten inzerát dal třeba někdo jako blbý vtip nebo pomstu? I to se stává. Nechci, aby to vyznělo, že ti nevěřím, to néééééééé, ale doma bych situaci zatím nehrotila. Právě i z výše uvedeného důvodu.
Drž se, budeš potřebovat hodně síly a taktu. Musíš se držet hlavně kvůli miminku.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
22.3.06 08:57

Ahoj Peťo,
držím pěsti, ať všechno zvládneš.
Jen chci napsat, že to není tak jednoduché - postavit muže před jasnou věc. Obyčejně zapírají i 100% jasné věci, jako bychom byly kozy, které neví, ö co jde :wink:. To situaci ještě vyhrotí.........
No, vůbec ti nezávidím, prostě přeju, ať to zvládneš.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.3.06 09:12

No a co takhle odpovědět na ten inzerát, že hledá ženu…a sejít se s tím tajemný a záhadným pánem? Vaši by ti mládě nepohlídali? Třeba by se z toho poučil.

• Nahlásit
  • Citovat
1005
22.3.06 09:14

Tak to je dost dobrej nápad :lol: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
22.3.06 09:25

to se mi taky líbí :D jen je otázka, jak by pak zareagoval, jestli by to nakonec neotočil ještě proti ní… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
22.3.06 09:35

Tak já si myslím,že by ani na žádné rande nešel, že si chce právě jen psát, ale zkusila bych mu odepsat, ale ne že si budeme psát, ale že se sejdeme a uvidíš. Pak bych s ním hodila vážnou řeč, např. proč s tebou nechce spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.3.06 10:02

Holčinky,

omyl to určitě není, inzeráty psal on.

Jinak jsem mu odpvoěděla na ten na chlapa už včera. Dokonce mi stihl i odpovědět, ať pošlu fotku. Tož jsem ji poslala a teď čekám, kdy si ji prohlédne a pošle mi svou a domluvíme si schůzku.

Už jsem mu asi před 5 měsící odpověděla na jiný inzerát, na schůzku šel, ale asi mě tam viděl, tak přímo na místě nebyl. Ale viděla jsem ho tam jít. Doma jsem udeřila. Chvíli zapíral a nakonec teda že to psal, ale že tam nešel, že se prý chtěl jen bavit.

hahahahahaha

Já jsem tak pitomá.
P.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.3.06 10:08

Ahoj nejsi pitomá, chlapi se to z nás někdy snží udělat. Asi se ten tvůj řídí Plzákem zatloukat zatloukat zatloukat, nevím k čemu je jim to dobré chovají se jako malé děti.

Držím palce ať to zvládneš. Máš krásné mimi a to je důležitější než chlap ve kterého nemáš důvěru.

• Nahlásit
  • Citovat
3165
22.3.06 10:09

Ten Anonym jsem byla já odhlásilo mě to. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoo
61
22.3.06 10:33

Bez pryc!!! To ti za to nestoji-obecne je to tak (podle me, ne obecne :)wink:) , ze kdyz to udela jednou, da se to pochopit ze mel problemy, ze chtel neco novyho zkusit atd…ale dvatkrat?…tomu bych neverila…
a jak je psano vis-zavolala bych do poradny…anonymne, to te nic nestoji a budes na chvili mit cistou hlavu na rozhodovani…neni to lehky a nikdo ti to nezavidi(ani nepreje…)
Ale je lepsi (uz kvuli mimimu) byt v poho a treba sama (neni to lehky :cry: a me se to radi, ja vim…) ale je fakt ze doba se hodne zmenila a dneska neni nic divnyho kdyz si chap bere holku, co ma decko…a i ty kluci to tak berou.

…a nakonec vsechno dobre dopadlo a zili stastne dokud neumreli…uvidis, bude dobre…

Silu preje Zoo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
22.3.06 10:51

Tak Péťo, jestli tam přijde, tak to je síla. Tak na něj asi opravdu platí jen chytit při činu, jinak bude opravdu zatloukat a zatloukat a ještě se to obrátí proti tobě. Zavolat na nějakou tu linku bych taky zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama